Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

efekt dzisiejszego rezanka:

p4281431.jpg

może być? :wink4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

filip powiem tak :

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

a powiedz jak piwko?

Opublikowano

piwko dość ciekawe w smaku, nie powiem, tym bardziej, że lubię takie słodkawe :good: :good:

Opublikowano

to ciesze sie , ze mogłem zaprezentować nowy smak.

jak cos to w suwałkach tez idzie kupić, lub od czasu do czasu z dostawą prosto z poznania do zdobycia.

Opublikowano

efekt dzisiejszego rezanka:

p4281431.jpg

może być? :wink4:

Efekt kozacki, jeszcze tylko przód i będzie git. :good:

Opublikowano

efekt dzisiejszego rezanka:

p4281431.jpg

może być? :wink4:

Efekt kozacki, jeszcze tylko przód i będzie git. :good:

z przodem będzie o wiele więcej zachodu i rezania :gwizdanie:

Opublikowano

diody super się prezentują :good: jeszcze xenon i bedzie malina :evil:

Opublikowano

Szkoda, że do B5 avant nie ma takich ledów. :)

Opublikowano

Szkoda, że do B5 avant nie ma takich ledów. :)

sa ledy ale z deka inne :wink4:

Opublikowano

wykresik:

co prawda słabej jakości bo skanowany

463bdaaf9a7483f0med.jpg

ale ostatecznie zostało

169KM przy 4113 rpm

i 378 Nm przy 2495 rpm

Opublikowano

Szkoda, że do B5 avant nie ma takich ledów. :)

sa ledy ale z deka inne :wink4:

Do sedana fajnie wyglądają takie jak miałeś w swojej "rudej". :) Do avant'a nic ciekawego nie znalazłem. :(

Opublikowano

co ty gadasz ? i wszystko na ori gratach?

teraz to to musi juz jakos jechać :naughty:

Opublikowano

co ty gadasz ? i wszystko na ori gratach?

teraz to to musi juz jakos jechać :naughty:

Aj tam od razu jechać - teraz przynajmniej zaczęło się odpychać. :tongue4: Na jeżdżenie jeszcze przyjdzie pora. :kox:

Niech Grzesiek tylko połknie bakcyla ciągłego braku mocy. :polew::evil::tongue4:

Opublikowano

gwerty też ze swoją tam się wybieram. Ładnie podciągnięte na ori gratach, czy może coś zmieniałeś?

Pozdrawiam! :good: :good:

Opublikowano

trochę słabej jakości

ale widać

świstała idą w dół i wracają do góry.

w moim prototypie jest możliwość odwrócenia czyli

najpierw w górę i wracają w dół.

można tez regulować wysokość skoku.

Opublikowano
  • Autor

trochę słabej jakości

ale widać

świstała idą w dół i wracają do góry.

w moim prototypie jest możliwość odwrócenia czyli

najpierw w górę i wracają w dół.

można tez regulować wysokość skoku.

ładnie to wyrezałeś :good:

Filip i co jedziesz do kaletki? ja własnie napisałem taktusowi że niestety odpadam :confused4:

Opublikowano

wykresik:

co prawda słabej jakości bo skanowany

463bdaaf9a7483f0med.jpg

ale ostatecznie zostało

169KM przy 4113 rpm

i 378 Nm przy 2495 rpm

Gratki-niech MOC będzie z tobą :hi:

Opublikowano
  • Autor

co tam chłopy słychać? u Was też wieje taki zimny wiatr? jakie plany majówkowe? :evil:

Opublikowano

Łukasz, ja też chyba z Kaletki odpadnę, wolę pozbierać kasę na graty do A6ki i coś porezać póki co, zresztą mało kogo bym tam znał, a jednak wiem, że na takich imprezach ludzie bawią się w swoich "grupach" regionalnych. :gwizdanie:

[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 16:31_________________________________________________Pany, kupiłem kabel do A6 i mam już zainstalowaną odpowiednią wersję VCDS, wtykam kabel w gniazdo w aucie, podłączam do USB w lapku, świeci się zielona lampka przy wtyczce kabla, ale program pokazuje komunikat "brak połączenia z autem", co może być??? ta wtyczka jakoś luźno siedzi w gnieździe, ale mocniej nie chce wejść :gwizdanie: :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.