Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

i to nie jednym bo się łamały :decayed:

lewy górny róg, zdjęcie starą cegiełką robione coś tam widać - zarys wróbla :gwizdanie:

image0359o.jpg

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moje turbo jest tak duże, że wszystko wciąga :naughty:

Opublikowano
  • Autor

moje turbo jest tak duże, że wszystko wciąga :naughty:

:polew:
Opublikowano

dobrze ze go nie wessało całego :kox:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

dobrze ze go nie wessało całego :kox:

tiaaa a potem wypluło tłumikiem :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

dobrze ze go nie wessało całego :kox:

i to jak stał go ściągnęło :decayed:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 11:28_________________________________________________[quote name=Sebek (-_-) ]

dobrze ze go nie wessało całego :kox:

sebek nie łapiesz już notlaufów?

Opublikowano

Dzisiaj spontan odwołany, mrogal leci przez ryki wiec spocik u mnie :tongue4: 20:30 jakoś

W czwartek raczej będe w LPU :good: sebek przyjeżdzasz w czwartek :mysli: Contiemu dam znać to moze zawita swoim białasem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj spontan odwołany, mrogal leci przez ryki wiec spocik u mnie :tongue4: 20:30 jakoś

W czwartek raczej będe w LPU :good: sebek przyjeżdzasz w czwartek :mysli: Contiemu dam znać to moze zawita swoim białasem :decayed:

a masz do niego Contiakt? :mysli: czemu nie ma go na forum?
Opublikowano

Może grilluje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Może grilluje :decayed:

od 5 lat :mysli::decayed:
Opublikowano

Mam :tongue4:

Czego nie było nikogo z was na zlocie u mnie :co::cygaro::baseball:

Opublikowano
  • Autor

Mam :tongue4:

Czego nie było nikogo z was na zlocie u mnie :co::cygaro::baseball:

a kto był?
Opublikowano

Mam :tongue4:

Czego nie było nikogo z was na zlocie u mnie :co::cygaro::baseball:

a kto był?

nie kto był tylko czego nie było :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Mam :tongue4:

Czego nie było nikogo z was na zlocie u mnie :co::cygaro::baseball:

a kto był?

nie kto był tylko czego nie było :wallbash:

przecież pisałeś że to pod tesco to czekaliśmy jak głupki :gwizdanie:
Opublikowano

Dzisiaj spontan odwołany, mrogal leci przez ryki wiec spocik u mnie :tongue4: 20:30 jakoś

W czwartek raczej będe w LPU :good: sebek przyjeżdzasz w czwartek :mysli: Contiemu dam znać to moze zawita swoim białasem :decayed:

A to co po rusku napisałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj spontan odwołany, mrogal leci przez ryki wiec spocik u mnie :tongue4: 20:30 jakoś

W czwartek raczej będe w LPU :good: sebek przyjeżdzasz w czwartek :mysli: Contiemu dam znać to moze zawita swoim białasem :decayed:

A to co po rusku napisałem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:facepalm::decayed:

o 19 napisałem to my o 19 pod tesco staliśmy a do Ryk była droga zablokowana :gwizdanie:
Opublikowano

Przecież norbert pisał że nie może o tych godzinach, to kto stał z tobą :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Przecież norbert pisał że nie może o tych godzinach, to kto stał z tobą :mysli:

ja i moja spawarka do aluminium :naughty:
Opublikowano

Przecież norbert pisał że nie może o tych godzinach, to kto stał z tobą :mysli:

ja i moja spawarka do aluminium :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

czasem wypada wyprowadzic ja na spacer :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przecież norbert pisał że nie może o tych godzinach, to kto stał z tobą :mysli:

ja i moja spawarka do aluminium :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:

czasem wypada wyprowadzic ja na spacer :decayed:

:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.