Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do następnego:hi:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 238 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ulala.. Super frekwencja, miło popatrzec :thumbup1:

Opublikowano
Ulala.. Super frekwencja, miło popatrzec :thumbup1:

Ale wszystkich i tak nie ma na zdjęciu.:decayed::wink:

Brakuje Marcina C6 bo urwał się wcześniej ze spota a Kamil przyjechał autem zastępczym bo eSkę musiał na przegląd postawić.:grin: Więc 2 brakuje na fotce.

Opublikowano

No frekwencja bardzo na +

A swoja eske odbieram dopiero na zime moze :P jeszcze Renia sie obrazi i co bedzie. Ale powiem ze faktycznie stare francuski auta sa dobrze wykonane jak na obecne standardy.

Opublikowano

Fajną C6 Marcin kupił ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ujdzie w tłumie :P trochę golas :P 1.9TDI słabo ciągnie w C6 :D

dzięki za spota chłopaki ;) miło było Was znowu spotkać ;)

Opublikowano

Kasjan, rób opłatę za polar dla jarko bo będzie zamawiać :wink:

Opublikowano

Jush :P zapomnialem chyba napisac ze za pobraniem chcialem.

---------- Post dopisany 29-07-2014 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2014 at 22:06 ----------

Panowie, potrzebuje auta do 10k. Cos solidnego i w miare oszczednego. Na 11 sierpnia. Bo kolega przyjezdza i tego dnia chce koniecznie jakies auto kupic. Jak bedziecie cos wiedzieli to prosze sie nie krepowac :)

Opublikowano

audi a8 4.2 powinieneś kupić :P

Opublikowano

No nie powiem, na pewno wygodne i solide :) i tyle hehe

Opublikowano

Benzyna ? Diesel? Czy bez różnicy? Kolega może będzie sprzedawał Toyotę Avensis. Chociaż nie wiem za jakie pieniądze :whistling:

Opublikowano

Sam nie wiem, chyba lepiej jakis dieselek, mam na oku jedna a4 w sedanie polifta z Elku za 10500 wiec jak zejdzie te 500 to sie zobaczy...

Ziomy zyjecie? Jak tam?

Opublikowano

Witamy na nowym forum. Ja jak zawsze po takich zmianach nie ogarniam.

Opublikowano

W suwałkach jezdzi RS4 b7?? Trzeba typa na spoty naciagnac :D

Opublikowano

jezdzi, mieszka w okolicy daszynskiego/szpitalnej/11listopada

Opublikowano

Ostatnio widziałem ją na placu na przeciwko hurtowni Eurocash, szkoda że takiego autak nie ma na forum, fajnie byłoby na żywca obadać :jerk:

Opublikowano

Kamil jak chcesz to wpadnij na siłkę do Aquaparku to pogadasz z właścicielem.:) Marcin chyba nawet miał okazję przejechać się na fotelu pasażera.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wow! Zazdroszcze :D narazie w BAU bede pakowal a potem do suwalk wpadne :P

http://en.auto.plius.lt/ads/audi-a4-2-8-l-estate-wagon-1999-petrol-3751909.html Siemka!! Co o tym myślicie?

Spoko, cena też niezła, z oplatami pewnie w 6,5-7 tysi się zmieścisz.

Opublikowano
  • Autor

też widziałem te RS4 B7 :D dobra sztuka :)
nie rozumiem ciągle tych zmian na forum.. to chyba tylko po to zeby utrudniac nam zycie..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.