Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ty poczytałeś?

Bo ostatnie rozmowy o cenach były w marcu to jaką masz pewność że ceny te same?

Opublikowano

No i cena tego grupowego była ustalana w marcu i obejmuje tych co się wtedy wpisali na listę a jaka będzie w następnym grupowym o ile wogóle będzie to już musisz się samego Witka pytać.

Na ten grupowy lista jest zamknięta.

Opublikowano

A ty poczytałeś?

Bo ostatnie rozmowy o cenach były w marcu to jaką masz pewność że ceny te same?

Kolego gdybyś przeczytał choć kilka pierwszych stron wiedziałbyś, że cena jest ustalona i lista zamknięta. :cool1:
Opublikowano

A ty poczytałeś?

Bo ostatnie rozmowy o cenach były w marcu to jaką masz pewność że ceny te same?

Kolego gdybyś przeczytał choć kilka pierwszych stron wiedziałbyś, że cena jest ustalona i lista zamknięta. :cool1:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

i wszystko w tym temacie ...

:good: :good: :good:

Opublikowano

Dobrze że się załapałem,bo bym czekał na następną turę w 2011.W przyszłości będę zmieniał samochód(może za dwa lata) i pewnie tdi i parę kucy by sie przydało więcej więc warto by było coś grzebnąć po promocji-PISZCIE MNIE NA NASTĘPNĄ TURĘ! :polew: pozdro dla niezdecydowanych :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze że się załapałem,bo bym czekał na następną turę w 2011.W przyszłości będę zmieniał samochód(może za dwa lata) i pewnie tdi i parę kucy by sie przydało więcej więc warto by było coś grzebnąć po promocji-PISZCIE MNIE NA NASTĘPNĄ TURĘ! :polew: pozdro dla niezdecydowanych :tongue4:

Już się robi szefie. :polew:

ktoś chętny na kolejną turę w 2012roku? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kileer skres mnie z listy bo ja juz dawno po sofcie... od połowy marca :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Kileer skres mnie z listy bo ja juz dawno po sofcie... od połowy marca :tongue4:

Robi się... :>

Opublikowano

Kileer skres mnie z listy bo ja juz dawno po sofcie... od połowy marca :tongue4:

:good: A coś się nie pochwalił? :wink4:
Opublikowano

Dobrze że się załapałem,bo bym czekał na następną turę w 2011.W przyszłości będę zmieniał samochód(może za dwa lata) i pewnie tdi i parę kucy by sie przydało więcej więc warto by było coś grzebnąć po promocji-PISZCIE MNIE NA NASTĘPNĄ TURĘ! :polew: pozdro dla niezdecydowanych :tongue4:

Już się robi szefie. :polew:

ktoś chętny na kolejną turę w 2012roku? :polew: :polew: :polew:

no jak bedą sie dalej tak ludzie z tej tury zbierać to nie wiem czy nie w 2013r :polew:

Opublikowano

Kileer skres mnie z listy bo ja juz dawno po sofcie... od połowy marca :tongue4:

:good: A coś się nie pochwalił? :wink4:

akjam fotke sobie uaktualnij bo tych 16 to już nie masz :kox:

Opublikowano

Kileer skres mnie z listy bo ja juz dawno po sofcie... od połowy marca :tongue4:

:good: A coś się nie pochwalił? :wink4:

akjam fotke sobie uaktualnij bo tych 16 to już nie masz :kox:

Mam uaktualnioną w profilu mojej furki. :tongue4:

Dobrze że się załapałem,bo bym czekał na następną turę w 2011.W przyszłości będę zmieniał samochód(może za dwa lata) i pewnie tdi i parę kucy by sie przydało więcej więc warto by było coś grzebnąć po promocji-PISZCIE MNIE NA NASTĘPNĄ TURĘ! :polew: pozdro dla niezdecydowanych :tongue4:

Już się robi szefie. :polew:

ktoś chętny na kolejną turę w 2012roku? :polew: :polew: :polew:

no jak bedą sie dalej tak ludzie z tej tury zbierać to nie wiem czy nie w 2013r :polew:

:wink4::polew: :polew:
Opublikowano

nie ma śmiacia :chytry:

:polew:

Opublikowano

nie ma śmiacia :chytry:

:polew:

:tongue4: No! A tak na serio to się teraz znowu coś ruszyło. Widzę jakieś nowe terminy. :wink4:
Opublikowano

No patrząc po liście na pierwszej stronie to zostało 20 z 48 osób :gwizdanie:

Od 2 Lutego :polew:

Opublikowano

No patrząc po liście na pierwszej stronie to zostało 20 z 48 osób :gwizdanie:

Od 2 Lutego :polew:

:wink4: :gwizdanie:
Opublikowano
Kileer skres mnie z listy bo ja juz dawno po sofcie... od połowy marca tongue4

good A coś się nie pochwalił? wink4

bo nie ma czym :tongue4:

Opublikowano

Dobrze że się załapałem,bo bym czekał na następną turę w 2011.W przyszłości będę zmieniał samochód(może za dwa lata) i pewnie tdi i parę kucy by sie przydało więcej więc warto by było coś grzebnąć po promocji-PISZCIE MNIE NA NASTĘPNĄ TURĘ! :polew: pozdro dla niezdecydowanych :tongue4:

Już się robi szefie. :polew:

ktoś chętny na kolejną turę w 2012roku? :polew: :polew: :polew:

Zapisz i mnie na kolejną turę 2012 :polew: jak nie zdążę zmienić auta , to się miejscówkę w kolejce odsprzeda :decayed::polew::polew:

Opublikowano

Dobrze że się załapałem,bo bym czekał na następną turę w 2011.W przyszłości będę zmieniał samochód(może za dwa lata) i pewnie tdi i parę kucy by sie przydało więcej więc warto by było coś grzebnąć po promocji-PISZCIE MNIE NA NASTĘPNĄ TURĘ! :polew: pozdro dla niezdecydowanych :tongue4:

Już się robi szefie. :polew:

ktoś chętny na kolejną turę w 2012roku? :polew: :polew: :polew:

Zapisz i mnie na kolejną turę 2012 :polew: jak nie zdążę zmienić auta , to się miejscówkę w kolejce odsprzeda :decayed::polew::polew:

Lepsze jak lokata na dwa lata i zero wkładu własnego wystarczy tylko zaklepać miejsce a inni niech czekają :polew::hi:
Opublikowano

Nie wiem w czym problem - nikt z organizatorow nie podal terminu w jakim nalezy sie zmiescic, a za te 300 zaoszczedzone :naughty: mam zbiornik paliwa i na lizaka dla malego :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.