Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://otomoto.pl/C33577719.html co to za klubowicz? Jakos nie przypominam sobie s4 na spotach...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi S4 18000.00 PLN. Suwałki - otoMoto.pl co to za klubowicz? Jakos nie przypominam sobie s4 na spotach...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Musi mało jeździć bo nie trafiłem na nią w Suwałkach.

Gość pisze, że sprowadził ją ktoś z A4 klub ale to pewnie ktoś z Polski skoro serwisowana w Sportmile.

Kamil pamiętasz o progach dla mnie? Jesteś już BAU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

macie namiary na jakiegoś lakiernika w Suwałkach lub okolicach? niedł będę w PL i potrzeba mi maskę pomalować w B8, więc potrzebny ktoś sprawdzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz, polecam p. Maksimczyka w Kalinowie :hi:

Numer możesz sprawdzic w googlach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem tak-tego goscia nie polecam bo malowal mi zderzak w zeszlym roku i farba juz zlazi.malowal tez memu bratu i kuzynowi i maja ten sam problem.koles jest tani ale napewno nie jest dobry.tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwna rzecz Tomku :kwasny: ja znam 4 auta tam robione i było po czasie wszystko ok :wink:

Lepiej powiedz kiedy w PL będziesz :naughty:

---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ----------

BTW Lukasz, nie lepiej kupić maskę pod kolor? Ty masz chyba lakier LY9B więc sporo tego na allegro jest :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip.. z tym Maksimczykiem też słyszałem złe opinie więc wstrzymam się z nim.. dostałem namiary jeszcze do innego ale ma oddzwonic powiedzieć jak z terminami ale wolę mieć coś w zapasie..

w sumie móglbym rozglądnąc się za maską.. ile takie coś chodzi? i myślisz że da się coś znaleźć w bardzo fajnym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeden z popularniejszych lakierów :wink: znajdź coś na allegro, zadzwoń, poproś o zdjęcia i tyle. A ceny? ? Dużo kosztować nie powinna :whistling:

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

Tomku, to dobrze, ze nie w wakacje, bo mnie też w wakacje nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To kiedy Panowie robimy jakiś sponton?:hi:

Częściej spotowaliśmy jak Grzesiek był w Poznaniu niż teraz jak jest na miejscu.:decayed::wink: Od kiedy wrócił do Suwałk nie zrobiliśmy ani jednego spota.:facepalm:

W weekendy rożnie bywa więc może coś w tygodniu wieczorkiem zmontujemy? Dla odmiany można nad zalewem Arkadia, parking przy Lagunie. Jeśli będą jacyś chętni to do pozostałych sms'a wyślę z info o spocie bo nie każdy widzę zagląda to tematu.:wink:

Pozdrawiam.

Kamil coś dla Ciebie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/s4-b5-avant-2-7bit-polift-ze-szwajcarii-poprawek-rejestracji-15-000zl-335817/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja chetnie na spocika, ale moze w tygodniu wieczorkiem? Tak 19?

A co do est to powiem Ci Sylwek ze taka okazja mi przed nosem smignela ze szok, ale to juz na spocie powiem. Na pewno Grzeska przez tel trzeba poinformowac bo nie ma internetów jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zamknac watek skoro sie tu nic nie dzieje:whistling:

A juz tam zamykac, to trzeba rozruszac watek a nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...