Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kędzierzyn-Koźle i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co to masz za rodzinke w lesnicy?

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 169,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A co to masz za rodzinke w lesnicy?

teściów.możemy na rynku się spotkać jak będę.czesto tam jestem czarną B5 na ramkach klubowych i tablicach KLI

Opublikowano

Nie wiem czemu ale OPOLSKIE to zawsze lipa na każdym forum co chodzi o spotkania/zloty/spoty jak zawał tak zwał panowie żyjcie

Opublikowano
Nie wiem czemu ale OPOLSKIE to zawsze lipa na każdym forum co chodzi o spotkania/zloty/spoty jak zawał tak zwał panowie żyjcie

smutno mi :embarrassed:

Opublikowano

Kierunek gliwice i dzida:)

Opublikowano
Kierunek gliwice i dzida:)

??

Opublikowano

Regularne często w licznej ekipie sa w gliwicach...mamy blisko więc można pojechać.

Opublikowano
Regularne często w licznej ekipie sa w gliwicach...mamy blisko więc można pojechać.

aha,no ok

Opublikowano

no tylko że Łukaszek ma 115 km do gliwic wiec sporo jak na podjechanie na spot :facepalm:

Opublikowano

Panowie żyjecie w tym Opolskim? chyba się przeprowadzę na Śląsk tam spoty co tydzień:facepalm:

Opublikowano
Panowie żyjecie w tym Opolskim? chyba się przeprowadzę na Śląsk tam spoty co tydzień:facepalm:

Dokladnie :facepalm: pozazdroscic slazakom.

Mati wszyscy jestesmy winni tak h*jowemu podejciu do temtu -czytaj organizcji-spotow itd.

Opublikowano

zrobcie sztywno miejsce i datę co dwa tygodnie.:kox:

Opublikowano
Panowie żyjecie w tym Opolskim? chyba się przeprowadzę na Śląsk tam spoty co tydzień:facepalm:

Dokladnie :facepalm: pozazdroscic slazakom.

Mati wszyscy jestesmy winni tak h*jowemu podejciu do temtu -czytaj organizcji-spotow itd.

Ja się nie czuje winnym piszę tu a zawszę odpisujecie wy albo ktoś po jakimś dniu i zero inicjatywy

Opublikowano

no Panowie tak jak kolega mówi sztywny termin raz na dwa tygodnie jak będzie nas dużo to można robić co tydzień i proponuje Krapkowice żeby było mniej więcej po równo drogi co w na to?:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
no Panowie tak jak kolega mówi sztywny termin raz na dwa tygodnie jak będzie nas dużo to można robić co tydzień i proponuje Krapkowice żeby było mniej więcej po równo drogi co w na to?:decayed:

jeżeli czas pozwoli, i fundusze to na pewno się spotkamy :decayed:

---------- Post dopisany 26-03-2013 at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 22:43 ----------

ej żyje tu ktoś ???

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

normalnie opolskie nie żyje jak zawszę zresztą na forach

CRIS co tam kiedy wbijasz na spota

Opublikowano

ja na święta do was jadę ale zapewne czasu nie będziecie mieli przed świętami.:naughty:

Opublikowano

się zobaczy jak wypali

Opublikowano

Siemka. Jest w KK jakas firma zajmujaca sie renowacja felg alu? Glownie chodzi mi o piaskowanie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.