Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To kiedy ten spotttt? :kox:

No właśnie. :baseball:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sylwek lepiej poka foto z rezanka :naughty::decayed:

Opublikowano

Sylwek lepiej poka foto z rezanka :naughty::decayed:

Ciiii bo się wyda. :decayed:

Rezanko jeszcze nie zaliczone bo budzik wleciał tylko na godzinę w celu sprawdzenia czy wszystko bangla. :) Po weekendzie wjazd na stałe. Dzisiaj ugadałem się z kumplem na korektę przebiegu - muszę cofnąć o 80 tyś.

Po weekendzie prawdopodobnie będę rezał bixy produkcji Grześka vel gwerty'ego dla gościa z BAU. Dopiero potem rezanko budzika. W sumie to roboty przy budziku na 30 minut jak wcześniej przygotuję wiązki. :> Spróbuję podłączyć do fis'a sygnały z radia - może będzie wyświetlało info na wyświetlaczu.

Opublikowano

witam Panowie co pracowitym miesiącu wkoncu wolne :kox:

które lepiej sie widza na moim aucie

srebrne:

http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926240854.html

czy czarny mat:

http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926241264.html

coraz bardzie4j skłaniam sie ku czarnym.

obie maiłem w rekach i obie przyłozone do auta i zgłupiałem.

najpierw chciałem srebrne. ale czarne tez fajne sa.

Opublikowano

witam Panowie co pracowitym miesiącu wkoncu wolne :kox:

które lepiej sie widza na moim aucie

srebrne:

http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926240854.html

czy czarny mat:

http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926241264.html

coraz bardzie4j skłaniam sie ku czarnym.

obie maiłem w rekach i obie przyłozone do auta i zgłupiałem.

najpierw chciałem srebrne. ale czarne tez fajne sa.

:mysli: i jedne i drugie by pasowały :) ja bardziej za srebrnymi bym obstawiał :good:

najlepiej to kup te i te, lato -zima z głowy będą na zmianę :decayed::bag:

Opublikowano

Grzesiek, auto masz ciemne i wg. mnie do tego czarne felgi tak sobie :disgust:

Opublikowano

Witaj Grzesiek!

Jedne i drugie mogą fajnie wyglądać ale ja jestem zwolennikiem srebrnych. Na czarnych to będzie wyglądało jak na stalówkach. Co innego jak by to były fele z rantem wtedy rant na srebrno a środek czarny. Bierz srebrne. :)

PS. Dzięki Grzesiek za zlecenie. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

witam Panowie co pracowitym miesiącu wkoncu wolne :kox:

które lepiej sie widza na moim aucie

srebrne:

http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926240854.html

czy czarny mat:

http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926241264.html

coraz bardzie4j skłaniam sie ku czarnym.

obie maiłem w rekach i obie przyłozone do auta i zgłupiałem.

najpierw chciałem srebrne. ale czarne tez fajne sa.

poproś może żeby Ci vt zrobili :wink4: co prawda to nie to co zobaczyć w realu ale przybliży trochę jak to będzie wyglądało ;)
Opublikowano

PS. Dzięki Grzesiek za zlecenie. :wink4:

spoko.

tylko problem z dojsciem lamp jest.

raz do mnie wróciły bo pojebałem adres.

ponownie wysłałem priorytetem w srode i jeszcze nie doszły

Opublikowano

PS. Dzięki Grzesiek za zlecenie. :wink4:

spoko.

tylko problem z dojsciem lamp jest.

raz do mnie wróciły bo pojebałem adres.

ponownie wysłałem priorytetem w srode i jeszcze nie doszły

Wczoraj do mnie dzwonił ale nie mogłem odebrać więc może doszły. :)

Opublikowano

wiem ze wieczorem wczoraj jeszcze i ch nie było.

na kiedy jestescie umówieni na montaż

a sylwek wiazka dziennych ma zalany przekaznik terostatem zeby był szczelny. wygląda to dziwnie. nie wystrasz się :naughty:

Opublikowano

Rezanko jutro. Lampy doszły. :)

Opublikowano

Rezanko jutro. Lampy doszły. :)

Co wy tam kombinujecie panicki? :cool1: ja wczoraj wywlokłem przedni fotel ,grzanie dupska mi znikneło.Przyczyna przerwany kabeluszek po zlutowaniu wszystko jest ok i grzeje jajc....a .Pozdrawiam :hi:

KIEDY SPOCIK NASTĘPNY? :kox:

Opublikowano

A już tam kombinujecie :) Lampy doszły, wszystkie graty zebrane. Nie mogę się doczekać aż wszystko będzie już po wszystkim :D

Opublikowano

a sylwek wiazka dziennych ma zalany przekaznik terostatem zeby był szczelny. wygląda to dziwnie. nie wystrasz się :naughty:

Grzesiek - ale bombę ulepiłeś. :polew: Mogłeś tak nie zalewać bo i tak zamontowałem ją w środku przy przekaźnikach. Lampiszony zamontowane, muszę przyznać, że nawet fajnie wyglądają czarne bixy w srebrnym aucie.

Tak przy okazji szukam przednich sprężyn do swojej A4 - najlepiej 1BE od 4 cylindrowej benzyny, ewentualnie jakieś inne tak -30 do -40.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

elo robicie jakiegoś spota? czy dopiero na święta?

mi dziś padł albo zarnik albo przetwornica, muszę rozebrać i sprawdzić, jak będę na święta to wyślę na gwarancję i zobaczymy jak to będzie z kolejną z firm z allegro :cool1:

Opublikowano

Operacja poszła pomyślnie. Z racji tego że jestem na antenie :P wielkie dzieki dla Sylwka za poświęcony czas :) i dla Grześka za świetne lampy :D do zobaczenia na najbliższym spocie :)

Opublikowano

może skręcimy w weekend jakiegoś spota ? np. w niedzielę ? :wink4:

Opublikowano

może skręcimy w weekend jakiegoś spota ? np. w niedzielę ? :wink4:

Ja w niedzielę odpadam - imieniny mojej żony więc albo nie będę miał czasu albo będę niedysponowany. :wink4:

Opublikowano

może skręcimy w weekend jakiegoś spota ? np. w niedzielę ? :wink4:

ja jestem na tak :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.