Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Lecicie na Wrak Race w ełku w niedziele ? Ja z malutkim jedziemy popatrzec jak szrotami lataja :wink: moja luba pojdzie na gielde/rynek a my na plaze podjedziemy. Po filmikach widac ze niezla zabawa moze byc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lecicie na Wrak Race w ełku w niedziele ? Ja z malutkim jedziemy popatrzec jak szrotami lataja :wink: moja luba pojdzie na gielde/rynek a my na plaze podjedziemy. Po filmikach widac ze niezla zabawa moze byc :decayed:

Zarzuć linkiem - może swoją familię pociągnę.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisz w google wrak race Ełk, w Ełku będzie to chyba pierwsza edycja, po filmikach na yt wrak race to zobaczyc można ze to może być świetna zabawa. My pewnie z rana po jedziemy i postawiony samochód na placu kolo papieża i pojdziemy na giełdę poogladac auta a później na plaże zobaczyć jak się rozbijają :-)

Wypalcowane z Asusa Memo Pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisz w google wrak race Ełk, w Ełku będzie to chyba pierwsza edycja, po filmikach na yt wrak race to zobaczyc można ze to może być świetna zabawa. My pewnie z rana po jedziemy i postawiony samochód na placu kolo papieża i pojdziemy na giełdę poogladac auta a później na plaże zobaczyć jak się rozbijają :-)

Wypalcowane z Asusa Memo Pada

Iiiiiiii jak było? podobało się?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że pojechałem z ciekawości:bag:

iiii nie zawiodłem się. Impreza na prawdę ciekawa:palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza swietna, my bylismy nawet mojej kobiecie sie podobalo i stalismy do 13 godziny, pozniej zglodnielismy i wrocilismy do domu na obiad :decayed:

Mam troche zdjec, kazdego samochodu osobiscie bo bylem w parku maszyn, mam pare filmikow. Sama impreza swietna, pogoda super, organizacja dala troche ciala ale ogolnie dobry poziom i oplacalo sie przyjechac. Sam bym wzial udzial w takiej zabawie ale tutaj to wiecej zachodu, lawete, czesci ( trytytki :grin: ). Zabawa po pachy, zagadalem z paru kierowcami i odjechani na maxa. Ogolnie wolna amerykanka, do odcinki, i bez zadnych zasad. :decayed:

Ps. Audi na piasku by dawno zawislo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje ;) Ja to juz Grzesiek od poniedzialku mam zamiar trenowac na BT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje w sobotę tylko ja będę mógł najwcześniej ok. 18:30 wyrwać się z domu. Gdzie robimy jak coś?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje ;) Ja to juz Grzesiek od poniedzialku mam zamiar trenowac na BT ;)

a kto cię w srode do bukowiny zawiezie?

do do spotu moze byc 18;30-19:00 mi pasuje miejsce tesco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...