Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie byłem autem w kościele.. słabiej przyspiesza.. jakiejś tragedii nie ma ale i tak już jeżdziłem pare tyg temu do tune up w gdańsku sie ugadywac co do programu ;) zawiasu chyba nie trzeba obniżać, na tym co mam wygląda calkiem spoko :) auto w wakacje stawiam do lakiernika i będzie trzeba rozglądać się za środkiem sline/sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Brakuje jeszcze parę osób do zrealizowania zamówienia, ktoś coś ? :naughty: Polary są na prawdę fajne :jerk:

http://a4-klub.pl/bluzy-polary-116/polar-klubowy-zapisy-325129/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza?

jeszcze jestem bez netu i tv .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza?

jeszcze jestem bez netu i tv .

Hejka. Ale w Suwałkach tak?:decayed:

Grzesiek z tego co pamiętam to mówiłeś, że mieszkanie kupujesz na osiedlu Młynarskiego/Chopina - tam powinieneś mieć zasięg wi-fi hot-spot z kaczego dołka.:decayed:

Grzesiek jutro w ciągu dnia odezwę się do Ciebie bo mam sprawę. Może jakiegoś spota nakręcimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szymanowskiego dokładnie.

neta już mam.

spota w weekend mozemy krecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,poszukuje a6 c6 3,0 tdi q s-line jak by ktoś coś dajcie cynę:-)oczywiście AVANT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakoś next tydzień byśmy się spocili ?

BTW: Grzesiek, mam sprawę do Ciebie ( nazwijmy to małym rezaniem ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy robimy spota?

Jestem za, zarzućcie terminem i się dostosuję. Jak coś to w sobotę dopiero ok. 19 bo wcześniej nie mogę, chyba, że w tygodniu wieczorkiem to pasuje.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bardzo chetnie, ale ostatnio brak czasu na cokolwiek.. weekendy to chyba do konca sierpnia mam zajete :kwasny: W garazu tez nie mam za bardzo czasu siedziec, ale po pare godzin udaje mi sie cos porobic, ostatnio troche zaczelem odswiezac samochod roznymi kosmetykami to po pare godzin poglaszcze samochod.

Ostatnio w planach byl temat zmiany auta, za ciasno dla nas w tym samochodzie tym bardziej ze w planach mamy jeszcze +1 :) A w maju wybralismy sie nad morze i kurcze zabralismy jeszcze 2 osoby i ciasno i nie jest komfortowo, ale z drugiej strony wez sprzedaj dobry samochod, borykam sie.. ogloszenie juz napisane w notatniku ale nie mam serca wystawiac :thumbdown:

Rozgladam sie za Mazda 6 przed liftem z wypasem albo po lifcie w poczatku okresu, albo jakas Honde.. pojezdzilem troche japoncami i milo sie jezdzi :wink: ale znalesc zadbana i pewna i bez rdzy ojj ciezko.. wiec odwlekam ten fakt.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakoś next tydzień byśmy się spocili ?

BTW: Grzesiek, mam sprawę do Ciebie ( nazwijmy to małym rezaniem ) :wink:

ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy? Jutro wieczór ? :whistling: Powiedzmy 18:00 obok Tesco na świeżym powietrzu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy? Jutro wieczór ? :whistling: Powiedzmy 18:00 obok Tesco na świeżym powietrzu :wink:

Czyli szybki spot dzisiaj pod Tesco o 18:00?:decayed::wink:Jak coś to ja chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chetnie ale podeslijcie mi info na tel. gdzie i o której. bo na forum ostatnio mam mało czasu.:kwasny:

i bedę napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To jak panowie robimy jakiegoś spota w weekend, np. w niedzielę?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...