Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej 17. Tylko gdzie i co z grillem? Bo ta miejscówka na Dęblińskiej jest ok :good:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Lepiej 17. Tylko gdzie i co z grillem? Bo ta miejscówka na Dęblińskiej jest ok :good:

Pod Tesco się spotykamy
Opublikowano

1. norbert

2. paput

3. kowi

4. asis

5. cysiek

6. tomek

7. kacek

podajcie konkretnie godzinę i miejsce

Opublikowano
  • Autor

1. norbert

2. paput

3. kowi

4. asis

5. cysiek

6. tomek

7. kacek

podajcie konkretnie godzinę i miejsce

:good:

parking Tesco, godzina 17

Opublikowano

nie mam ładnie obszytą fabrycznie i chce skóre na niej odnowić i wiem ze są ludzie co sie tym zajmuja przywracaja malinowy stan :) takiej kierownicy

nie ma takich cudów w przypadku kierownicy, do renwacji to można oddać skórzaną tapicerke, ale nie wyślizganą kierownice :wink4:

oddaj do ragamańca na obszycie w perfore

kowi jest jest uwierz mi :) ale jade do tego goscia po niedzieli obszyć gałke zmiany biegów skóra perforowana

Opublikowano
  • Autor

nie mam ładnie obszytą fabrycznie i chce skóre na niej odnowić i wiem ze są ludzie co sie tym zajmuja przywracaja malinowy stan :) takiej kierownicy

nie ma takich cudów w przypadku kierownicy, do renwacji to można oddać skórzaną tapicerke, ale nie wyślizganą kierownice :wink4:

oddaj do ragamańca na obszycie w perfore

kowi jest jest uwierz mi :) ale jade do tego goscia po niedzieli obszyć gałke zmiany biegów skóra perforowana

cysiek wymyłeś auto :naughty::decayed:
Opublikowano

yesss :naughty: papciu :) a u ciebie widzę ze gleba po same wachacze bo małe trudności były przy podjeżdzie na myjke

Opublikowano
  • Autor

yesss :naughty: papciu :) a u ciebie widzę ze gleba po same wahacze bo małe trudności były przy podjeżdzie na myjke

:> jeżdże na glebie, wszystko mnie jeb....e :decayed:
Opublikowano

yesss :naughty: papciu :) a u ciebie widzę ze gleba po same wahacze bo małe trudności były przy podjeżdzie na myjke

:> jeżdże na glebie, wszystko mnie jeb....e :decayed:

k**wa a gdzie przycisk LUBIE TO :):D

Opublikowano
  • Autor

yesss :naughty: papciu :) a u ciebie widzę ze gleba po same wahacze bo małe trudności były przy podjeżdzie na myjke

:> jeżdże na glebie, wszystko mnie jeb....e :decayed:

ku*** a gdzie przycisk LUBIE TO :):D

:decayed:

a ty glebisz padło :mysli:

Opublikowano

yesss :naughty: papciu :) a u ciebie widzę ze gleba po same wahacze bo małe trudności były przy podjeżdzie na myjke

:> jeżdże na glebie, wszystko mnie jeb....e :decayed:

ku*** a gdzie przycisk LUBIE TO :):D

lubie-to.jpg
Opublikowano

teraz samochód poszedł na 2 plan mam wazniejsza rzecz :)

Opublikowano

teraz samochód poszedł na 2 plan mam wazniejsza rzecz :)

to chyba sponsoring kobity :naughty: albo grubiej dziecka :mysli:

Opublikowano

kowi rozjebałes mi nadgarstki :cool1: pojde z dobrym humorem do pracy :D[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 21:01_________________________________________________

teraz samochód poszedł na 2 plan mam wazniejsza rzecz :)

to chyba sponsoring kobity :naughty: albo grubiej dziecka :mysli:

nie spłacam kredyt przez kolejne 30 lat ;/
Opublikowano
  • Autor

teraz samochód poszedł na 2 plan mam wazniejsza rzecz :)

wpadłeś :decayed:

z murzynem :decayed:

Opublikowano
face_1283245293_by_Tabok.jpg
Opublikowano

teraz samochód poszedł na 2 plan mam wazniejsza rzecz :)

wpadłeś :decayed:

z murzynem :decayed:

ta i wsadziłem go zamiast silnika ekologiczny teraz mam samochod :D
Opublikowano
  • Autor

kowi rozjebałes mi nadgarstki :cool1: pojde z dobrym humorem do pracy :D[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 21:01_________________________________________________

teraz samochód poszedł na 2 plan mam wazniejsza rzecz :)

to chyba sponsoring kobity :naughty: albo grubiej dziecka :mysli:

nie spłacam kredyt przez kolejne 30 lat ;/

jesteśmy z Tobą

p.s Kogo jutro na spota zamierzasz przytargać?

Opublikowano

kolegów ale nie obiecuje :) mam znajomego co ma srebna b6 :)

Opublikowano

Sporo osób, jak sufit mi wyschnie to może i ja podjadę :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.