Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Co tam modzicie na sezon zimowy ? :kox:

Jutro jade z roboty do BAU do kina na ten film Bitwa Warszawska w 3D. Cos ciekawego ? Bo nie wiemy z kumplami czy nie rozgrzac sie jakos przed filmem :naughty:

Opublikowano

a sie modzi trochę się modzi :naughty:

w weekend najprawdopodobniej rezanko kiery 3-ramiennej z eski na big wieloklin :) do tego też parę rzeczy , które zobaczyć będzie można na spoconku :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

Karol a w moc nie masz zamiaru iść? nie myślałeś o 216 a załóżmy po jakimś czasie zrobić program?[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 08:41_________________________________________________ja też troche rezam :decayed: ostatnio po kursie na gdańsk byłem od razu na myjce :decayed:, bo tyle owadów na szybie i lampach to ja w życiu nie miałem

tak na poważnie to nie mam czasu nawet wymienić filtra paliwa, leży już chyba z 2 miesiące i czeka na swój czas :evil: listwa ta z dolnych drzwi też sama jakoś nie chce się przykleić,

ale planuje jeszcze przed końcem sezonu przyciemnić tylne lampy folią (pasek od wstecznych chyba zostawię szary), a od wiosny lecę z pełnym pakietem czerń :good:

Opublikowano

Ja zmieniam lampy tyl na polift i pare innych dupereli ;) .

Znalazłem i idzie juz do mnie seryjny ECU, pozniej ogarniecie samochodu i nastepny virus :kox:

Pozniej kierownica esowa, licznik fis. Raczej standardowo jak kazdy z przed lifta na polifta przechodzi :)

Przy okazji moze opony zimowe by ktos mial jakies lepsze na oddanie ? Moje maja ~4.5 mm :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no to bieżnik marny :decayed: ale na jesień do polatania dobre :naughty: ale jak będzie taka obfita zima jak w zeszłym roku to może być słabizna :gwizdanie:

Opublikowano

może chłopaki spontana jakiegoś w niedziele skręcimy po po poludniu ?

Opublikowano

Siemka! Jak najbardziej możemy coś ustawić. :)

Opublikowano

Łukasz moc będzie w swoim czasie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

może chłopaki spontana jakiegoś w niedziele skręcimy po po poludniu ?

można spróbować :)

jest ktoś jutro chętny na jump? prawdopodobnie swiss :decayed:

Opublikowano

:bry: Jak samopoczucie po jump'e :decayed:

:bag:

Opublikowano

Siemka! Jak najbardziej możemy coś ustawić. :)

Bliżej wieczora albo póżnym popołudniem sie pisze,pozdrawiam. :cool1:

Opublikowano

Ja dzisiaj odpadam. Miałem dzisiaj niezapowiedziany sponton ze szwagrem i prowadzenie samochodu jest raczej niewskazane. :drunk:

Opublikowano
  • Autor

My zaliczyliśmy tez małe jump z Karolem i Damianem :polew:

ja do domu nie doszedłem :polew: musiałem spać u Harego :polew: dziś jest mały moralniak :gwizdanie:

Opublikowano

chłopaki szukam autka do 10-12tyś coś w typie Corsa C,Peugeot 306/206, Seat Ibiza itp.najlepiej w benzie ale zadbany dieselek też ujdzie, może macie coś po rodzinie albo znajomych :wink4:

Opublikowano

chłopaki szukam autka do 10-12tyś coś w typie Corsa C,Peugeot 306/206, Seat Ibiza itp.najlepiej w benzie ale zadbany dieselek też ujdzie, może macie coś po rodzinie albo znajomych :wink4:

Na alledrogo szukałeś? A tak nawiasem- zapraszamy w końcu na spota :przebiegly:

Opublikowano

szukałem ale bądż mądry,aut tysiące i gdzie tu ten jeden jedyny najlepszy :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.