Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rs6 takich szukam tylko szkoda ze nie ori :/

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
rs6 takich szukam tylko szkoda ze nie ori :/

Sie nawet nie zastanawiaj za taka kase...jak nie to ja je zabieram na handelek.....

Opublikowano
rs6 takich szukam tylko szkoda ze nie ori :/

Ale jak to są Ronale to nie jest aż tak źle :)

Opublikowano

wponiedziałek jade oglądac z kasjanem felunek :)

Opublikowano

panowie. 22 zjerzdzam do suwałk na swieta moze jakiegoś spota?

Opublikowano
panowie. 22 zjerzdzam do suwałk na swieta moze jakiegoś spota?

Jakie będziesz miał święto ? :naughty:

:grin:

Ja też będę więc jestem za. :decayed:

Opublikowano

No dla mnie też jak najbardziej pasuje :)

Opublikowano
panowie. 22 zjerzdzam do suwałk na swieta moze jakiegoś spota?

Jakie będziesz miał święto ? :naughty:

:grin:

Ja też będę więc jestem za. :decayed:

swieto taki4e ze moze przy aucie coś ogarne bo od pazdziernika ciegle jest rozebrane;0

Opublikowano

Jak tam johny ? felunek kupiony za 1500 zł? :grin:

Opublikowano

heheh a nie za 1750 :P

Opublikowano

Może nawet i za 3000 :grin: dla każdego inna cena :facepalm:

Opublikowano

No ale ja i tak najlepiej miałem bo dla mnie były za 1200 :P

Opublikowano

Już ja mówiłem dla Kamila, ja zajechałem firmówką to cena była 1500 , ty zajechałeś c6 to od razu 1750 :D heh , zobaczymy co z tego wyjdzie , puźniej będe dzwonił do gościa :)

Opublikowano
Już ja mówiłem dla Kamila, ja zajechałem firmówką to cena była 1500 , ty zajechałeś c5 to od razu 1750 :D heh , zobaczymy co z tego wyjdzie , puźniej będe dzwonił do gościa :)
o jaaaa, jak Ci nie wstyd obrażać filipa Audi :grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

heheh już edytowałem :P

Opublikowano

Chłopaki wyczuli zainteresowanie i próbują przycfaniakować :whistling:

---------- Post dopisany 13-12-2012 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2012 at 18:53 ----------

Jak tam johny felunek ? dogadałeś się ? :wink:

Opublikowano

Koleszka był i 1600zł za tyle nie ma szanssssssssss......

Opublikowano

Jak Was tylu było zapytać o te felgi to nie ma się co dziwić, że cena tak poszła w górę.:wink:

Kamil trzeba było brać od razu. Za tą kasę co Ci zaproponował to sprzedał byś dalej bez problemu i jeszcze na nich zarobił. Zawsze mógł byś je rozkompletować i sprzedać oddzielnie felgi a oddzielnie opony.

Jeśli jest na nich napisane Made in Italy to nie jest tak źle. Nie wiem, czy ori też nie są z Italii (mogę się mylić).

Opublikowano

Mogłem mogłem. Ale gotówki nie miałem zbytnio wolnej a wiedziałem że Johny szuka takich... Ludzie to pazerne świnie :decayed:

Opublikowano

Na 100% ten felunek nie poszedłby za wspomnianą na początku kwotę (1200 PLN ). W transdźwigu siedzi kilku gości od części. Kasjan na 90% zapytał na początku o cenę jednego, który wprowadził go w błąd. Tak samo ja- zapytałem o cenę jednego, powiedział 1200, więc mówię, że biorę. Ale przyszedł inny i mówi, że 1200 to pomyłka. A fele były własnością kogoś z poza firmy. :whistling:

BTW: Sylwek, oryginał produkowany jest w DE przez firmę RONAL. Mają one 8 cali szerokości i ET43, a te miały ET 35 :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.