Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki walczą w sesji z egzaminami. :)

dokładnie :good:

Łukasz - jak idzie? Ja w sobotę pisałem ostatni egzamin a właściwie to dwa. Ale na spocie Wam opowiem, jaką akcję miałem z jednym psorkiem. :) Dzisiaj mają być wyniki ale raczej do przodu. :wink4:

Swoją drogą to masakrycznie ślisko było jak jechałem na egzamin do Białegostoku w sobotę.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To walczcie panowie-powodzenia z fartem. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

u mnie wszystko do przodu oprócz jednego przedmiotu :confused4: dzisiaj o 15 poprawka, 3majcie kciuki

Opublikowano

to powodzenia chłopie

Opublikowano

no i u mnie jeszcze jedna kolejna poprawka w piątek, bo dziś oblałem :confused4:

Opublikowano

A ja już jestem na drugim semestrze - wszystko zaliczone. Teraz mam przerwę 4 tygodnie. :)

Trzeba będzie reznąć lampiszony. :kox:

Opublikowano

a ja myślałem ze już siedzą :>

Opublikowano

a ja myślałem ze już siedzą :>

Siedzą siedzą .... ale w kartonie. :) Niestety w Suw mamy teraz po -20*C i nie bardzo mi się widzi robota w garażu w takich warunkach. Jak zrobi się trochę cieplej, może pod koniec lutego, to będzie rezanko. :>

Opublikowano

Sylwek jak comam w miarę ciepły garaż , wiec nie ma problemu z rezaniem :wink4:

Opublikowano

Sylwek jak comam w miarę ciepły garaż , wiec nie ma problemu z rezaniem :wink4:

Dobrze wiedzieć. :wink4: Jak mnie najdzie to się odezwę. Ale alkoholizujemy się jak coś dopiero po zakończonej robocie. :drunk: Bo jeszcze zamiast z przodu to je z tyłu zrezam. :kox:

A właśnie - Johny Ty u siebie rezałeś polifty to wiesz już o co kaman. :cool1:

Opublikowano

Ja rezając, alkoholizowałem sie w trakcie :decayed:

Mam nawet kabeli specjalne do podłączenia tych lapmiszonów :)

To jak by co odzywac się :wink4:

Opublikowano
  • Autor

u mnie dzielone soczewki też w trakcie

na razie pierwszy napotkany problem to wykręcenie przyrdzewiałych śrub z główkami na torxy,

żebym wiedział że taka z tym lipa to zamiast rezać zenon bym trochę dorzucił i kupił od razu B7 z bixami :polew:

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano
  • Autor

:bry:

Gwerty kiedy goryla montujesz na auto? :D

Opublikowano

licze ze dzis. ale narazie jest na lekkim minusie. jak zrobi sie cieplej to montuje

Opublikowano
  • Autor

ja też zakładanie lamp chyba na razie odłożę bo u nas straszny mróz.. zaczekam jak odwilż przyjdzie :przebiegly:

Opublikowano

ja bym nie czekał :naughty:

Opublikowano

ja bym nie czekał :naughty:

Kusiciel. :evil:

Łukasz dawaj do Suw - będziemy rezać grupowo. :)

Opublikowano

ja rezałem na początku stycznia w zimnym garażu gdy było -17 na podwórku a garaż blaszak :cool1: dla chcącego nic trudnego :evil::decayed:

Opublikowano

ja bym nie czekał :naughty:

Kusiciel. :evil:

Łukasz dawaj do Suw - będziemy rezać grupowo. :)

będziecie jechac to weźcie tylko browary :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.