Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety ja mam zjazd w tym terminie - właśnie sprawdziłem w rozkładzie jazdy szkolnej. :confused4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no to szkoda chłopaki..

a Ty Johny tradycyjnie na szwaby wyruszasz?

Opublikowano

sie okaże , tu mam jeszcze propozycje pracy , na dniach wszystko sie rozegra:mysli:

Opublikowano
  • Autor

to rozgrywaj tam dobrze żebyś zarabiał miliony :naughty:

a jak szukanie fury? poddałeś się?

Opublikowano

NIECH MOCCCCCCCCCCC BEDZIE Z WAMI! WIECEJ PS!!!!!!!!!!!

Opublikowano

to rozgrywaj tam dobrze żebyś zarabiał miliony :naughty:

a jak szukanie fury? poddałeś się?

rozgladam się :), narazie smigam oplem, ojciec kupił w dobrej kasie , to se latam :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

hey ludki żyjecie? :naughty:

Johny jak długo nie będziesz miał kupca na te słuchawki to ja bym może je wziął za jakis czas (chyba że se za dużo za nie cenisz bo nie wiem ile nówki kosztują :cool1:)

Opublikowano

:hi:

hey ludki żyjecie? :naughty:

Johny jak długo nie będziesz miał kupca na te słuchawki to ja bym może je wziął za jakis czas (chyba że se za dużo za nie cenisz bo nie wiem ile nówki kosztują :cool1:)

spoko, polecam są nówki , wypakowane tylk w celu sprawdzenia. Cena 125zł chcem . Nowe na allegrow granicach 160 zł

Opublikowano
  • Autor

to jak będę miał kasę i by ładnie grały to chętnie bym przytulił :)

a czemu w ogóle je kupowałeś a teraz sprzedajesz?

Opublikowano

a czemu w ogóle je kupowałeś a teraz sprzedajesz?

W handlu to są tzw. trudne pytania :decayed: ,

te pytanie zadaje się 3/4 sprzedającym auta na allegro :tongue4:

Opublikowano

heh dokładnie :decayed: , dostałem je na gwiazdkę :)

Opublikowano

co tam chłopaki słychowac?

Opublikowano
  • Autor

heh dokładnie :decayed: , dostałem je na gwiazdkę :)

nietrafiony prezent? :naughty:

co tam chłopaki słychowac?

co raz cieplej :) jak dobrze pójdzie to w sobotę grilla założę i może lampy jak wszystkie warunki dopiszą :gwizdanie:
Opublikowano

To jak - robimy jakiegoś szybkiego spota w sobotę? Jak coś to ja mam czas między 17:00 a 18:30. Grzesiek wybierasz się do Suwałk w ten weekend? :)

Opublikowano

własnie. choleha w ten mnie wrobili i dopiero nastepny mam wolny i 11 bede w suwałakch:( Sylwekty wtedy masz zjazd? bo tarczki bym przy okazji zabrał

Opublikowano

11 Marca ja też będę w domu, więc może bym do BS podjechał i byśmy się spocili troszeczkę ,

PS. Gwerty, byśmy obgadali co i jak w BT, ja już nie mogę się doczekać :kox: :kox:

Opublikowano

Tak, 11 cisnę na Białystok. Jak coś to tarcze mogę podrzucić komuś z klubu np. Johny'emu albo Marcinowi.

Opublikowano

Mi to raczej obojętnie co do spota :wink4:

Opublikowano

filip jak najbardziej,

sylwek a do kiedy dokładnie jesteś w białym, pewnie tak z tymi tarczami zrobimy

Opublikowano

Do niedzieli na pewno. Jeszcze nie znam rozkładu zajęć, więc nie wiem nawet o której będę w domu w niedzielę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.