Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puławskie


paput

Rekomendowane odpowiedzi

a ja nie dałem rady :embarrassed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:36_________________________________________________

Kowi mi kazał :kox:

:polew: ktoś Ty? :mysli:

Jarucki to rezacz z lubelskiego :rolleyes:

nie znam :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________Rezacz Jarucki? :mysli:

no nie znasz, ale juz od dawna tu sie kreci po puławach :decayed:

to skąd on jest?

z Kobylanki :D

:co: gdzie to je???

Jadąc Pociągiem, w stronę Lublina 3 stacja! (przy opcji że w Pulawach "Drewnianych" zatrzymują się pociągi :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie byłem tamoj :decayed:

jak zrobie padło to wyjadę na Puławy, gdzie czasami widać A4ki z vlepkami :P

ja tam nie widzę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem tamoj :decayed:

jak zrobie padło to wyjadę na Puławy, gdzie czasami widać A4ki z vlepkami :P

:naughty:

W sumie to o której byś nie wjechał to Paputa spotkasz :polew: :polew:

Mi pierdalnął czujnik temp paliwa znowu, ledwo go zdązyłem zmienic(juz 3 sztuka), ja to niewiem całe życie z tym czujnikiem musze walczyc, odkad mam auto zawsze ta karwa jest na vagu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem tamoj :decayed:

jak zrobie padło to wyjadę na Puławy, gdzie czasami widać A4ki z vlepkami :P

:naughty:

W sumie to o której byś nie wjechał to Paputa spotkasz :polew: :polew:

Mi pierdalnął czujnik temp paliwa znowu, ledwo go zdązyłem zmienic(juz 3 sztuka), ja to niewiem całe życie z tym czujnikiem musze walczyc, odkad mam auto zawsze ta karwa jest na vagu :wallbash:

żebyś wiedział, teraz też się kręciłem trupem :naughty:

co Ty masz z tym czujnikiem? czemu tak świruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest j**niety juz nie mam sił na to :wallbash: w poniedziałek złoze zamówienie na nowe graty do wymiany to sie tym hajem zajme :sick3:

musze go sprawdzic czy pier**li sie od termostatu czy to tylko błąd sporadyczny, bo moze to jakaś zaleznosc ze auto niedogrzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że w Zwoleniu to strach się pokazywać na jakichkolwiek imprezach? :decayed:

nie wiem nie byłem ale przybliż jakieś szczegóły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że w Zwoleniu to strach się pokazywać na jakichkolwiek imprezach? :decayed:

w Leokadiowie obok Zwolenia starch się pokazywać, we Scenium w Zwoleniu w sumie też :decayed: moje tereny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że w Zwoleniu to strach się pokazywać na jakichkolwiek imprezach? :decayed:

w Leokadiowie obok Zwolenia starch się pokazywać, we Scenium w Zwoleniu w sumie też :decayed: moje tereny :>

że biją tak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie byłem ale przybliż jakieś szczegóły :naughty:

A bo weselicho mi się w tych stronach szykuje :decayed: I słyszałem że trzeba uważać :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 19:41_________________________________________________paput załatw mi tam ochronę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda że w Zwoleniu to strach się pokazywać na jakichkolwiek imprezach? :decayed:

w Leokadiowie obok Zwolenia starch się pokazywać, we Scenium w Zwoleniu w sumie też :decayed: moje tereny :>

że biją tak :naughty:

:) to mało powiedziane :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 19:42_________________________________________________

nie wiem nie byłem ale przybliż jakieś szczegóły :naughty:

A bo weselicho mi się w tych stronach szykuje :decayed: I słyszałem że trzeba uważać :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 19:41_________________________________________________paput załatw mi tam ochronę :decayed:

a co może w Brzozowym Raju? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co może w Brzozowym Raju? :naughty:

Nie mam pojęcia :rolleyes: Wiem tylko że w Zwoleniu :decayed: Z noclegiem itd. Właśnie wróciłem z jednego wesela z okolic Garwolina :naughty: I przy okazji dowiedziałem się że za 3 tygodnie idę na kolejne :naughty: Na szczęście transport mam załatwiony więc fura nie ucierpi... Martwię się o siebie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co może w Brzozowym Raju? :naughty:

Nie mam pojęcia :rolleyes: Wiem tylko że w Zwoleniu :decayed: Z noclegiem itd. Właśnie wróciłem z jednego wesela z okolic Garwolina :naughty: I przy okazji dowiedziałem się że za 3 tygodnie idę na kolejne :naughty: Na szczęście transport mam załatwiony więc fura nie ucierpi... Martwię się o siebie :polew:

to wesele na dyskotece macie? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym sie stresujesz, kumpel od 3 lat tam jezdzi do dupeczki zaczynał od autobusu i go nie zablili, nie pobili nie opluli :gwizdanie: wiec na weselichu niby co Ci zrobia :kox:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wesele na dyskotece macie? :tongue4:

nie raczej nie, nie mam pojęcia gdzie będzie wesele, bo to nie moja rodzina ;) wiem tylko że w Zwoleniu i przy okazji słyszałem że może być różnie bo sporo ludzi ze Zwolenia i Radomia :D

Czym sie stresujesz, kumpel od 3 lat tam jezdzi do dupeczki zaczynał od autobusu i go nie zablili, nie pobili nie opluli :gwizdanie: wiec na weselichu niby co Ci zrobia :kox:

:decayed:

Tak se napisałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...