Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ooo to już wieści szybko sie rozchodzą po wiosce :tongue4: , ty no nie licha ta jego audiola :mysli:

ponoć widziałes ją na zywca to opowiadaj :)

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też widziałem na żywca i nawet jeździłem nią za kierą :lol1:

jak cena Ci odpowiada to bierz, bo naprawdę antonio włożył w nią dużo serca :good: a kupił B7 wielkim przypadkiem , nie to żeby B6 się psuło czy coś :gwizdanie:

Opublikowano

wiem wiem dzwoniłem do niego :), mi sie nie spieszy z kupnem , zreszta teraz takie teraz kupowanie zapadane , zmrożone , gdzies jechac coś oglądac ślisko :kwasny: kiepska podoga na jakie kolwiek kupywanie :(

Opublikowano

nie no jasne spoko, tak tylko mówię, gdybyś chciał coś tego typu i teraz to furacza antonia polecam szczerze , o wiele lepsze jego gdybyś miał przeglądać te parchy na allegro i robić wycieczki po nic :wink4:

Opublikowano

apropo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

apropo :naughty:

:polew: :polew:

Johny ja widziałem furkę na żywo i wygląda bardzo ładnie.. nie jeździłem nią ale z daleka widać że auto jest na prawdę zadbane :) cena moim zdaniem też wysoka nie jest :)

Opublikowano

Marcinos i Geony Sylwiasty Michcio i reszta buców którzy nie jeżdżą na spoty ...

Łukasz - odpuść sobie takie teksty. Za smarkaty jesteś, żeby do mnie w ten sposób startować. Buców to w rodzinie szukaj.

Opublikowano
  • Autor

Marcinos i Geony Sylwiasty Michcio i reszta buców którzy nie jeżdżą na spoty ...

Łukasz - odpuść sobie takie teksty. Za smarkaty jesteś, żeby do mnie w ten sposób startować. Buców to w rodzinie szukaj.

Sylwek się nie obrażaj to nie miało być napisane żeby Ciebie i resztę obrazić, tylko żartem.. Jeśli Ciebie uraziłem to sorki.. :)

nie wiedziałem że bierzesz takie teksty do siebie.. jeszcze raz sorry :wink4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 16:29_________________________________________________tekst zmieniony żeby nikt nie czuł się obrażony :wink4: pozdro

Opublikowano

Marcinos i Geony Sylwiasty Michcio i reszta buców którzy nie jeżdżą na spoty ...

Łukasz - odpuść sobie takie teksty. Za smarkaty jesteś, żeby do mnie w ten sposób startować. Buców to w rodzinie szukaj.

Sylwek się nie obrażaj to nie miało być napisane żeby Ciebie i resztę obrazić, tylko żartem.. Jeśli Ciebie uraziłem to sorki.. :)

nie wiedziałem że bierzesz takie teksty do siebie.. jeszcze raz sorry :wink4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 16:29_________________________________________________tekst zmieniony żeby nikt nie czuł się obrażony :wink4: pozdro

Sylwus to jest juz dwóch na nacieranko pieknym puszkiem :kox::polew:

Opublikowano

Sylwus to jest juz dwóch na nacieranko pieknym puszkiem :kox::polew:

Przeciągniemy go za samochodem w koło parku na lince to odkupi swój błąd. :)

Opublikowano

ja mam zajebistą lnianą line

sie nie urwie :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: ciężki nie jestem nie musi być nie wiadomo jak wytrzymała linka :polew:

ma ktoś pomysł na jakąś miejscówkę żebyśmy mogli jechać polatać bokami??

Opublikowano

Jak tam Panowie w Suwakach ? Miasto zblokowane , muzyka gra? Z okazji jutrzejszego otwarcia Aquaparku ? :decayed:

Opublikowano

Jak tam Panowie w Suwakach ? Miasto zblokowane , muzyka gra? Z okazji jutrzejszego otwarcia Aquaparku ? :decayed:

faktyko jutro otwierają :> , pitole dzis się nie myje , zrobie to jutro w aquaparku :polew:

Opublikowano

Jak tam Panowie w Suwakach ? Miasto zblokowane , muzyka gra? Z okazji jutrzejszego otwarcia Aquaparku ? :decayed:

faktyko jutro otwierają :> , pitole dzis się nie myje , zrobie to jutro w aquaparku :polew:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

oo kurde nawet nie wiedziałem że to otwierają :) pewnie między świętami a sylwestrem będzie wielkie oblężenie :naughty:

Opublikowano

ciśnienie w kranach nie spadło?? :naughty:

Opublikowano

no to jutro rano ruszam na suwałki. ciekawe jak bedzie droga wygladac? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no to jutro rano ruszam na suwałki. ciekawe jak bedzie droga wygladac? :mysli:

ja też jutro wyjeżdżam ale pewnie dopiero koło południa bo jeszcze muszę sharana od mechanika najpierw odebrać.. a chciałem już dziś pod wieczór wyjeżdżać
Opublikowano
:bry: szerokiej drogi Pany :cool1: Łukasz patrz bo może się gdzieś miniemy jutro ja wybieram się na Olsztyn, a ty którędy wracasz przez Olsztyn czy wioski? Na wioskach droga jest kiepska, oblodzona ostro, na twoim miejscu kierowałbym się głównymi, bo widzę jak np. wygląda trasa na Giżycko normalnie tragedia takie lodowisko a z Giżycka na Ryn już o niebo lepiej :hi::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.