Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.


kileeer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już niedługo. Z czasem kiepsko ale Fmic prawie wisi. A jak zawisnie to wreszcie zajedziem na mineralną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym problem - nikt z organizatorow nie podal terminu w jakim nalezy sie zmiescic, a za te 300 zaoszczedzone :naughty: mam zbiornik paliwa i na lizaka dla malego :tongue4:

Wydaje mi się że problem w tym że nie tylko te 48 osób chciało zrobić mapę u mistrza Witka i zalac jeszcze zbiornik i nie wspomnę o tym lizaku ale ma chęć na to wielu klubowiczów A4.A w ciągu tego pół roku już powinny być ze 3 tury i kolejna by się skończyła i Ci co teraz milczą zapisali by sie na kolejną i też swoje auta zrobili i nikt by nie czekał.48 osób na 2 miesiące to jakieś 2 w porywach do 3 aut dziennie-nawet 3 miesiące.Jak Ty kolego byś wiedział że możesz zrobić taniej ale lista zamknięta i trzeba czekac na kolejna turę to pewnie po tym pół roku juz byś wiedział w czym problem :wallbash: .Dobra nie będę się produkował nie potrzebnie ja swoje załatwiłem ale gdyby nie to że niektórzy wiedzą kiedy powiedzieć nie dam rady,rezygnuję ( :notworthy:)też bym czekał w kolejce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz na poczatku mowilem ze pod koniec lipca :good:

a jesli ktos sie nie potrafi okreslic sie z data to ma problem - nie mozna napisac - streszczac sie - czas do konca sierpnia i po sprawie :good:

Prosze o wykreslenie mnie z listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

panowie bez stresu, :good:

Niedługo będę z u Witka to pogadam z nim, czy wy***ać resztę z tej list czy czekać do ostatniego niedobitka. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie,

Rozmawiałem z Witkiem

terminy na programowanie mogą być od początku września.

będziemy mieli tydzień na ogarnięcie się.

Witek zarezerwuje cały tydzień specjalnie dla nas.

Ostatecznie zakończymy grupowy mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1500zł

:shocked: wystarczylo napisac ze nie ma miejsc. W ostatnich postach kilka osob pisalo zeby je wykreslic - pomyslalem ze uda sie jakos wcisnac.. no ale trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że niektórzy mocno lecą w kulki..

Chciałoby się aby autem zajął się ktoś w mistrzowski sposób, ale 1.5k zł to już za dużo..

Mieć ciastko i zeżreć ciastko, normalnie :wallbash:

4turbo robi remap do evo, imprez ~3k zł, chętnych nie brakuje mimo, że konkurencja robi też dużo taniej, bo istotą jest wiedza, doświadczenie i podejście do tematu.

Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

tema zamiera ja mam termin za dwa tygodnie wreszcze :evil:

Niedługo będzie koniec :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

tema zamiera ja mam termin za dwa tygodnie wreszcze :evil:

Niedługo będzie koniec :cool1:

Ale nie ma co, to chyba największa grupówka do tej pory. Udało się nieźle a i Rogal też pewnie nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z tym umawianiem się killer. Można juz i tylko pierwszy tydzień września wchodzi w grę ?

Mi już tylko rurki zostały i mogę jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z tym umawianiem się killer. Można juz i tylko pierwszy tydzień września wchodzi w grę ?

Mi już tylko rurki zostały i mogę jechać.

Ja przed chwilą umówiłem się na 9go, więc terminy jeszcze są... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...