Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bede u Rogala 20.10.2010 na sofcie - wiec jak ktos ma taki termin, to mozemy przyspotowac :naughty:

moze przyspotujesz z jednym rs-em

Opublikowano

Ja bede u Rogala 20.10.2010 na sofcie - wiec jak ktos ma taki termin, to mozemy przyspotowac :naughty:

moze przyspotujesz z jednym rs-em

19.10 odstawiam auto, aw69 ma byc wtedy z jakas TeTetka :)

20 kto bedzie ? cantona ?

Opublikowano

Jak rs to tylko Piotrek :naughty:

Opublikowano

Kto dzisiaj u Witka stroił auto na chełmskich numerach. Dostałem cynka od szwagra że stoi a4 na naszych klubowych ramkach.

Szwagrowi wyszło 207,5 KM, 420 Nm nie mam wykresu jutro wezmę od Witka jak będę ze swoim...

Opublikowano
  • Autor

Kto dzisiaj u Witka stroił auto na chełmskich numerach. Dostałem cynka od szwagra że stoi a4 na naszych klubowych ramkach.

Szwagrowi wyszło 207,5 KM, 420 Nm nie mam wykresu jutro wezmę od Witka jak będę ze swoim...

:hi:

z jakiej motorowni wyszło 208km 420nm???

bo marzę o tej mocy.... u siebie :kox:

Opublikowano

BRD 170 km Q... Jutro pojeżdżę po Wawie to ocenię he :)

Opublikowano
  • Autor

BRD 170 km Q... Jutro pojeżdżę po Wawie to ocenię he :)

to dawaj na jakiegoś browara... :>

dzwoń jak będziesz.

sprawdzimy jak chodzi BRD :tongue4:

Opublikowano

Zabijako .... u nas :

BRD,FMIC,AL,kat aut, może wydech ........ no i najważniejsze kondycja motorowni :hi:

Opublikowano

Już jestem po. Wyszło 187 km @ 408 Nm. Nie domagały troszkę pompki i napinacz rozrządu.

Ale i tak jestem bardzo zadowolony bo autko jeździ jak inne.

200 m od wyjazdu od Witka była mała przygoda. Po starcie ze świateł zdarło węża z IC i trzeba było na pobocze uciekać :decayed:.

Także stosujcie porządne obejmy :gwizdanie:

Opublikowano
200 m od wyjazdu od Witka była mała przygoda. Po starcie ze świateł zdarło węża z IC i trzeba było na pobocze uciekać decayed.

Także stosujcie porządne obejmy gwizdanie

no to miałes niezłego batorego z tyłu :kox:

Opublikowano

no zadymka była chwile :decayed::kox:

ps. killer wykreśl mnie :przebiegly:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

jeszcze można się zapisać?

kolega z W-wa zainteresowany auto identyczne jak moje

Opublikowano
  • Autor

jeszcze można się zapisać?

kolega z W-wa zainteresowany auto identyczne jak moje

:no: :no: :no:

Opublikowano

KIedy to dokładnie bedzie te grupowy chip :mysli:

Ile jest miejsc ?

Opublikowano

Przeczytaj chociaż ze 3 strony tego wątku to będziesz wszystko wiedział.

Opublikowano
  • Autor

Przeczytaj chociaż ze 3 strony tego wątku to będziesz wszystko wiedział.

wystarczy pierwszą stronę przeczytać :gwizdanie:

Kolego lista jest już zamknięta i nie ma możliwości zapisania.

Próbuj na forum golfa, tam jest chyba jakaś lista ktoś pisał, ale nie interesuje mnie to wiec nie znam szczegółów.

Opublikowano

ja np zapisalem sie na forum golfa...i umowilem sie juz z Mistrzem R. :evil:

Opublikowano

i co jakie terminy są?

Opublikowano
  • Autor

i co jakie terminy są?

gdzie i na co? U nas na forum nie ma aktualnie Grupowego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.