Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakis spot moze przed swietami panowie?:naughty:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Tak, handel ludźmi, dystrybucja, regeneracja,gwałty na zlecenie oraz likwidacja długów :decayed:

Tomek, ( zresztą i cała reszta ) spota przed świętami bardzo chętnie.

Opublikowano

no bo ja dzis wyjezdzam i bede w sobote po wieczorkiem takze moz by cos skrecic:wink:

Opublikowano

ja jak najbardziej chłopy :)

Opublikowano

siema pany:hi:ma ktos moze wyjmaki do rnse?potrzebuje na gwalt:kwasny:

Opublikowano
siema pany:hi:ma ktos moze wyjmaki do rnse?potrzebuje na gwalt:kwasny:

mam . ale w suwałkach będę dopiero w sobotę późnym wieczorem.

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Pany! Zdrowych rodzinnych świąt i grubego modzenia! :decayed:

Opublikowano

Siemka,ktoś poleci dobrego lakiernika...ale naprawdę dobrego .?!

Opublikowano

W Kalinowie jest bardzo dobry lakiernik :hi:

Opublikowano

Siemka.:hi:

Kamil dzisiaj widziałem w SUW A4 B5 w avancie z przeszczepionym przodem, chyba od S3 z dużym grillem. Była na tablicach BAU, kolor czarny lub ciemno granatowy. Widziałeś gdzieś ten wybryk natury? Przód wyglądał spoko, dopóki w lusterko wsteczne nie spojrzałem.:facepalm:

Grzesiek a ty już na stale w SUW? Może jakiegoś spota skręcimy?:decayed: Trzeba rozliczenie zrobić.:wink:

Opublikowano

O ludzie, na szczescie nie widzialem tego eksponatu ale nieomieszkam strzelic foty jak zobacze. Moze jakas swiezynka :D wlasnie juz Grzesiek w BS???

Opublikowano

słuchajcie wszystkie graty leża w suwakach. w weekend dopinamy sprawy . i od poniedziałku spot może być codziennie, trzeba rozkręcić

jak nie pod kauflandem, tesco to u mnie.

Opublikowano

Tak jak rozmawialismy... trzeba bedzie rozruszac okolice... ale renia raczej szalu nie zrobie. Choc szeroka stal i gleba mogla by byc ;)

Opublikowano

Kamil, a co z tym RSem nad którym sie zastanawiałeś ? :naughty:

Opublikowano

A TY Filip to się obraziłeś na mnie? Mam nadzieję że uda mi się zorganizować jakieś wakacje na mazurach i wpaść na waszego spota... Moja czarnula się powoli zmienia, na lepsze :decayed:

Opublikowano
Kamil, a co z tym RSem nad którym sie zastanawiałeś ? :naughty:

RS to w nocy narazie moze mi sie przysnic, zreszta i S moglaby ;) teraz inna zabaweczke mam :D ale caly czas mysle o aucie. Ty Fylyp bedziesz na dlugi weekend? Na jakie piwko by skoczyli

Opublikowano
  • Autor

:hi:

wczoraj późnym wieczorem zawitała do mnie dostawa z Polski :)

na pokład wpadło słuszne koło :) 19" wzór RS6 II do tego nówka opona dunlopa i zobaczymy jak to będzie ganiało :P bez programu chyba się nie obejdzie bo same koła dużo waża a nie wspomnę o kapciu 255

Opublikowano

Lukasz, nie absolutnie tylko ostatnio caly czas w pracy bylem :wink: musimy się na spokojnie zdzwonić :decayed:

Kasjan, owszem bede. Dalbys rade we czwartek?

Joker, bez programu slabo Ci będzie raczej :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.