Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

i jak?

ja przed chwilą z Puław wróciłem z tyrki

poszedłem pierwszy :decayed: od 4 tys ładnie odchodziłem :decayed: a do 4 szła podobnie, dystans był za krótki i tylko o pół auta ją wziąłem[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 22:47_________________________________________________co to je tyrka?

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ważne że ja wziąłeś :naughty:

z roboty :cool1:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

ważne że ja wziąłeś :naughty:

z roboty :cool1:

co robisz łu nas :decayed::mysli:

Opublikowano

w Mostostalu na malarni :polew:

tylko że ja śrutuje :kox:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

w Mostostalu na malarni :polew:

tylko że ja śrutuje :kox:

uff dobrze że nie na odwrót :decayed: to niedaleko mnie robisz :>[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 23:01_________________________________________________też przed chwilą wróciłem

Opublikowano

Ty też tam robisz?

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

Ty też tam robisz?

no ja tez śrutuję :decayed:

Opublikowano

gdzie? :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

gdzie? :polew:

z wiatrówki na wróble

:P

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

gdzie? :polew:

z wiatrówki na wróble

:P

:good:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 23:08_________________________________________________i czasem walę w w tablice rejestracyjną jak coś na warszawskich blachach zobacze :gwizdanie:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

gdzie? :polew:

z wiatrówki na wróble

:P

:good:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 23:08_________________________________________________i czasem walę w w tablice rejestracyjną jak coś na warszawskich blachach zobacze :gwizdanie:

ty ty nie kozakuj tak wiem do kogo pijesz :przebiegly::tongue4:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

gdzie? :polew:

z wiatrówki na wróble

:P

:good:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 23:08_________________________________________________i czasem walę w w tablice rejestracyjną jak coś na warszawskich blachach zobacze :gwizdanie:

e to nie to samo :confused4: ja muszę targać węża z którego nawala 8 bar :kox:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

gdzie? :polew:

z wiatrówki na wróble

:P

:good:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 23:08_________________________________________________i czasem walę w w tablice rejestracyjną jak coś na warszawskich blachach zobacze :gwizdanie:

e to nie to samo :confused4: ja muszę targać węża z którego nawala 8 bar :kox:

człowieku to wszystkie laski Twoje :decayed:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

gdzie? :polew:

z wiatrówki na wróble

:P

:good:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 23:08_________________________________________________i czasem walę w w tablice rejestracyjną jak coś na warszawskich blachach zobacze :gwizdanie:

e to nie to samo :confused4: ja muszę targać węża z którego nawala 8 bar :kox:

człowieku to wszystkie laski Twoje :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Może mały, niedołężny ale wytrysk ma potężny :decayed:

Opublikowano

pojebalo Was już całkiem :polew:

Opublikowano
  • Autor

[quote name=Sebek (-_-) ]

[quote name=Sebek (-_-) ]

gdzie? :polew:

z wiatrówki na wróble

:P

:good:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 23:08_________________________________________________i czasem walę w w tablice rejestracyjną jak coś na warszawskich blachach zobacze :gwizdanie:

e to nie to samo :confused4: ja muszę targać węża z którego nawala 8 bar :kox:

człowieku to wszystkie laski Twoje :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Może mały, niedołężny ale wytrysk ma potężny :decayed:

:polew:

Opublikowano

A ja znowu dostałem baty, tym razem merc AMG E50 :decayed: jebaniutki 350km mial, jade na korekte :evil:

Opublikowano

A ja znowu dostałem baty, tym razem merc AMG E50 :decayed: jebaniutki 350km mial, jade na korekte :evil:

oj szalencze i maniaku :decayed:

Opublikowano

A ja znowu dostałem baty, tym razem merc AMG E50 :decayed: jebaniutki 350km mial, jade na korekte :evil:

oj szalencze i maniaku :decayed:

Ale przynajmniej ten wybryk kosztował go ponownym tankowaniem :D

Opublikowano

no huragan katrina w baku :decayed: to musiało boleć :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.