Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje że się sprzeda i odzyskam trochę kasy, chyba powyciągam wszystko z piwni i powystawiam to moze coś się posprzedaje bo kasy troche sie przyda

[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 12:56_________________________________________________"12222" piękna liczba wyświetleń naszego wątku :decayed:

kupię słoik z grzybami i jeden z ogórkami :polew::decayed:

:bicz3: :bicz3: dowcipniś się znalazł

:polew: :polew: :polew:

Karol nie chcecie wpaść jutro z Damianem do nas na jump? bo my chyba z Kaśką się wybierzemy :naughty: tylko ja chyba tym razem nie pije :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak z czasem wyjdzie jutro. Czemu jutro nie pijesz, Hary znów Cię na nockę przyjmie :decayed:

idę na odwyk :polew: chociaż kilka piwek by nie zaszkodziło na pewno :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo mniej. wzasadzie wolne do konca miesiąca, ewentualnie jedynie pilne zlecennia jak coś.

ale ter4az lampami jestem zawalony i nadrabiam zaległości.

a jeszcze mam parę rzeczy do zrobienia w aucie przed zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź nic nie mów.. filtr wymieniony.. ale byłem zmuszony kupić tu w sklepie za 110 ;(

żenada jakaś.. głupi filtr a tyle kasy.. żebym wiedział, że aż tyle zgarną to na necie bym kupił lub jak będę w gdańsku, ten filtr który miałem nie pasował i kiszka jednym słowem ;(

Było dzwonić taniej bym załatwił.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że się sprzeda i odzyskam trochę kasy, chyba powyciągam wszystko z piwni i powystawiam to moze coś się posprzedaje bo kasy troche sie przyda

[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 12:56_________________________________________________"12222" piękna liczba wyświetleń naszego wątku :decayed:

kupię słoik z grzybami i jeden z ogórkami :polew::decayed:

:bicz3: :bicz3: dowcipniś się znalazł

:polew: :polew: :polew:

Karol nie chcecie wpaść jutro z Damianem do nas na jump? bo my chyba z Kaśką się wybierzemy :naughty: tylko ja chyba tym razem nie pije :polew: :polew:

Nie wiem jak z czasem wyjdzie jutro. Czemu jutro nie pijesz, Hary znów Cię na nockę przyjmie :decayed:

idę na odwyk :polew: chociaż kilka piwek by nie zaszkodziło na pewno :polew:

jak cos to pisz w piatek eesa albo zadzwon to sie dogadamy zobaczymy jak jutro z czasem bedzie, lukasz bylo dobrze trzeba porawic zeby byllo jeszcze lepiej he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dzisiaj jump.. jump.. jump :decayed:

szkoda, że mnie tam nie było, ale ja w Olsztynie też nadrobiłem na baletach, właśnie na stancję wróciłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w plazie była słaba muzyka wczoraj, na początku bylo ok.. ale później dj jakieś łomotańce ciagle puszczał.. :wallbash:

Filip kiedy będziesz w naszych okolicach? to może byśmy razem znowu się zgadali :wink4:

z kumplami planujemy w któryś weekend wyskoczyć na balety do Białegostoku :decayed: może ktoś chce sie przyłączyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co od początku miesiąca siedzę w Olsztynie :gwizdanie: na święto zmarłych przyjadę na kilka dni to można będzie coś skręcić :naughty:

w Białym podobno jakaś duża dyskoteka jest :naughty::kox: może tam być dobry balet :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha :hi:

Ja przez weekend zrobiłem 400 km na seryjnym ECU.. wrazenia hmm.. coz.. gdzies ten duch uciekł. Ogolnie nie ma tragedii ale od dolu juz nie mam tego kopa, na doladowaniu daje mi w peaku 0.6 a tak to trzyma 0.5 bar-a. ale jeszcze BMW 320 lyknelem i inne takie "wypasione" tjuningowane fury :decayed: Odpala ladnie, pali mozna powiedziec podobnie, duzo trasy, zszedlem na 100 km - ~7.5L a wracajac ~8.5 ( wiecej miasta ). Od nowa ucze sie samochodu, bo wiecej pedalu od gazu musze uzywac, wczesniej lekkie wcisniecia wiazaly sie z o wiele lepsza komunikacja miedzy mna a silnikiem :naughty: . Jedyny problem mam ze obroty jakies cyrki mi robia, na starym ecu bylo ok a tutaj zawieszenia schodzenia z obrotów, czasem 1.5 tys obr/min trzyma. Przepustnice czyscilem jakis czas temu, ale chyba zwale ja jeszcze raz.. hmm.. Jesli ktos moglby to niech sprawdzi na VAG-u (chyba kanal silnik -> 004 na wyl silniku zeby nikt nie myslal ze prosze o odcinki na wl silniku :kox:) max wyjscie polozenia przepustnicy, bo u mnie wychodzi 80* a chyba powinna byc cos kolo 100* mam druga przepustnice i daje mi rowniez takie wyniki. Adaptacja nie powiodla sie, ani na jednym ani na drugiej przepustnicy :mysli:. Jutro zamowie nowa uszczelke od przepustnicy i czyszczenie, chodz mysle ze moze tu elektronika co w niej siedzi sieje zament. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...