Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamil - takie felgi miał ktoś z forum i jeśli dobrze pamiętam to chciał się zamienić za 17". Tamte miały ET30 więc idealne.

Widzę, że już do kolesia pisałeś w sprawie ewentualnej sprzedaży. Teraz masz 17" więc może by się zamienił.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pytanie panowie mam do was, czy nie wiecie gdzie dobrze regeneruja przetwornice xenona?Nowa ponad 300zł

Opublikowano
Pytanie panowie mam do was, czy nie wiecie gdzie dobrze regeneruja przetwornice xenona?Nowa ponad 300zł

Marcin a czy ktoś to robi? Uderz do Grześka, on czasem ma używki przetwornice na D2S.

Opublikowano
Pytanie panowie mam do was, czy nie wiecie gdzie dobrze regeneruja przetwornice xenona?Nowa ponad 300zł

jest dobra firma w gdansku. biora około 100zł i dają gwarancje na rok. kilka razy korzystałem z ich usług.

Opublikowano

Jaki tu dziś ruch w temacie :naughty:

Opublikowano

Filip widze nowy biznes krecisz,nice....

Jakiegos spota?

Opublikowano

filip weź ogarnij jakoś nagłowek bo wieś:)

Opublikowano
Filip widze nowy biznes krecisz,nice....

Mówisz o tym z podpisu ??? Jeżeli można to nazwać biznesem to tak :grin:

Tak na szybko wyedytowałem pierwszy post...

Opublikowano
Jakiegos spota?

Jak przyjedziesz na spota to choćby zaraz.:decayed::wink::grin:

Opublikowano
Jakiegos spota?

Jak przyjedziesz na spota to choćby zaraz.:decayed::wink::grin:

dokladnie taaa:P\

Marcin przetwornice to bierz od Grześka , ja na mam u siebie Koito i są OKi

Opublikowano
Jakiegos spota?

Jak przyjedziesz na spota to choćby zaraz.:decayed::wink::grin:

dokladnie taaa:P\

Marcin przetwornice to bierz od Grześka , ja na mam u siebie Koito i są OKi

Zamówiłem ori valeo jak siedza niech starce-spocik dajcie cynk kiedy i gdzie będe napewno.

Opublikowano

Można coś kminić, ciekawe jak Olecko? Dla mnie najlepiej by było 10 września, nawet wtedy Grzesiek moze będzie :)

Opublikowano
Można coś kminić, ciekawe jak Olecko? Dla mnie najlepiej by było 10 września, nawet wtedy Grzesiek moze będzie :)

No właśnie, Gwerty wspominał, że we wrześniu pojawi się w Suwałkach więc może wtedy coś wykminimy.

Opublikowano

No to dlatego można z wyprzedzeniem zacząć organizować się to może więcej nas się pojawi :)

Opublikowano

Kasjan, dobre piwo wczoraj w park pubie było ? :naughty:

Opublikowano
Kasjan, dobre piwo wczoraj w park pubie było ?

:naughty:

Czy Ty mnie nie śledzis? Hehe, no ja Ciebie nie widziałem, mało rozgarnięty jestem :) trzeba było krzyknąć to razem by coś sie :drinks: No to jak z tym spotem. Kto na chwilę obecna wygospodarowałby troszke czasu 10 września?

Opublikowano
No to jak z tym spotem. Kto na chwilę obecna wygospodarowałby troszke czasu 10 września?

Koniecznie 10 września? Bo ja akurat mam popołudnie w robocie.:kwasny:

Opublikowano

Ja to o tak odległych terminach jak 10ty itd. to się nie wypowiadam :decayed:

Kasjan, nie było jak krzyknąć, bo ja autem akurat przejeżdżałem ulicą, jak Ty wchodziłeś do środka :decayed: Na domiar tego obok mnie siedziała koleżanka więc nie było jak wstąpić do środka :grin:

Opublikowano

proponuje 8lub 9. 10 jestem jeszcze w suwałkach bo mam pare spraw do ogarniecia. ale około południa już ruszam na poznan.

Opublikowano

No to można coś pomyśleć nad 8 - 9. Dla mnie nie ma problemu, wszystko jest do dogadania :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.