Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co tam modzicie na sezon zimowy ? :kox:

Jutro jade z roboty do BAU do kina na ten film Bitwa Warszawska w 3D. Cos ciekawego ? Bo nie wiemy z kumplami czy nie rozgrzac sie jakos przed filmem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sie modzi trochę się modzi :naughty:

w weekend najprawdopodobniej rezanko kiery 3-ramiennej z eski na big wieloklin :) do tego też parę rzeczy , które zobaczyć będzie można na spoconku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Karol a w moc nie masz zamiaru iść? nie myślałeś o 216 a załóżmy po jakimś czasie zrobić program?[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 08:41_________________________________________________ja też troche rezam :decayed: ostatnio po kursie na gdańsk byłem od razu na myjce :decayed:, bo tyle owadów na szybie i lampach to ja w życiu nie miałem

tak na poważnie to nie mam czasu nawet wymienić filtra paliwa, leży już chyba z 2 miesiące i czeka na swój czas :evil: listwa ta z dolnych drzwi też sama jakoś nie chce się przykleić,

ale planuje jeszcze przed końcem sezonu przyciemnić tylne lampy folią (pasek od wstecznych chyba zostawię szary), a od wiosny lecę z pełnym pakietem czerń :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam lampy tyl na polift i pare innych dupereli ;) .

Znalazłem i idzie juz do mnie seryjny ECU, pozniej ogarniecie samochodu i nastepny virus :kox:

Pozniej kierownica esowa, licznik fis. Raczej standardowo jak kazdy z przed lifta na polifta przechodzi :)

Przy okazji moze opony zimowe by ktos mial jakies lepsze na oddanie ? Moje maja ~4.5 mm :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to bieżnik marny :decayed: ale na jesień do polatania dobre :naughty: ale jak będzie taka obfita zima jak w zeszłym roku to może być słabizna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może chłopaki spontana jakiegoś w niedziele skręcimy po po poludniu ?

można spróbować :)

jest ktoś jutro chętny na jump? prawdopodobnie swiss :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odpadam. Miałem dzisiaj niezapowiedziany sponton ze szwagrem i prowadzenie samochodu jest raczej niewskazane. :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zaliczyliśmy tez małe jump z Karolem i Damianem :polew:

ja do domu nie doszedłem :polew: musiałem spać u Harego :polew: dziś jest mały moralniak :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki szukam autka do 10-12tyś coś w typie Corsa C,Peugeot 306/206, Seat Ibiza itp.najlepiej w benzie ale zadbany dieselek też ujdzie, może macie coś po rodzinie albo znajomych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki szukam autka do 10-12tyś coś w typie Corsa C,Peugeot 306/206, Seat Ibiza itp.najlepiej w benzie ale zadbany dieselek też ujdzie, może macie coś po rodzinie albo znajomych :wink4:

Na alledrogo szukałeś? A tak nawiasem- zapraszamy w końcu na spota :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...