Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

W kolorze czy malujesz? Jak masz w planach lakiernie to daj znać, u mnie też by się coś znalazło, a jak wiadomo w hurcie taniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no dopiero będę malował w kolor jeszcze czekam na kratki, spryskiwacze i progi jak znajdę do września potem do lakierowania :)

---------- Post dopisany 25-08-2012 at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2012 at 21:29 ----------

kogoś wczoraj widziałem na gliwickiej czarny sedan z ramkami A4 klub stałem na stacji LPG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem gliwicką koło 20 widziałem właśnie jakiegoś avanciora przy stacji i tak coś kminiłem że skądś kojarzę avanta na tych alu:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no widzisz :wink: w sumie stawiałem na ciebieale wolałem się upewnić zeby gafy nie walnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dopiero będę malował w kolor jeszcze czekam na kratki, spryskiwacze i progi jak znajdę do września potem do lakierowania :)

---------- Post dopisany 25-08-2012 at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2012 at 21:29 ----------

kogoś wczoraj widziałem na gliwickiej czarny sedan z ramkami A4 klub stałem na stacji LPG :)

Nawiązując do posta...rozumiem, że tylko stałeś na stacji LPG? Czy się coś zmieniło w zasilaniu motorowni?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawuje...jak ze spalaniem? Myślę nad jakimś benzyniakiem...nie ma co katować dizla przy 15 tys przebiegu rocznie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalanie 12 l gazu to już moje drugie autko z tym silnikiem wcześniej miałem A6 C5 i paliła 1 litr więcej bo miałem Q no i masa większa :) ja mogę dzisiaj na Mcd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy ale żeby było nas paru nawet 3 żeby było z kim pogadać ,ja się pisze jak coś to dajcie znać 697778343.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem koło 19:30 na mc i casto, ale było pusto...panowie... jak u Was wygląda kaledarz w tygodniu? Damy radę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety od 7-15 trzeba robić, także może jakiegoś dnia o 19-20? Panowie z zalesia...jak tam z Wami?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...