Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Staram się co parę dni tu wskoczyć zobaczyć niektóre dzialy. Nie mam czasu ostatnio przeglądać każdy temat. W samochodzie nie robię nic, i w sumie malo jezdze bo po 5 km tygodniowo. Przeprowadzilismy się i wszędzie mamy po 15 min spacerem i do pracy i do szkoły i do sklepów jeszcze bliżej i coraz częściej myślę nad sprzedażą samochodu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak graty ogarniam do auta i wgl... chcialoby sie polatac a tu jeszcze troche roboty. Ja zagladam codziennie kilka razy ale jak nikt sie nie udziela ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie codziennie wejdę zobaczyć czy ktoś coś napisał i wychodzę :decayed:

Panowie, taką mam sytuację w Renault Kangoo z silnikiem diesla. Auto jedzie, nic mu nie dolega i raz na kilka dni zgaśnie w czasie jazdy. Włączam awaryjne, zjeżdżam na pobocze, czekam 4-5 minut, odpalam i jadę dalej jak gdyby nigdy nic. Co Wam przychodzi do głowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip przydało by się podlączyć pod jakiś skaner diagnostyczny i sprawdzić, może są jakieś błędy. Swoją drogą usterka może być trudna do ustalenia. Szwagier walczy z podobną sytuacją w Mondeo już chyba ze 2 lata i lipa. Żadnych błędów, wszystko sprawne a czasem właśnie potrafi zgasnąć w trakcie jazdy. Inny kumpel też w Mondeo mial takie akcje to okazało sie, że jest problem z EGR'em. Zaślepił go i od tamtej pory problem ustapił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek, wiedziałem, że odezwiesz się właśnie Ty i na pewno napiszesz coś mądrego :wink: Byłem w warsztacie w Augustowie, podłączałem komputer i są błędy właśnie EGR'a. Rozebrali mi go, wyczyścili, ale to nie pomogło. A co do zaślepienia to nawet nie wiedziałem, że można tak zrobić. A nowy kosztuje kilka ładnych stówek. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nowy kosztuje kilka ładnych stówek.

To i tak nie dużo. :) U kumpla w Fordzie Focusie też nawalił EGR to zaśpiewali mu w serwisie 2,5 tysia bo jest zintegrowany z kolektorem. :facepalm: Dwóch moich znajomych własnie w Fordach zaślepiło je za pomocą specjalnych, gotowych blaszek kupionych na allegro za chyba 19 PLN'ów i problem z gasnięciem znikł. Możesz kupić gotowce albo dorobić samemu z kawałka blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obilo mi sie o uszy ze ktos w suwalkach wyminia wyswietlacze fis. Prawda?

Siemka. Kamil zapytaj w serwisie RTV na Kościuszki, między szkołą 1-2 a hotelem "Dom nauczyciela". Tu masz namiary:

https://plus.google.com/117956231385899663116/about?gl=pl&hl=pl

Ja elektronikę naprawiam tylko u nich, najlepsze ceny.

Zastanów sie, czy nie lepiej kupić drugi licznik ze sprawnym fisem. Szukaj takiego, który ma w numerze części na końcu literkę X - są to liczniki po regeneracji wyświetlacza w serwisie VAG. Może się okazać, że to tańsze rozwiazanie niż wymiana wyświetlacza. Jak poszukasz licznika jeszcze w aucie to weź od razu pestki od immo z kluczyków to nie będziesz musiał kombinować z immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie troche, i wychodzi tak ze w suwalkach 300zl za wymiane, w aceef.pl 150zl za wymiane ale musze unieruchomic wtedy auto a dla lakiernika to nie pasuje. No w suwalkach plus jest taki ze na miejscu. No i w aceef doliczyc za przesylke w dwie strony to tez sie uzbiera. Wiec chyba drugiego poszukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ceny na allegro nie są zbyt atrakcyjne :P fis mozna powiedzeć ze czytelny, ale to bardzo slabo, jakby duzo lini brakowalo... no niby pier**la ale jakos mnie to irytuje tym bardziej ze caly czas przed oczami sie ma to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wysyłają do acefa i sa zadowoleni. Ja pisalem z właścicielem i gość naprawdę spoko. Powiedział co i jak działa i co trzeba wymienić. Ja polowalem z 3 miesiące na allegro i trafilem za 60 zł licznik z pięknym fisem, ale bez gwarancji wiec zobaczymy ile podziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ceny na allegro nie są zbyt atrakcyjne :P fis mozna powiedzeć ze czytelny, ale to bardzo slabo, jakby duzo lini brakowalo... no niby pier**la ale jakos mnie to irytuje tym bardziej ze caly czas przed oczami sie ma to.

Szukaj na forum. Tylko pamietaj, żeby byl taki sam jak Twój żeby potem nie bawić się w jakieś niepotrzebne przeróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto w Aug robi płaszczyznę głowic i ogólne sprawdzenie?

Ul. Chwalczewskiego pan Karbowski. Polecany gosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Małe zapytanko. Wiecie czy Gwerty dalej działa w temacie przeróbki/malowania lamp?? Ostatnio na forum był w maju i sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, po prostu jest teraz zajety innymi sprswami. Ale jak do niego zadzwonisz to na pewno Ci ogarnie co trzeba. Ja dzis objeram swoje lampy od niego ;) numer jak chcesz to na pw moge podeslac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podesłać bo mam jakiś numer do niego początek 662 ale nie wiem czy nadal aktywny jest ten numer...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz dobry numer.

No panowie, jak wszystko dobrze pojdzie to do konca tygodnia odbieram auto i jakiegos spontona mozna by ukrecic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...