Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj Paput, zrobimy spota to bedziesz wiedział :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 257,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Oj Paput, zrobimy spota to bedziesz wiedział :decayed:

nie jeżdże już na spoty bo mam przładowanie :disgust: :disgust: :disgust:
Opublikowano

Oj Paput, zrobimy spota to bedziesz wiedział :decayed:

nie jeżdże już na spoty bo mam przładowanie :disgust: :disgust: :disgust:

nie jeżdzisz dynamicznie to masz turbo syfem za***ane :thumbdown: pojeżdzij ze 2 tyg troche żwawiej a nie na 4 biegu 60km/h taka jazda go za***ie a jeszcze zimy nie ma pamietaj a wtedy najtrudniej o jazde dynamiczną :gwizdanie: jak nie pomoze to suszarka na blat i czyszczenie

Opublikowano
  • Autor

Oj Paput, zrobimy spota to bedziesz wiedział :decayed:

nie jeżdże już na spoty bo mam przładowanie :disgust: :disgust: :disgust:

nie jeżdzisz dynamicznie to masz turbo syfem za***ane :thumbdown: pojeżdzij ze 2 tyg troche żwawiej a nie na 4 biegu 60km/h taka jazda go za***ie a jeszcze zimy nie ma pamietaj a wtedy najtrudniej o jazde dynamiczną :gwizdanie: jak nie pomoze to suszarka na blat i czyszczenie

właśnie wczoraj chciałem pojeździć ekonomicznie i dzisiaj notlaufa złapał od razu ;( kurffa, trzeba będzie regenerować albo czyścic albo kupić AWXa :> ile może kosztować użyfffka?
Opublikowano

AWX wyrwiesz za 600-1000zł używke :good:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 23:45_________________________________________________paput nakręcaj spot to zrobimy logi, tylko gdzie tam u was mozna śmiało na 3 biegu od minimalnych obrotów do 120 sie rozpedzic bez hamowania :mysli:

Opublikowano
  • Autor

AWX wyrwiesz za 600-1000zł używke :good:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 23:45_________________________________________________paput nakręcaj spot to zrobimy logi, tylko gdzie tam u was mozna śmiało na 3 biegu od minimalnych obrotów do 120 sie rozpedzic bez hamowania :mysli:

obwodnica
Opublikowano

AWX wyrwiesz za 600-1000zł używke :good:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 23:45_________________________________________________paput nakręcaj spot to zrobimy logi, tylko gdzie tam u was mozna śmiało na 3 biegu od minimalnych obrotów do 120 sie rozpedzic bez hamowania :mysli:

obwodnica

musi być droga mało ruchliwa, żeby podczas robienia logów nie dojechać komus na dupe, albo być wyprzedzanym :gwizdanie: to tak dla bezpieczeństwa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

AWX wyrwiesz za 600-1000zł używke :good:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 23:45_________________________________________________paput nakręcaj spot to zrobimy logi, tylko gdzie tam u was mozna śmiało na 3 biegu od minimalnych obrotów do 120 sie rozpedzic bez hamowania :mysli:

obwodnica

musi być droga mało ruchliwa, żeby podczas robienia logów nie dojechać komus na dupe, albo być wyprzedzanym :gwizdanie: to tak dla bezpieczeństwa :decayed:

na 3 biegu 120 to będzie wył :) da radę tam myknąć

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

:decayed:

dobra zbieram się do roboty ;( jak dla mnie to może być te week ale Ty kowi masz chyba zjazd? :mysli:
Opublikowano

:decayed:

dobra zbieram się do roboty ;( jak dla mnie to może być te week ale Ty kowi masz chyba zjazd? :mysli:

da week odpada, no chyba że masz cisnienie i wpadniesz na granice lubelszczyzny :naughty:

A z tym napinaczem rozwiazałes zagadke :mysli:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

dobra zbieram się do roboty ;( jak dla mnie to może być te week ale Ty kowi masz chyba zjazd? :mysli:

da week odpada, no chyba że masz cisnienie i wpadniesz na granice lubelszczyzny :naughty:

A z tym napinaczem rozwiazałes zagadke :mysli:

narazie rano nie piszczy i kurna nie wiem czy wyminiać a tanio trafiłem w Puławach napinacz INA za 130 zł i chyba jednak kupię bo za dzień dwa znowu będzie rano rzęził [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 12:25_________________________________________________mogę wpaść :naughty:

Opublikowano

A rozrząd robiłes w ogóle :mysli: bo moze to juz czas wszystko zmienić, mi to sie wydaje że jak ingerujesz w paski rolki napinacze to wymieniasz wszystko np nowa rolka to nowy pasek :mysli:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 12:27_________________________________________________To jak cos mozemy sie na dęblinie ustawić np jutro zrobi sie pełne logi i wieczorem ci wysle na pw jotpegi :decayed: i pochwalisz sie tam gdzie trzeba :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A rozrząd robiłes w ogóle :mysli: bo moze to juz czas wszystko zmienić, mi to sie wydaje że jak ingerujesz w paski rolki napinacze to wymieniasz wszystko np nowa rolka to nowy pasek :mysli:

no napinacz chcę wyminić i pasek a rozrżad co ma do tego układu? Przecież nie napędza go ten pasek. Rozrząd robiłęm to na pewno nie on. Już wymieniałem pasek od alternatora w grudniu ale tylko pasek bez napinacza, on od kupna nie był wymieniany. Rozrząd wyminiony kompletny
Opublikowano

ja jak wymieniałem ten pasek od alternatora to też wszystkie rolki z nim kręcące :gwizdanie:

Opublikowano

Ja wymieniałem wszystko, łącznie z pompą wody :gwizdanie:

Opublikowano

a ja nie dałem rady :embarrassed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:36_________________________________________________

Kowi mi kazał :kox:

:polew: ktoś Ty? :mysli:

Jarucki to rezacz z lubelskiego :rolleyes:

nie znam :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________Rezacz Jarucki? :mysli:

no nie znasz, ale juz od dawna tu sie kreci po puławach :decayed:

to skąd on jest?

z Kobylanki :D

Opublikowano

a ja nie dałem rady :embarrassed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:36_________________________________________________

Kowi mi kazał :kox:

:polew: ktoś Ty? :mysli:

Jarucki to rezacz z lubelskiego :rolleyes:

nie znam :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________Rezacz Jarucki? :mysli:

no nie znasz, ale juz od dawna tu sie kreci po puławach :decayed:

to skąd on jest?

z Kobylanki :D

:decayed: kiedy rezasz pompke :naughty:

Opublikowano

jak kupie śruby i podkładki przy opcji że nadal będzie padało :D bo jeśli zrobi się pogoda to mody odejdą na bok:D a no i jeszcze łapa Pompy ma przyjść :)

Opublikowano
  • Autor

a ja nie dałem rady :embarrassed:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:36_________________________________________________

Kowi mi kazał :kox:

:polew: ktoś Ty? :mysli:

Jarucki to rezacz z lubelskiego :rolleyes:

nie znam :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________Rezacz Jarucki? :mysli:

no nie znasz, ale juz od dawna tu sie kreci po puławach :decayed:

to skąd on jest?

z Kobylanki :D

:co: gdzie to je???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.