Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No kurde zapomniałem!! Następnym razem :) Filip ładne to to, zamawiam rundkę :) A i ja się pochwalę :

Moj to ten zielony komar :D

288776_473434362680451_299358845_o.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa leszcza z BAU to dojadę osobiście, Kasjana też nie ominę.

Sylwek, najmniejszy motor jaki był w tym aucie dostępny tyle powiem :wink:

Spoko, na najbliższym spocie każdemu kto będzie chciał rundka :hi:

witam.

w q7 siedzi tez 4.2tdi

trafiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Sorki za nieobecność ale sprawy "wyższego stopnia" mam teraz na głowie i z czasem jest chwilowo bardzo krucho :kwasny::bag:

czyli jednak się chajtasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moto show pewnie bede jak co roku.

Zdejmowaliscie kiedys dywan w samochodzie ? Siedzenia, tunel, plastiki wokol progow do wywalenia i cos jeszcze ? Dywan jest na klej czy tylko na wcisk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moto show pewnie bede jak co roku.

Zdejmowaliscie kiedys dywan w samochodzie ? Siedzenia, tunel, plastiki wokol progow do wywalenia i cos jeszcze ? Dywan jest na klej czy tylko na wcisk ?

Dywan leży swobodnie na podłodze.:decayed: Co się stało, że dywan demontujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kiedys byl moj bity w kierowcy strone bo jak pukam w podloge to ma inny odglos, taki pusty i jakos chyba cos puchnie :kwasny:, bo i drzwi maja inny odcien od tej strony, chce sie za to zabrac i zdemontowac dywan i przy okazji wyprac go i sprawdzic podloge ewentualnie zakonserwowac. Chlodniej jest wiec biore sie za przygotowania do zimy :decayed: Bo w samochodzie nie mam juz co robic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka chłopaki, sorki że nie wpadłem na spota ale nie miałem czasu zajrzeć na forum i nie wiedziałem kiedy, przyjechałem tylko na 2 tyg i ciągle muszę latać i coś załatwiać i pić ze wszystkimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliscie na Moto Show w Ełku ? Jak dla mnie super impreza, duzo fajnych samochodow, wycyckanych oraz z niezlymi silnikami iii.. extra dziewczyny w miniowkach i w krotkich koszuleczkach :decayed: ( Bylem tylko z bratem wiec mozna bylo sie popatrzec :wink: )

Z mniej ciekawych informacji, ktos mi dzien wczesniej urwal ramie wycieraczki :facepalm: ma ktos na zbyciu tak na szybko ? ( Strona kierowcy ) oraz dolot do 1.8T ( plastik idacy od filtra powiet. do pasa przedniego) oraz srodkowa kratke nawiewu ? Pobawie sie w wolnej chwili z wsadzeniem wskaznika boosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliscie na Moto Show w Ełku ? Jak dla mnie super impreza, duzo fajnych samochodow, wycyckanych oraz z niezlymi silnikami iii.. extra dziewczyny w miniowkach i w krotkich koszuleczkach :decayed: ( Bylem tylko z bratem wiec mozna bylo sie popatrzec :wink: )

No właśnie tak się za tymi dupeczkami rozglądałeś, że mało co mnie na tym samobieżnym wynalazku nie rozjechałeś w parku maszyn.:decayed::wink:

Co do imprezy to naprawdę fajna, szkoda że nie mogłem zostać do samego końca - byłem z rodzinką i zmyliśmy się ok. 14:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo krzyknac :wink: . Swoja droga, niesamowita sprawa z takim pojazdem, na dwoch kolkach predkosc jaka udalo nam sie rozwinac byla chyba cos kolo 30 km/h . Zasilane bateriami. Jezdzilismy 20 min i wyladowalismy 1/4 baterii a latwo nie mial, bo i scigalismy sie i jezdzilismy po gorkach i piaskach. My ucieklismy tez cos po 14 godzinie bo o 15 mielismy grila i wieczorem wystep dzem-u.

Motor z silnikiem odrzutowym o mocy 1200 KM zrobił na mnie wrazenie, kupa ognia i dymu :naughty: Oby wiecej takich imprez..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor z silnikiem odrzutowym o mocy 1200 KM zrobił na mnie wrazenie, kupa ognia i dymu :naughty: Oby wiecej takich imprez..

Szkoda tylko, że z powodu jakiejś awarii nie był w stanie pojechać na pełnej piździe.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem przy starcie drakstera z silnikiem odrzutowym. Przez kilka sekund ja koleś go odpalił czułem się jak danie przypiekane na grillu.:grin: Ale generalnie impreza bardzo fajna. Nasze kochane władze Augustowa:kwasny: i Suwałk:kwasny: powinny brać przykład z Ełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Mogę licytować te felgi? Podejdą do A4? W sensie te ET mi nie pasuje, ale bedzie potrzebny dystans tak?

BBS RS 861 ORYGINALNE 18" (2573471940) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Mogę licytować te felgi? Podejdą do A4? W sensie te ET mi nie pasuje, ale bedzie potrzebny dystans tak?

BBS RS 861 ORYGINALNE 18" (2573471940) - motoAllegro

Śmiało możesz licytować, do tego dystans 20 mm i będziesz miał je odsadzone prawie tak jak u mnie.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... sie nalicytowałem. Ja tu liczyłem na jakąś mega okazję a gości gada że za mniej jak 900 EURO!! Nie sprzeda ich :( to mógłby ustawić przynajmniej cenę minimalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...