Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marcinos nie poznajesz ludzi :decayed:

Czesto Twoje autko pod aquaparkiem widze :)

Siemka nie widziałem-pracuje na siłce w aqua i pewnie stąd widzisza auto.Zapraszam do obejrzenia ewentualnie do zakupu karnetu.Felunek juz jest:-) będzie kosa czekam na wiosnę.Pozdrawiam

spoko :wink4: , a to nie jest tam tylko fitnes dla dziewczyn ? :evil:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do 18stej jak narazie faceci maja wstep-pierwsze założenie było takie że tylko klub dla pań.... :hi:

Opublikowano

:hi:

Macie może jakieś sprawdzone informacje nt. pogody? Wiadomo kiedy znów nastąpi globalne ocieplenie? :)

A co do siłowni w Aqua to przymierzałem się do ćwiczenia na niej, ale jak zobaczyłem ceny karnetów oraz jednorazowych wejściówek to ochłonąłem. Wolę zostać przy tej, na którą teraz chodzę. :)

Opublikowano

Tak Sylwek do końca lutego mrozy w hooj , potem coraz cieplej i do wiosny :decayed:

Co do Aqua, ogólnie ceny maja dosyć wysokie :gwizdanie:

Jak tam niuńki palą bez problemu w te mrozy cooooooooooo :evil:

Opublikowano

:bry:

zimno jak chooj :rolleyes: ale jak do tej pory mimo tego że garażuje pod chmurką to niemiałem problemu z odpaleniem ( wczoraj -26) :gwizdanie:

Opublikowano

Tak Sylwek do końca lutego mrozy w hooj , potem coraz cieplej i do wiosny :decayed:

Jak tam niuńki palą bez problemu w te mrozy cooooooooooo :evil:

Czyli jak co roku. :wink4:

Moja raz się zbuntowała ale już aku mam na wykończeniu, nie chcę na razie kupować nowego bo do jesieni śmiało powinien wytrzymać. Podładowałem ostatnio i na razie jakoś pali. :)

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Jak ktos nie jedzie na Ogolnopolski w marcu to

ZAPRASZAMY DO KALETKI w maju :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188910.0

właśnie chłopaki może ktoś chętny będzie?? bo ja bym się przejechał :good:

blisko nas a będzie można razem popić i poznać nowych ludzi :decayed:

Opublikowano

:hi:

Jak ktos nie jedzie na Ogolnopolski w marcu to

ZAPRASZAMY DO KALETKI w maju :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188910.0

właśnie chłopaki może ktoś chętny będzie?? bo ja bym się przejechał :good:

blisko nas a będzie można razem popić i poznać nowych ludzi :decayed:

Jak nie będę miał w tym czasie zjazdu to może się wybiorę, bo faktycznie prawie pod nosem impreza. :)

Opublikowano

co tu taka cisza ? :gwizdanie:

Opublikowano

Pewnie większość na weekendowym melanżu. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja już się zapisałem na zlot w kaletce :naughty:

zapisujcie się chłopaki! :good:

Opublikowano

eee cfaniak :tongue4:

Joker, do Kaletki pojedziesz pewno z Gdańska, więc faktycznie blisko :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no ponad 200km w jedna strone bedzie Ty z Olsztyna tez daleko nie masz :wink4: z reszta chłopaki z suwałk też tyle co i ja :good:

Opublikowano

Pewnie większość na weekendowym melanżu. :wink4:

Chciałbym-praca nie głupi pomysł na grupowy wyjazd do tej "kaletki" pomyślmy panicki.A nie wiecie kiedy rozpoczęcie w białym vagowani?

Opublikowano
  • Autor

chłopaki rezerwujcie miejsca żeby nie było póxniej jaj że zabraknie :gwizdanie: zawsze jakby komus poxniej termin nie pasowal to można zrezygnować :cool1:

Opublikowano

mi termin nie pasuje, mam już plany :evil:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 21:18_________________________________________________lukasz paczka doszła?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.