Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdy puszczam sprzęgło jadąc słychać takie stuknięcie


Gość msh

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy puszczam sprzęgło jadąc słychać takie stuknięcie tak jak by się coś załączało (słyszalne przy mniejszych prędkościach ) nie wiem czy to objaw normalny co może jakieś luzy mam , lub np. jadąc na jedynce i dodając i puszczając gaz słyszę stuknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na poduszki .... trzeba sprawdzic organoleptycznie... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie, a po co ? Właź pod auto i skrzynia jest zawieszona po dwóch stronach na gumowych poduchach/wieszakach, jak są wywalone, to od razu widać. Ewentualnie pod silnikiem któraś, też widoczne bardzo ładnie od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim starym 1.6 dwumas byl padniety,i podczas raptownego puszczenie sprzegla czuc bylo takie stukniecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny objaw przy wybitym wahaczu dolnym (bananie). Szczególnie odczuwalne na I i II biegu. Czy jesteś pewnien, że odgłos słychać ze skyrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam taki problem że przy większej prędkości powiedzmy 120 -140km/h gdy puszcze gaz i hamuje silnikiem samochód zaczyna wpadać w drgania i coś stuka, wrażenie jest takie jak bym jechał po nierównej nawierzchni mimo że droga jest prosta jak stół:/ gdy wcisnę sprzęgło jest to samo generalnie jest dobrze tylko gdy sie rozpędzam albo jadę z równą pędkością:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy puszczam sprzęgło jadąc słychać takie stuknięcie tak jak by się coś załączało (słyszalne przy mniejszych prędkościach ) nie wiem czy to objaw normalny co może jakieś luzy mam , lub np. jadąc na jedynce i dodając i puszczając gaz słyszę stuknięcia

to jest oska czy quattro moze przegub????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...dodam ze ze mialem tak sam jak kolega ktory zaczal ten watek stukalo gdy wlaczalem bieg.albo gdy pusczalem albo dodawalem gazu dluzszy czas tak bylo wymienilem poduszki ktory byly juz zuzyte i stuki byly dalej...problem sam sie wyjasnil gdy walnela tarcza sprzeglowa.....tylko nie wiem co sie dalej dzieje wymienili mi tarcze,,,juz nie stuka lae gdy ruszam to trzesie buda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...