Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reprezentacja podlasia idzie spac... dosc juz tego chlania.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A kto tam na tej Bukowinie pił alkohol? :P

Opublikowano

Pewnie nie liczni... :) ... Nie pili.

Co tam słychać u Was ? Juz słońce mocniej grzeje to cos modzicie ? Sylwester skonczyles składać body do audi ?

Kasjan audio jeszcze gra czy modzisz cos więcej ?

Ja nie mam co w samochodzie robić to juz po głowie myśli aby jakieś 18 cali szukać. ;)

Opublikowano

Wszysko gra jak nalezy :) ale nic wiecej nie modzilem. I chyba tak zostanie. Trzeba za krawatem sie rozgladac.

Opublikowano

Witam wszystkich :) , jestem nowym czlonkiem a4-klub.pl :banan: pochodze z Suwalki i poszukuje oryginalne felgi do swojej b6 o rozmiarze 17 lub 18'' ktos cos slyszal lub moze posiada na zbyciu ? bede wdzieczny za pomoc :) z gory dzieki

Opublikowano

Wszysko gra jak nalezy :) ale nic wiecej nie modzilem. I chyba tak zostanie. Trzeba za krawatem sie rozgladac.

No tak - na B5B najbardziej poczytny wątek zamknęli to przenosisz się do "krawaciarzy". :decayed::wink:

Sylwester skonczyles składać body do audi ?

Body skompletowane tylko na montaż czasu brak. Muszę najpierw postawić do kumpla na male poprawki lakiernicze bo na tylnych błotnikach ruda zaczyna tańczyć przy rantach i wtedy przy okazji pomaluję nakładki progowe od eSki i założę ale to pewnie dopiero w okolicach wakacji. Teraz zbieram siano na remont kuchni. :facepalm:

Edytowane przez sylwiasty

Opublikowano

No te zamkniecie b5b to niezla afera sie zrobila. Ale na BT widzialem tyl fajnych b6, no i te mozliwosci modzenia :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zdrowych i rodzinnych świąt Panowie :hi:

Opublikowano

A dziekuje dziekuje :) Smacznego jajka! Moze po swietach jakis spot sie ukreci?

Opublikowano

Zdrowych, wesołych i pogodnych świat w rodzinnej atmosferze!

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Panowie :hi: Zdrowych i zakrapianych świąt! :wink:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Panowie :hi: Zdrowych i zakrapianych świąt! :wink:

Dzięki Łukasz i wzajemnie :hi: Odezwę się do Ciebie po świętach na tel to pogadamy dłużej :decayed:

Opublikowano

Dzięki Łukasz i wzajemnie :hi: Odezwę się do Ciebie po świętach na tel to pogadamy dłużej :decayed:

:thumbup1:

Opublikowano

Pany Pany kiedy spota kręcimy jakiegoś :)? aaaaa Wesołych :)

Opublikowano

Ale tym razem spot nie w BS tak dla odmiany hmmmmm? :naughty:

Opublikowano

Nom może w Nowince to bedize tak pośrodku :P

Opublikowano

Wesolych swiat Chlopacy i pozdrowienia!

Opublikowano

Jest temat Panowie, trzeba zrobić porzadna pierwsza strone naszego tematu, jakis tam zamysl mam, tylko teraz prosze jesli ktos ma jakies fotki ze spotow, zeby podeslal mi na maila [email protected] trzeba rozruszac towarzystwo :) to znaczy Ci co bywaja na spotach to nie ale wiele osób tu zagląda ale chyba jacyś wstydliwi.

Opublikowano

To ja z tych wstydliwych. Ale mam audi dopiero od paru tygodni wiec mam dobre wytlumaczenie :) milo mi szystkich poznac. Uszanowanie! Na jakis spot tez licze. Pozdrowienia Podlasie!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.