Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w następnym tygodniu będę w Suwałkach, natomiast 8 września mam wesele. Także ze swojej strony proponuję jakiegoś spontona w tygodniu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ja jak już pisałem, dla mnie rybka tylko fajnie żeby był Grzesiek bo muszę coś odebrać od niego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jak coś to 8,9 wrzesnia zrobi sie kolejnego spota:)

Dobrych spotów nigdy za dużo.:wink:

Pogoda fajna więc można coś nakręcić na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być OBI, ostatnio robiliśmy pod Tesco i też było spoko. Jak będzie pod OBI to rowerem przyjadę.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koś będzie dziś, czy na niedziele się ustawiamy?

Ja dzisiaj odpadam, chyba, że na 17:00 to bym wpadł na 30 minut bo na 18:00 jestem ustawiony na siatkę. Może jutro na 18:00-19:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo Panowie! To jak z tym spocikiem? Mial byc w okolicach 10, mowcie kiedy wam pasuje no i najlepiej zeby dla Grzeska pasowalo, bo skoro bedzie w suwalkach to warto sie zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, opyla sie takie alumy za 400~350 zl brac na zime do B5 ?

View image: 1346773075

Śmiało, pewnie niewiele mniej będzie kosztował komplet stalówek z ori kołpakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, opyla sie takie alumy za 400~350 zl brac na zime do B5 ?

View image: 1346773075

Cena nawet Ok tylko czy rozstaw szpilek będzie ci pasował bo z tego co sie orjętuje felgi są z A3 wiec musisz to zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, opyla sie takie alumy za 400~350 zl brac na zime do B5 ?

View image: 1346773075

Cena nawet Ok tylko czy rozstaw szpilek będzie ci pasował bo z tego co sie orjętuje felgi są z A3 wiec musisz to zweryfikować.

Faktycznie nie pomyślałem, że mogą być z A3 ale w A6/C5 też takie siedziały.

Jeśli są z A3 ale nowszej to rozstaw szpilek będzie pasował ale za to ET będzie z doopy i będą potrzebne dystanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca napisał ze " Felgi aluminiowe AUDI A4/ A6 VW Passat/ ORYGINAŁ idealne. rozstaw śrub: 5x112 sztuk : 5 stan oceniam na dobry. nie powyginane ani skorodowane " Dlatego pytam czy bedzie pasowac i czy nie za drogo. Mam 4 stalowe wiec stalowki bym opchnal za pare groszy i tak drogo wcaly by nie wyszlo.. Musze przyczaic sie jakie to ma ET.

Co do spota to u nas cienko. Dzis odstawilem samochod do blachermana, prog i troche podlogi podrdzewialy. Wywalamy dywany i trzeba dzialac przed zima.. :facepalm: ( Wydac kase )

EDIT:

No i cale szczescie podloga git, tylko prog ktos kiedys zmienial i zle zrobil i zaczal korodowac przy laczeniu z podloga. Prog juz zamowiony i teraz trzeba oczyscic i jechac.

Nie wiecie moze czy skrzyzowanie w bialym o tu :

53.146333,23.182236 - Mapy Google

.. jest juz otwarte ? Bo nie wiem czy jechac obwodnica czy pchac sie przez miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...