Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

24grudnia o 17.00 :decayed:

no dobra to termin ustalony, a miejsce? pod ratuszem czy na plazie ? :decayed::kox:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

filip jak "geony" :polew: wezmę odemnie b6 ja wezmę b7 od ciebie a dla ciebie juz znalazłem zastępcze auto :cool1:

http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/audi-a4/id-948012

szyntas autos z litewskas :polew:

dumajcie nad terminem tam , mi prawie zawsze pasuje :decayed:

Opublikowano

sorka Filipe ta biała już stoji u mnie w stodole rozkręcona :decayed:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 09:49_________________________________________________powiedzenie z lat 90-tych

jakie jest litewskie auto?

Audi szymtas(100) z szyberdachas!!

Opublikowano
  • Autor

o tej godzinie 24 grudnia mi nie pasuje.. nie wiem czy zdążę odstawić sanie, zmienić strój i trochę schudnąć na spota :polew:

z resztą ciekawe co dzieciaki na to że zamiast latania po niebie i dawania prezentów bym pojechał na spot :polew:

Opublikowano

o tej godzinie 24 grudnia mi nie pasuje.. nie wiem czy zdążę odstawić sanie, zmienić strój i trochę schudnąć na spota :polew:

z resztą ciekawe co dzieciaki na to że zamiast latania po niebie i dawania prezentów bym pojechał na spot :polew:

kuffa stary zmień dealera :decayed::polew:

Opublikowano

to proponuje 23 około 16-17

ja 22 zjerzdzam z poznania.

Opublikowano
  • Autor

to proponuje 23 około 16-17

ja 22 zjerzdzam z poznania.

ja popieram :) a co Wy chłopy na to żeby tego 23 zrobić spota a później w któryś dzień świat zgadać się na jakąś :drunk:??
Opublikowano
:drunk: ??? :wstydliwy:
Opublikowano
  • Autor

:drunk: ??? :wstydliwy:

szukaj kierowcy i dawaj w święta do nas do Suwałk to popijemy :naughty:

jak podoba się wszystkim opracowany przeze mnie pierwszy post w wątku z naszymi spotami?? :cool1:

Opublikowano

Witam! Jak spot będzie 23 grudnia na 17:00 to i ja zalecę bo mnie jeszcze z klubu wypiszecie. :tongue4:

Opublikowano

spoko tylko proponuje grupa suwałki i okolice:0 oleckonp augustów, trój-miasto, poznan i inne wioski.......

Opublikowano
  • Autor

spoko tylko proponuje grupa suwałki i okolice:0 oleckonp augustów, trój-miasto, poznan i inne wioski.......

hehe czepiasz się szczegółów :) chodziło o to że wszyscy jesteśmy z okolic Suwałk :) żebym miał się rozdrabniać to bym musiał pół polski wypisać ;)
Opublikowano

Ci, których nie było na następnego spota muszą dodatkowo przywieźć jakieś fajne dziewczyny, które umyją nam auta- to taki przykas ode mnie (Filip)

jak to sie ma do mrozów po -20 ??? :decayed:

Opublikowano

Ci, których nie było na następnego spota muszą dodatkowo przywieźć jakieś fajne dziewczyny, które umyją nam auta- to taki przykas ode mnie (Filip)

jak to sie ma do mrozów po -20 ??? :decayed:

dziewczyny muszą być zalane borygo do -25 :decayed:

Opublikowano

a cycki im do szyb nie przymarznął ? :mysli:

Opublikowano

neeeeee :decayed:

Opublikowano

Ja wpadne na chwilke do roboty lece wiec lipka :confused4: a musze jezscze do "araba "skoczyc po te blondyny-ale suty beda im staly przy tym myciu :kox::polew:

Opublikowano

lipa czy prawda???? wygląda dość realistycznie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

laski nie zmarzną ja je wszystkie wezmę na chałupę :kox:

lipa czy prawda???? wygląda dość realistycznie :decayed:

jak to oglądam to nie mogę w to uwierzyć :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.