Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Hello ;)

Jak tam u Was po wakacjach ? Robicie cos przy samochodach czy zmiany na nowe ?

Ja póki co jezdze dalej i nic nie robie przy samochodzie ale chciało by sie cos nowszego i innego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hello ;)

Jak tam u Was po wakacjach ? Robicie cos przy samochodach czy zmiany na nowe ?

Ja póki co jezdze dalej i nic nie robie przy samochodzie ale chciało by sie cos nowszego i innego :decayed:

Siemka.

Po wakacjach tak samo jak i przed. :decayed:

Co jakiś czas coś przy aucie się coś dłubnie. Na razie ubieram swojego avanta w S-pakiet. :decayed: Zderzaki już siedzą, progi leżą i czekają na lakier, komplet listew od S4 też czeka na montaż (ale chyba nie będę malowal w kolor tylko zostawię czarne). W piwnicy leży komplet drzwi od polifta bo w przyszlym roku planuję malować całe auto a że prawej strony mam oba drzwi uszkodzone to wpadną wszystkie z polifta.

Ja swojej A4'ki nie planuję sprzedawać więc po trochu inwestuję. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester, no to super jestem ciekaw finału, uda się ogarnąć jeszcze przed zima S-pakiet ? :)

Filip, u Ciebie to samochody się zmieniają ze ciężko dowiedzieć się czym obecnie jeździsz, cale szczęście masz podpis wiec miejmy nadzieje ze aktualny. Sprzedałeś samochód bo coś nie hallo czy przypływ gotówki i chęć na coś innego ? :naughty:

Mi znowu przepustnica wywala błąd, tym razem zakres możliwości, i zamiast dziadować i kupować używki to już bym miał nówkę i nie miał bym problemu.. :facepalm:

Ostatnio wyszykowałem samochód na wesele.. ahh.. :grin:

9ybgotri.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to uzasadnienie sprzedaży nie jest jednoznaczne. Trafił się konkretny klient , który zechciał kupić auto w dobrej cenie, więc się dogadaliśmy. A auto miało kilka irytujących detali, które wyszły po kupnie. To też się przyczyniło do decyzji o sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sylwester, no to super jestem ciekaw finału, uda się ogarnąć jeszcze przed zima S-pakiet ? :)

Pewnie tak bo planuję postawić do lakiernika bo na jednym błotniku tylnym mam burchle i przed zimą chcę to ogarnąć zanim dziury wyjdą to od razu pomaluję progi. Zastanawiam się tylko czy zakladać je przed zimą czy poczekać do wiosny ale chyba założę bo skoro i tak w planach malowanie całego auta to jak zimą się podrapią to na wiosnę odmaluję na nowo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostre tyranie po 11 godzin w pracy wczasami nazywasz ?? :decayed: Od kilku dni w domu już :wink: wracam do codzienności. A Tobie jak poszukiwania idą ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania idą..... i idą :wink: A tak na poważnie mam czas, nie spieszy mi się, przeglądam oferty systematycznie ;)

Edytowane przez karolasterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma narazie co :/ auto ze tak powiem kupione po atrakcyjnej cenie, po spotkaniu ze smartem :P pod koniec miesiaca ogarnac juz powinienem na tyle zeby mozna bylo cos pokazac.

Z wypasu to skora, ori xenon, navi, zmieniarka, q, fotochromy. Miala byc esss, ale w takim wypadku bede planowal tutaj zapakowac 2.7bt. Ale to nie wczesniej niz wiosna przyszlego roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester kupowałeś te aluminiowe DV ? Czyściłeś/smarowałeś tłoczek już ? Na jakiej sprężynie jeździsz i na jakim doładowaniu ? Chodzi mi o kolor sprężyny od DV. Ja dziś wytargałem DV przy okazji dokręcania wężyków i mając dzień wolny. I wygląda w środku jak nowy ale myślę czy nie posmarować czymś przy okazji, tylko nie mam obecnie żadnego białego smaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sylwester kupowałeś te aluminiowe DV ? Czyściłeś/smarowałeś tłoczek już ? Na jakiej sprężynie jeździsz i na jakim doładowaniu ?

Siemka. Tak kupowałem. Jeszcze nie rozbierałem ale przymierzam się do sprawdzenia w jakim jest stanie. Jeśli chodzi o spręzynę to nie pamiętam ale chyba mam założoną taką samą jak Ty (rozmawialiśmy na PW kiedyś o sprężynach). Jeśli chodzi o doladowanie to u mnie powinno być w peaku 1,0 bar, ale ostatnio różne z tym ciśnieniem jest i chyba muszę sprawdzić dolot pod kątem szczelności.

Co do smaru do tłoczka to chyba najlepszy będzie jakiś smar na bazie silikonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie tez różnie z tym trzymaniem ciśnienia ale tragicznie nie jest. Jak wyjelem DV i sporo opasek sie poluzowalo np od dolotu do zimnej strony turbo. I tak rozkrecilem DV i nic tam strasznego nie widać, stąd tylko nasmaruje i tyle.. chyba ze zmienie kolor sprezynki. Obecnie mam niebieska. Muszę do deva sie odezwac kiedyś mi pisał jak i czym smarowac jak i o kolorach sprezynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zółta

Psi - 15-23

Bar - 1.0-1.6

Niebieska

Psi - 23-30

Bar - 1.6-2.0

Czerwona

Psi - 30+

Bar - 2.0+

Takie mam informacje.. Ja latam na zółtej i jest super, tzn. nie ma zadnych problemow z nie trzymaniem cisnienia ani falowaniem doladowania, i z tego co wiem to chyba nie chodzi ktora jest twardsza tylko sa one po prostu mniejsze ( czyt. maja mniejszy ruch pracy czyt. sa szybsze ). Postaram sie raz w roku ja rozebrac i przeczyscic. Probowalem zrobic jakies zdjecia jak to u mnie siedzi, ale nie widac jej w ogole na zdjeciach tzn, tylko kawalek, ciasno ale poradzisz sobie spokojnie

Cytat z PW od Ciebie, chyba z przed roku. :decayed:

Jak wyjelem DV i sporo opasek sie poluzowalo np od dolotu do zimnej strony turbo.

Mam nadzieję, że i u mnie okaże sie, że problemem są luźne opaski. Na pewno na wężyku od sterowania DV jest luźna - ta przy kolektorze. Zastosowałem wężyk o większej średnicy i teraz nie mogę go dobrze zacisnąć. Chyba wymienię na krócieć taki jak stosuje się przy wtryskach LPG, ma większą średnicę to bez problemu uda się zacisnąć opaską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, renata zostaje na amen w domu jako takie autko do smogania po okolicy. Foto bedzie jak bedzie co pokazac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...