Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz jeszcze trochę a twoja OOOO bedzie jak nówka z salonu bo wszysko od śrubki do śrubki masz wymienione praktycznie i bedziesz mógł nią smigac kolejne 15 lat :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Łukasz jeszcze trochę a twoja OOOO bedzie jak nówka z salonu bo wszysko od śrubki do śrubki masz wymienione praktycznie i bedziesz mógł nią smigac kolejne 15 lat :decayed::wink4:

Ty no seryjnie dobrze gadasz :polew: jakbym sprzedawał i klient by zapytał co ostatnio bylo wymieniane to bym powiedział "wszystko" :polew:

nie wiecie jakie są mniej więcej koszta wymiany płynu hamulcowego, do wspomagania? bo przydałoby się na zimę wymienić.. ile tam tego wchodzi i jakie mniej więcej ceny robocizny za to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie tydzień temu zmieniałem płyn hamulcowy( przy okazji bo poszło mi uszczelnienie tylnego zaciusku ham. które ocvzywiście w sam wymieniłem :decayed:), po prostu przepompowałem litr swieżego płynu ( połyn jest tani 0,5l to koszt ok 10 pln) i powiem tak, nie wiem kiedy ten płyn był ostatnio wymieniany ale teraz hamulce taka żyleta ze szok :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile tam tego płynu wchodzi? ja muszę też wymienić płyny bo moj stary chyba od kiedy mamy 0000 nie wymieniał ich.. tak mi bynajmniej się wydaje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile tam tego płynu wchodzi? ja muszę też wymienić płyny bo moj stary chyba od kiedy mamy 0000 nie wymieniał ich.. tak mi bynajmniej się wydaje :mysli:

nie cały litr do układu hamulcowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa no to lajtowo :) a przy okazji jakie jeszcze płyny wymieniać?? wspomagania i jakieś jeszcze??

zapomniałbym o płynie do spryskiwaczy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłodniczy warto też przed zimą wymienić :cool1:

chłodniczy miałem wymieniany jakoś w lutym to może nie trzeba??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny żyjesz? czy wyjechałeś na Syberię fury szukać? :naughty:

heh żyje żyje , szukam powolutku autka , dziś byłem w wawie , to przy okazji oblukałem 2 fajne e46 , no ale szukam dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłodniczy warto też przed zimą wymienić :cool1:

chłodniczy miałem wymieniany jakoś w lutym to może nie trzeba??

A no to jak był to nie ma potrzeby ponownej wymiany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Filip na studiach leci? często do do domu przyjeżdżasz? Koła już jakieś były?

ja męczę już od kilku dni pracę magisterską :angry: mam już dość :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie chłopaki.........co wy tam studiujecie? :cool1:

Ja finanse i rachunkowość, specjalizacja: rachunkowość na uniwersytecie gdańskim :cool1: hehe od zeszłej soboty zapisałem się jeszcze na kurs norweskiego :guma: jak na razie to nie wyrabiam się na zakrętach ale jestem dobrej myśli :polew:

Michał a jak tam chodzi Twój VAG? testowałeś? ja też planuje kupić? ile dałeś za swój? ja też może bym już zamówił bo w sumie ojciec za każdym razem jak przyjeżdża z norwegi to płaci sporą kasę za podpięcie pod kompa a za ta cenę spokojnie pewnie kabel już się kupi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam Filip na studiach leci? często do do domu przyjeżdżasz? Koła już jakieś były?

ja męczę już od kilku dni pracę magisterską :angry: mam już dość :angry:

No od października do teraz było jako tako, ale teraz w najbliższym czasie kilka mega kół będzie i nie wiem jak to wszystko ogarnę :no: . Ale w zeszłym roku było to samo o tej porze i jakoś poszło więc teraz nie będzie inaczej. :decayed:

a właśnie chłopaki.........co wy tam studiujecie? :cool1:

Ja studiuję ( w pełnym znaczenia tego słowa ostatnimi czasy :drunk::dance2:) inżynierię środowiska na UWM w Olsztynie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no patrze same magistry i inginiery :kox: sam musze poszczycić sie tytułem inżyniera :naughty:

VAG jak VAg nie mam porównania do innych,ale jestem zadowolony. dałem 219zł za VCDS-a 912.0

ponoć można nim wszystkie auta z tej grupy diagnozować,od starych po najnowsze.

łączy sie bez problemu,normalnie wyświetlają sie wszystkie parametry pracy. przy kodowaniu wyświetlają sie dymki z info co należy wpisać żeby mieć to czy tamto.dziś zmieniłem język z francuskiego na angielski :naughty:

wszystko mam cacy w autku,tylko nie pokoją mnie Bipy w pompkach.wiecie coś na ten temat? bo na forum jest niewiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Panowie potrzebny jest spec w augustowie lub suwałkach od audi koleżanka ma 2.5 tdi v6 i pekła jej jedna świeczka i trzeba ja wykręcic jakoś,podobno sa goscie co robią to bez robierania połowy silnika macie może jakieś namiary na takich speców ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no patrze same magistry i inginiery :kox: sam musze poszczycić sie tytułem inżyniera :naughty:

VAG jak VAg nie mam porównania do innych,ale jestem zadowolony. dałem 219zł za VCDS-a 912.0

ponoć można nim wszystkie auta z tej grupy diagnozować,od starych po najnowsze.

łączy sie bez problemu,normalnie wyświetlają sie wszystkie parametry pracy. przy kodowaniu wyświetlają sie dymki z info co należy wpisać żeby mieć to czy tamto.dziś zmieniłem język z francuskiego na angielski :naughty:

wszystko mam cacy w autku,tylko nie pokoją mnie Bipy w pompkach.wiecie coś na ten temat? bo na forum jest niewiele

kurcze powiem Ci że myslałem że te kabelki trochę tańsze :gwizdanie: czy Ty po prostu wziąłeś takiego droższego? myślałem że za około stówkę już coś się kupi co by mi obsłużyło moje 0000 i ojca sharana :mysli:

jaką inżynierię skończyłeś?? i gdzie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robił na litwie[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 17:52_________________________________________________tzn.nie inżynierke na litwie tylko świece :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...