Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Karol trafiłeś w 10.. :wink4:

sami powiedzieli że akcja znicz a ja tu prędkość przekroczyłem.. kurde najzwyczajniej zagadałem się z braciakiem i nawet nie spojrzałem ile lecę a i tak trochę przyhamowałem bo byłoby więcej :wallbash:

zacznę powoli rozglądać się za CB bo na te częste trasy do gdańska przyda się jak nic.. i na 11 listopada robimy też wypad do Poznania więc też by się przydało ale CB to pewnie se sprawię dopiero na święta bo teraz i tak słabo z kasą :kwasny:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

joker za dużo kucy masz pod maską i szalejesz pod tych drogach :decayed::bicz::wink4:

Opublikowano
  • Autor

joker za dużo kucy masz pod maską i szalejesz pod tych drogach :decayed::bicz::wink4:

weź tu i nie szalej jak masz Q, koło 200PS pod maską i ponad 400NM.. :kwasny:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

myją furmany swoje furmanki? :naughty: wszyscy będą nic się nie zmieniło?

Opublikowano

myją furmany swoje furmanki? :naughty:

ja od tego mam odpowiednich ludzi :naughty::decayed:

sexycarwash.jpg

Opublikowano
  • Autor

moja już wymyta :)

Filip to Twoja dziewczyna? :naughty: pożyczyłbyś jej.. ma dobre bimbałki.. na hotdoga w sam raz :polew:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 14:31_________________________________________________te panny to jakieś zboczone.. dałem swojej przyrządy do mycia samochodu a tej zaczęło odpier..dalać :naughty: cala się upierdzieliła pianą i zadowolona.. :kox:

car-wash-girl-004.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja niestety nie moge,nie wyrobie sie z czasem :no:

Opublikowano

ja niestety nie moge,nie wyrobie sie z czasem :no:

nie wpadniesz wcale na spota?? wpadnij chociaż na trochę, jak nie pod ratusz to do plazy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja niestety nie moge,nie wyrobie sie z czasem :no:

a Ty znowu wymyślasz.. :bicz:

to sie spóźnisz.. będziemy albo tam pod ratuszem albo pod plazą.. także wpadaj.. zawsze siedzimy ze 2 godzinki minimum.. także musisz być :bicz3:

Opublikowano

ja niestety nie moge,nie wyrobie sie z czasem :no:

a Ty znowu wymyślasz.. :bicz:

to sie spóźnisz.. będziemy albo tam pod ratuszem albo pod plazą.. także wpadaj.. zawsze siedzimy ze 2 godzinki minimum.. także musisz być :bicz3:

popieram- prędko taka okazja się nie powtórzy :kox:

jestem pewien, że jak chcesz to będziesz mógł wpaść na trochę :tongue4:

Opublikowano

zobacze, narazie lece bo jak mam wogle zdążyć to musze wrzucić wyższy bieg :confused4:

Opublikowano
  • Autor

dobrze gadasz Filip

Dla chcącego nic trudnego :) mógłbyś wpaść nawet na pół godz. czy 15 minut żeby się z nami osobiście zapoznać.. a nie tu ciągle bajerujemy tylko w cyberprzestrzeni ;)

oto miejsca w których nas możesz szukać:


    • pod ratuszem

    • pod plazą

    • lub plaza gdzieś na herbacie/soku/kawie

także czekamy..

Opublikowano

lub plaza gdzieś na herbacie/soku/kawie

taaaa :decayed:

jestem z sejn także nie jest to dla mnie kwestia kilku minut,musze więcej czasu skroić na taki wypad

Opublikowano
  • Autor

myślałem że Ty z Suwałk bo masz Suwałki wpisane :gwizdanie:

ale być i tak musisz :good:

Opublikowano

panowie wybaczcie ale nie dałem razy wyskoczyć do suwałek ale zacząłem się budować i wiadomo jaka pogoda dzisiaj była i kurna dopiero o 18 skończyłem.

następnym razem obiecuję poprawę ;(

Opublikowano

Dzięki Pany za spota :hi:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za spota :hi:

do następnego :wink4:

Opublikowano

Jak spocenie sie wypadło panowie,jakieś fotki?Sorki ja nie dotarłem baby opanowały świat :decayed:moja mała chora wiec nie ciagnołem jej ze soba.Na następnym powinienem juz być.Pozdrawia

Opublikowano

Marcin graty córeczki :good:

ja juz w polszy jak by cusss :kox:

Opublikowano

torochę pod ratuszem się postało, czekaliśmy z nadzieją ze ktoś dojedzie ale bezskutecznie, potem do plazy na podziemny ( moja antena cb trochę stropu obdarła :gwizdanie:), i skończyło się na coli w plazie, dosyć długo się posiedziało :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.