Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kasjan postaram się może zebrać jakieś zdjęcia z tych spotów gdzie ja byłem chodź za dużo ich nie mam ;) .. ale to raczej po świętach albo w poniedziałek na wieczór bo we wtorek trzeba jakoś wyglądać za kołkiem.

Jak będzie ciepło to w BAU z chęcią spotkam się z Wami ;) A tymczasem Wesołych i spokojnych świąt dla Was i Waszych rodzin.. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdrowych i pogodnych Świąt - Wam i Waszym rodzinom życzę! :hi:

Edytowane przez karolasterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Możemy zrobić spota w BAU. :wink: Dawno w Augustowie się nie łapaliśmy.

Mądrego zawsze dobrze posłuchać :)

Ja jestem w Augustowie, ale uciekam na 2-3 dni w piatek. Może w następnym tygodniu byśmy coś skręcili ? Podobno ma się zrobić cieplej. Bo na razie jak słonce zachodzi to jest chłodno, a takich rarytasów jak parking podziemny w Plazie to u nas nie ma :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip jestem za spotem jak już wyklaruje się pogoda, żeby nie marznąć. W następny weekend to będzie już druga połowa kwietnia więc pogoda powinna być spoko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dajcie znać jak będzie w BAU to podskoczę do Was, mam nadzieje, ze nie wygonicie Forda :huh:

Myślę, że może już letnie koła założę w następnym tygodniu bo póki co często z rana i z wieczora jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba pospamowac :) ja sobie teraz w Danii siedze. Pracuje no i moze w koncu s4 bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Zyjecie Panowie? Jak tam u Was? Cos rezacie?

Kuchnię w mieszkaniu. :decayed:

Trzeba by coś zmontowac w końcu, jakiegoś spota bo dawno nic nie było. Tylko coś ludzi na forum nie widać. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek jeżeli mówisz o takim rezaniu to ja "rezam" ogrodzenie domu :wink:

Edytowane przez karolasterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja :)

U mnie remont pokoju dla dzieciaczka skończony i przy okazji przed pokój oraz kuchnia.. mówili " za jednym brudem " :facepalm:

Teraz planujemy w sierpniu na samym początku wyruszyć rodzinnie w 9 osób nad morze wraz z dziećmi wiec przydały by się jakieś atrakcje również dla najmłodszych. Jestem świadom ze za późno... może macie jakieś sprawdzone miejsca ? Blisko morza i w okolicach ciszy bo na disco raczej chodzić nie będziemy :wink: Jak by ktoś coś wiedział to byłbym wdzięczny. Zawsze jeździliśmy do rodzinki w Gdańska ale będzie nas za dużo aby się tam zjedzac. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian nie wiem jakich atrakcji dla dzieciaków oczekujesz. Ja byłem ostatnio dwa razy w miejscowości Rewa - łączą się w tej miejscowości zatoki Gdańska i Pucka.

Dokładnie w tym miejscu: https://www.google.pl/maps/place/Willa+Bursztynowa.+Nowak+G./@54.6330033,18.5115403,17z/data=!4m2!3m1!1s0x0000000000000000:0x7d7d5eadcc8c2b8d

Cisza, spokój, nie ma tłumow na plaży. Dla dzieciakow są jakieś atrakcje typu małpi gaj, czterokołowce itp jak w innych takich miejscowościach nadmorskich.

Jak nic nie uda się zarezerwować jakiegoś nozlegu przez neta to możesz śmiało wbijać - zawsze były jakieś kartki, że są wolne pokoje. Plus taki, że blisko do 3 City - jak pogoda gorsza to można wyskoczyć np. do Sopotu czy ZOO w Gdańsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sylwester za informacje, brat gdzieś wynalazł domek dla 8 osób, w Dębkach, wiec od 4 sierpnia będę wdychał morskie powietrze :P

A co do Gdańska i Gdyni i zwiedzania to raczej jestem na bieżąco, bo od dzieciaka jeździłem z rodzicami w te rejony.

A jak u Was wakacyjny czas mija ? Ja urlop zaczynam dopiero od sierpnia wiec jeszcze trochę czasu przede mną. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapierniczam przy laminacie w Danii :) dwa miesiace juz pracuje ale juz za tydzien urlop i wakacje na Majorce ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaskie jeszcze funkcjonuje ?

Ja byłem nad morzem później trochę w okolicach i urlop minął i dalej trzeba tyrać. Wzielem się za obszywanie kierownicy, gałki, mieszka i łapki ręcznego a i udało mi się wreszcie zabrac za lakier :decayed:

3107538_DamianAlanMaxio25.07.201527z32.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...