Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

19-20 to pora kiedy dopiero się w Olsztynie życie się zaczyna :grin: także powinniśmy się złapać :wink:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 240,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kamil juz na flatach smigasz ?

Opublikowano

Nieee... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: gość zaczął się cenić troche. Ja miałem mu dać swoje i dopłacić 600zł. Teraz tak koło 1000zl mialbym doplacić bo to są oryginały. I takie tam gadki. No ale cały czas scigam gościa może uda się jakoś mu przemówić do rozsądku że w mojej B5 będą One najładniej leżały. A tak pozatym to czekam na gwint supersorta i niedlugo oklejanie dachu auta i lusterek :)

Opublikowano
...i niedlugo oklejanie dachu auta i lusterek :)

A czym będziesz oklejał i jaki kolor?

Opublikowano

Folia czarny mat :)

Opublikowano

Ja modze-korekte softu pierwszy wsad juz jest.Teraz fajnie wstaje od 1400 nie jak wcześniej 2100.

Opublikowano
Ja modze-korekte softu pierwszy wsad juz jest.Teraz fajnie wstaje od 1400 nie jak wcześniej 2100.

A co na to sprzęgło?:decayed:

Opublikowano

u mnie tez cos koło tego wstaje i jest oki :) , Marcinos u kramka dalej robisz? :D

Opublikowano
u mnie tez cos koło tego wstaje i jest oki :) , Marcinos u kramka dalej robisz? :D

Nie kramek tylko mi wgrywa bo narazie mizerny on tuner-chłopaczek z Radomia ogarnia mi soft zeby było juz ok jak juz bedzie kosa bede reklamował.Jeszcze jeden wsad będzie i powinno byc ok.A sprzegło narazie ok nawet nic nie telepie.

Opublikowano
  • Autor

na reszcie dlugi weekend :) co do modów to dziś posprzątałem i umyłem auto :)

Opublikowano
na reszcie dlugi weekend :) co do modów to dziś posprzątałem i umyłem auto :)

To pochwal się ile wypluło na hamowni.:naughty:

Opublikowano
  • Autor
na reszcie dlugi weekend :) co do modów to dziś posprzątałem i umyłem auto :)

To pochwal się ile wypluło na hamowni.:naughty:

Ty cwaniak.. ;)

nie mam 1.8T ale sie nie martw za darmo tu nie pracuję.. zaczekamy to jakiś nowszy model wypluje małe co nie co ;) ze 100km będzie :grin:

Opublikowano

Co tam Pany ? U mnie sporo roboty na uczelni i nie tylko ostatnio :whistling:

Opublikowano

Panowie... mam problem. Moja mama powiedziala ze odkupi moje audi jesli powyciagam te wszustkie moje dodatki i wstawie normalny zawias. Czyli za serie wyjdzie 8tys. Teraz sam nie wiem czy to mozliwa cena? A z drugiej strony juz bym polowal na Q z 1,8t albo 2.8.

No i oczywiście dołożyłbym tak ze 3-4tys :)

Opublikowano

Kup w tym samym kolorze4, poprzekładaj wszystkie graty i jazda:decayed:

Opublikowano

Pany, nie słyszał ktoś może przypadkiem czy ktoś ma do sprzedania jakiegoś dostawczaka ? Jakiś transporter czy co innego tego typu ?

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Podjedzie mi ktoś z BS obejrzeć ? Bo jestem zainteresowany....

Audi RS6, 2010r., 5000cm3, 680 KM - otomoto.pl

:grin:

Opublikowano

Filip, z Suwałk do Gliwic trochę daleko.. :D

Talesbite / GT-I9001 / Tapatalk 2

Opublikowano

Fakt, nie doczytałem. Auto sprzedaje komis z BS, który z resztą na allegro ma sporo takich furek, m.in. TT RS :naughty:

Opublikowano

Filip jeżeli chodzi o dostawczaka to wal do Kasjana on coś marudził ostatnio o jakimś T4:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.