Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prezes jutro to i ja mogę być

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Prezes jutro to i ja mogę być

jaki prezes?
Opublikowano

jutro jest spontan zaamiejscowych :polew: :polew:

Kowi, a o której planujecie się spocić?[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 22:41_________________________________________________

Prezes jutro to i ja mogę być

jaki prezes?

Naganiacz :polew:

Opublikowano

Prezes jutro to i ja mogę być

jaki prezes?

:jaaaaa:

ja to gdzie indziej prezesuje :polew: :polew:

spocimy sie pewnie od 17 do 20, o 16 mrogal z wawy wylatuje wiec +2h być powinien

Opublikowano
  • Autor

jutro jest spontan zaamiejscowych :polew: :polew:

Kowi, a o której planujecie się spocić?[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 22:41_________________________________________________

Prezes jutro to i ja mogę być

jaki prezes?

Naganiacz :polew:

:bicz:
Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

jutro jest spontan zaamiejscowych :polew: :polew:

Kowi, a o której planujecie się spocić?[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 22:41_________________________________________________

Prezes jutro to i ja mogę być

jaki prezes?

Naganiacz :polew:

:bicz:

Przepraszam "Puławski Naganiacz" :polew:

Opublikowano
  • Autor

jutro jest spontan zaamiejscowych :polew: :polew:

Kowi, a o której planujecie się spocić?[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 22:41_________________________________________________

Prezes jutro to i ja mogę być

jaki prezes?

Naganiacz :polew:

:bicz:

Przepraszam "Puławski Naganiacz" :polew:

kto wczoraj spota proponował? [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 22:50_________________________________________________naganiacz z Woyshyn :a4fan: Power
Opublikowano

jutro jest spontan zaamiejscowych :polew: :polew:

Kowi, a o której planujecie się spocić?[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 22:41_________________________________________________

Prezes jutro to i ja mogę być

jaki prezes?

Naganiacz :polew:

:bicz:

Przepraszam "Puławski Naganiacz" :polew:

kto wczoraj spota proponował? [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 22:50_________________________________________________naganiacz z Woyshyn :a4fan: Power

A4 Ogień :evil:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 22:54_________________________________________________Będziesz jutro w Puławach 12-14?

Opublikowano
  • Autor

może a co?

Opublikowano

Byśmy się spocili :>

Opublikowano
  • Autor

Byśmy się spocili :>

przeca o 17 jest spot :naughty::decayed:
Opublikowano

to sie dogadali :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jakbym mógł o 17 to nie pisałbym 12-14

Opublikowano
  • Autor

Jakbym mógł o 17 to nie pisałbym 12-14

:decayed:

czekam na kuriera ma mi graty na wiertarę przywieźć[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2011, 23:17_________________________________________________ale jak będę to dam znać :good:

Opublikowano

Ok. Będzieciesz chciał numer telefonu do opon w lucimi. A ja nie wiem, nie znam nigdy nie chodziłem w kalesonach na lewą stronę :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ok. Będzieciesz chciał numer telefonu do opon w lucimi. A ja nie wiem, nie znam nigdy nie chodziłem w kalesonach na lewą stronę :polew:

:decayed:

ale wiesz już jak smakuje wróbel z grilla :tongue4:

Opublikowano

Bardzo proste i smaczne danie, tylko ciężko go z grilla sciągnąć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo proste i smaczne danie, tylko ciężko go z grilla sciągnąć :decayed:

:polew: patykiem dłubane :decayed:
Opublikowano

i to nie jednym bo się łamały :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.