Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja w następnym tygodniu będę w Suwałkach, natomiast 8 września mam wesele. Także ze swojej strony proponuję jakiegoś spontona w tygodniu. :wink:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 239 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jestem zaaaa:)

Opublikowano

Ja również może w tym tygodniu.....

Opublikowano

No ja jak już pisałem, dla mnie rybka tylko fajnie żeby był Grzesiek bo muszę coś odebrać od niego :naughty:

Opublikowano

spoko jak coś to 8,9 wrzesnia zrobi sie kolejnego spota:)

Opublikowano
spoko jak coś to 8,9 wrzesnia zrobi sie kolejnego spota:)

Dobrych spotów nigdy za dużo.:wink:

Pogoda fajna więc można coś nakręcić na szybko.

Opublikowano

Np. jutro?Tak o 17- stej pod Ratuszem?

Opublikowano
Np. jutro?Tak o 17- stej pod Ratuszem?

Stawiasz bilety z parkometru?:decayed::wink:

Opublikowano
Np. jutro?Tak o 17- stej pod Ratuszem?

Stawiasz bilety z parkometru?:decayed::wink:

Zapomniałem,To OBI duży parking.

Opublikowano

Może być OBI, ostatnio robiliśmy pod Tesco i też było spoko. Jak będzie pod OBI to rowerem przyjadę.:decayed:

Opublikowano

Koś będzie dziś, czy na niedziele się ustawiamy?

Opublikowano
Koś będzie dziś, czy na niedziele się ustawiamy?

Ja dzisiaj odpadam, chyba, że na 17:00 to bym wpadł na 30 minut bo na 18:00 jestem ustawiony na siatkę. Może jutro na 18:00-19:00.

Opublikowano

Halo halo Panowie! To jak z tym spocikiem? Mial byc w okolicach 10, mowcie kiedy wam pasuje no i najlepiej zeby dla Grzeska pasowalo, bo skoro bedzie w suwalkach to warto sie zobaczyc.

Opublikowano

Witam, opyla sie takie alumy za 400~350 zl brac na zime do B5 ?

View image: 1346773075

Opublikowano
Witam, opyla sie takie alumy za 400~350 zl brac na zime do B5 ?

View image: 1346773075

Śmiało, pewnie niewiele mniej będzie kosztował komplet stalówek z ori kołpakami.

Opublikowano
Witam, opyla sie takie alumy za 400~350 zl brac na zime do B5 ?

View image: 1346773075

Cena nawet Ok tylko czy rozstaw szpilek będzie ci pasował bo z tego co sie orjętuje felgi są z A3 wiec musisz to zweryfikować.

Opublikowano
Witam, opyla sie takie alumy za 400~350 zl brac na zime do B5 ?

View image: 1346773075

Cena nawet Ok tylko czy rozstaw szpilek będzie ci pasował bo z tego co sie orjętuje felgi są z A3 wiec musisz to zweryfikować.

Faktycznie nie pomyślałem, że mogą być z A3 ale w A6/C5 też takie siedziały.

Jeśli są z A3 ale nowszej to rozstaw szpilek będzie pasował ale za to ET będzie z doopy i będą potrzebne dystanse.

Opublikowano

Sprzedawca napisał ze " Felgi aluminiowe AUDI A4/ A6 VW Passat/ ORYGINAŁ idealne. rozstaw śrub: 5x112 sztuk : 5 stan oceniam na dobry. nie powyginane ani skorodowane " Dlatego pytam czy bedzie pasowac i czy nie za drogo. Mam 4 stalowe wiec stalowki bym opchnal za pare groszy i tak drogo wcaly by nie wyszlo.. Musze przyczaic sie jakie to ma ET.

Co do spota to u nas cienko. Dzis odstawilem samochod do blachermana, prog i troche podlogi podrdzewialy. Wywalamy dywany i trzeba dzialac przed zima.. :facepalm: ( Wydac kase )

EDIT:

No i cale szczescie podloga git, tylko prog ktos kiedys zmienial i zle zrobil i zaczal korodowac przy laczeniu z podloga. Prog juz zamowiony i teraz trzeba oczyscic i jechac.

Nie wiecie moze czy skrzyzowanie w bialym o tu :

53.146333,23.182236 - Mapy Google

.. jest juz otwarte ? Bo nie wiem czy jechac obwodnica czy pchac sie przez miasto.

Opublikowano

Oleckowiaki widzieni wczoraj w Plazie , ale bez kebabów:D

Opublikowano

no jak bez jak z.... było :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.