Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cos z Białego jakos nikt za wiele nie pisze ;d

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

V Edycja Polarków Klubowych

>> ZAPISY <<

Serdecznie Zapraszam

Opublikowano

cos z Białego jakos nikt za wiele nie pisze ;d

Jak masz ochotę to wpadaj na jakiś wiekszy umówiony spocik :good: zawsze to jedna furka więcej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jakoś w lutym będę w Suwałkach ostatnio kupiłem vaga to jak będziesz chciał to możesz podskoczyć to oblukamy co i jak :wink4:

tylko najpierw muszę nauczyć się obsługi ale damy radę ;)

Opublikowano

nie używaj zadnego polskiego vaga bo to szajs

zainstaluj sobie vag com i bedziesz zadowolony.

Opublikowano

nie używaj zadnego polskiego vaga bo to szajs

zainstaluj sobie vag com i bedziesz zadowolony.

I wszystko w temacie. :)

Najlepiej coś z serii 3, np. 311.2

A fejs masz na rs232 czy USB?

Opublikowano

ja mam vcds :good:

po wejściu w sterowniki u znajomych najczęściej sie pokazuje napis "millage was rolled" :polew:

Opublikowano

jakoś w lutym będę w Suwałkach ostatnio kupiłem vaga to jak będziesz chciał to możesz podskoczyć to oblukamy co i jak :wink4:

tylko najpierw muszę nauczyć się obsługi ale damy radę ;)

To troche nauki masz :kox:

Opublikowano
  • Autor

jakoś w lutym będę w Suwałkach ostatnio kupiłem vaga to jak będziesz chciał to możesz podskoczyć to oblukamy co i jak :wink4:

tylko najpierw muszę nauczyć się obsługi ale damy radę ;)

To troche nauki masz :kox:

mam vaga na USB mam też vag com 311.2 jeśli się nie mylę, po sesji będę obczajał co i jak i bedę mógł w koncu robic logi itd :)
Opublikowano

Filip twoja b7 czaem dziś po Olecku nie jeździ? tylko jakiś starszy kolo za kierownicą :cool1:

Opublikowano

Filip twoja b7 czaem dziś po Olecku nie jeździ? tylko jakiś starszy kolo za kierownicą :cool1:

masz sokole oko jak to się mówi :decayed:

to mój ojciec był :wink4:

Opublikowano
:decayed: zdrowe rundy walił po mieście temu zauważyłem :naughty:
Opublikowano
  • Autor

:decayed: zdrowe rundy walił po mieście temu zauważyłem :naughty:

pewnie laski wyrywał na furę :naughty:
Opublikowano

samochód wpada w oko więc się oglądają :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiadomo :wink4:

a nie upalał turbiny na zimnym?? :naughty:

Opublikowano

wiadomo :wink4:

a nie upalał turbiny na zimnym?? :naughty:

I tu muszę filipa pocieszyć bo jechałem za nim i nie było żadnego upalania :decayed:

Opublikowano

:polew:

mówiłem ojcu, że w Olecku mieszka pewen kolo, co to może Cię tam zauważyć, więc żadnych popisów w tych okolicach :tongue4:

Opublikowano

:decayed: musiał się wystrzegać :wink4: ale i tak go przyczaiłem służbowym samochodem :naughty:

jak tam sesja już lada dzień ?

Opublikowano
  • Autor

:polew:

mówiłem ojcu, że w Olecku mieszka pewen kolo, co to może Cię tam zauważyć, więc żadnych popisów w tych okolicach :tongue4:

a myślałem że chociaż bokami polatał po rondach :naughty:

Filip łyknął by taką co? :D

http://moto.allegro.pl/audi-a4-3-0-tdi-abt-pelen-s-line-25-lat-quattro-i1404128990.html

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 22:05_________________________________________________o sesji nic nie mów.. dziobię codziennie do późnych godzin.. ale zaraz biorę się za piwko i albo uczę się przy piwku albo na dzis odpuszczam bo już rzygam ta nauką ;(

Opublikowano

:polew:

mówiłem ojcu, że w Olecku mieszka pewen kolo, co to może Cię tam zauważyć, więc żadnych popisów w tych okolicach :tongue4:

a myślałem że chociaż bokami polatał po rondach :naughty:

Filip łyknął by taką co? :D

przy własnej b5 nawet bym takiego czegoś nie postawił bo rdza na mój by przeszła :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.