Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kędzierzyn-Koźle i okolice


Arturo86r

Rekomendowane odpowiedzi

W ten wekend raczej nie dam rady wpasc. Jestem z Zakrzowa koło Kedzierzyn-Koźla. Lakier jak lakier ma drobne ryski i widoczne smugi bo ktos przed sprzedaza robil polerke na odwal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tyle A4 a nikogo chętnego nie ma:facepalm: Z tym śląskiem to chyba racja. Chyba, że ktoś nagle zachce podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem małą korektę menzerną:D Lekko się bałem jak tam z lakierem, ale nie ma tragedii. Na wiosnę będę ciachał mocniej ten lakier:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed woskiem na przetarcie użyłem. Może 20ml zużyłem, a starczyło na całe auto:decayed: Bardzo fajna sprawa ten CarValet. Mogę Ci je dzisiaj podrzucić jak chcesz bo mam w bagaju:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebuje tego no ale jak Mateusz ma czas to możemy się zgadać na MC wieczorem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak sie wylgogogowywuje. Jak będzie nas 3 to dajcie sygnal albo tel. 783838100. Pozdro.

---------- Post dopisany 12-09-2012 at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2012 at 15:30 ----------

Panowie, jesteście chętni na naklejki forumowe? 5Szt 16xl razem z wysyłka. Myślałem też o zbiorczym zamówieniu w www.showcarshine.pl jest wiele fajnych pozychi w.dobrych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w hyde park, naklejki i tam masz przykjelone tematy. Jest ix tura...na pierwszej stronie nasz wzory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym się skusił :) mogli byśmy zrobić też jakieś nasze naklejki z k-k fajnie by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Najpierw jednak zamowmy forumowe, może z 10szt. A jest ktoś chętny na zakupy z showcarshine? Mam założone konto także nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja celuje w black hole i tam był nielsen do uniwersalnego użytku. Na koniec aerospace 303. Dressing na tworzywa sztuczne,a najlepszy na plastiki pod maskę. Zobaczę jak z iron-x...nie pamiętam ile kosztuje. Do tego kilka ściętej i aplikatorów. Co do czyszczenia skóry to gliptone jest dobry. Jak chcesz to możemy się spiknac i poprobujesz sobie środkami z mebli kler(dostałem w zestawie) do skóry. Jest do czyszczenia i do konserwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...