Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam również CENTRE FUTURE nawet chyba PLUS i wszystko ok 2-gi roczek.

Albo masz Futurę albo Plus. Nie widziałem Futury Plus.:decayed:

FUTURE, aleś ty dokladny jak MJODEK do języka polskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bla blaa bla o aku. Mam nadzzieje ze sie koledzy bardzo dobrze sie bawicie w sobotunie ja juz jestem mily milej!!!/;!!

Wysyłane z mojego Bols za pomocą Tapety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie :) az troszkę wczoraj musiałem poświętować. A jak tam u Was Panowie ostatki?

PS: Filip nie mogłem się do Ciebie dodzwonić już o 8, czyli pewnie dobrze :P:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 dzien z % :banan:

Nie wiem czy nie kupic jakis lepszy prostownik i nie reanimowac aku.. Ponoc te lidlowskie sa w miare ok. Mam w garazu jakis ruski awtomat ktory zdzielano w cccr :decayed: Maly i tylko buczy.. zero wskaznikow i tylko podlacza sie do pradu i tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjan oficjalne gratulacje ode mnie nowego koloru :decayed:

BTW: Reszta niech bierze z Ciebie przykład (no i oczywiście ze mnie :grin: ) i jedzie w końcu na zlot ogólnopolski . :kox:

Ja byłem już 3 razy na zimowym i raz na letnim :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasjan oficjalne gratulacje ode mnie nowego koloru

BTW: Reszta niech bierze z Ciebie przykład (no i oczywiście ze mnie :grin: ) i jedzie w końcu na zlot ogólnopolski . :kox:

Ja byłem już 3 razy na zimowym i raz na letnim :banan:

a o mnie to co zapomniałes:):grin:.

kasjan gratulacje.

jedziecie do bt jak bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem Grzegorz Twoją czujność :grin: ile czasu minie od momentu jak to napiszę, aż do Twojej reakcji :decayed:

BTW: Bukowina będzie na 100% :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widzialem ;) inreresujace. Jak tam panowie bialo za oknami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie tez napadane, czy wtajemniczeni moga mi powiedziec kiedy najwiekszy ruch na giełdzie w kownie i marian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marianpolas na bieżąco codziennie(najwięcej aut jak na Kaunas lecisz)-Kaunasss praktycznie cały tydzień,najwięcej polaków -sobota niedziela.W sobotę jeszcze możesz auto sprawdzić ewentualnie zarejestrować,chyba że na lawetke.Proponuje jak coś znajdsziesz nr telefonu wziąść i niech znajomy litwin zadzwoni.Miałem ostatnio taką przygode ,pojechaliśmy w wiadomym celu i wpadł w oko Ford Galaxy 1,9tdi 01 rok-świeżo wyczyszczony ,po zvagowaniu ok wszystko.Co do ceny trochę duża jak dla nas,znajomy litwin zadzwonił i było 300 ojro taniej.Kilka razy już z takim przypadkiem się spotkałem.Można ,można sam widzisz dla polaków jest zawsze drożej...tak juz u nich jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo właśnie mam ochotę albo na jakieś graty, ew jakieś auto niedrogie :P bo słyszałem ze kaunas to wt i czw to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na litwie trzeba uważać bo można na łądną mukę trafić . to tak ku przestrodze:)

Johny - na mukę można wszędzie wleźć, nawet w DE.:decayed:

Gdzie i od kogo byś samochodu nie kupował to trzeba uważać - nie ma reguły.

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

No bo właśnie mam ochotę albo na jakieś graty, ew jakieś auto niedrogie :P bo słyszałem ze kaunas to wt i czw to prawda?

W Kownie giełda cały tydzień z niedzielą włącznie. Jeśli chcesz auto to najlepiej wtorek-sobota bo w poniedziałek regitra przy giełdzie nieczynna (można też podjechać na drugą regitrę, ja jeździłem). Proponuję też wybrać się na Taurage, wujaszek teraz tam jeździ po auta.

Na graty się nie nastawiaj, ceny takie jak u nas a może i drożej. Jedynie co to sporo blacharki mają. Jakieś ekstrasy typu graty z eSki są nie osiągalne.:decayed: Byłem 3 tygodnie temu i cały Mariampol zjeździliśmy za turbiną do 1.8T - ani jednej sztuki, jak pytaliśmy po ile chodzą to taniej u nas zrobić regenerację niż u nich kupić.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo sprawa jest tak że kolega chce jakieś auto kupić, dla niego w sumie bez różnicy a ma koło 7k no i sie uparł żeby jechać na litwe. Ja jak pamiętam ostatnim razem byłem to jest tam mało aut w tym przedziale cenowym. Ale jak On sobie życzy.

Tak czekałem aż Sylwek się wypowie w tej kwestii :P No bo Twoja jest naprawdę elegancka a o ile pamiętam to właśnie tam ją wyrwałeś :) Ja wiem jak byłem w DE po swoją, i miałem kilka do oględzin to na zdjęciach były OK ale jak je zobaczyłem to nawet jazdę próbną darowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil - ja bym bez 2-2,5 tysia ojro nawet się nie wybierał. Poniżej to właściwie ciężko będzie coś trafić sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziś odwiedzałem nasze augustowskie szrotowisko "Transdźwig" i natrafiłem na takie coś. Typ za nie krzyczy 1200zl do zejscia. Opony jeszcze na jeden sezon śmiało wystarczą, rozmiar 225/40. Mówi że proste i wgl. Tylko że MADE IN ITALY. To jakby oddawał za 1000-1100 to by się opylało? Czy może ktoś z Was jest zainteresowany bo mi to One tak średnio się widzą. out.php?i=448469_felgi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...