Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na jutro :D 03.01.13 czwartek:

1. MartineZ :D

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na jutro :D 03.01.13 czwartek:

1. MartineZ :D

2. micak :D

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

mysle ze uda sie kazikboya zwerbować trookiego i suchego :D no ale zobaczymy :D

Opublikowano

wieczór ktora panowie ??

Opublikowano

mysle ze na 19tą ???:D ???

Opublikowano

wały :D ??

Opublikowano

Good Old Times :D

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

tak jak myslałem mam trookiego i suchego wiec lista wygląda nastepująco :D

1. MartineZ :D

2. micak :D

3. trooky

4. Suchy

Opublikowano

Spiidi też podobno jutro wraca:D

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Ok więc Wały :D Na nitce zjazdowej z wałów, kostka brukowa po lewej stronie od rzeki.

Opublikowano

Gicior :D

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

mniemam iż jutro powinienem się zjawić wraz z moją kobietą :)

Opublikowano

Tak wogole to ktoś z was widział może w Sz-nie żarówki h6w Philips blue vision?

dorezałem w weekend bixy i postojowki wyglądają tragicznie

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

a mnie to juz nie łaska dopisac :P

1. MartineZ :D

2. micak :D

3. trooky

4. Suchy

5. Kazikboy

do cornka napiszesz ??

Opublikowano
Instalacji do czego?

Chodzi o całą instalacje jeden mechanik powymieniał sporo wiązek bo były poprzepalane. ale mówił że co jakiś czas będzie się psuło i trzeba całość wymienić (nie jestem specem więc dokładnie niewiem) problemy są z padającym aku, kontrolkami (airbag jak narazie i co jakiś czas od świec)

Opublikowano
  • Autor
Mały modzik zrobiony przed chwilą _wymiana H11 na SMD_, zrobię jeszcze zdjęcie nocą (różnica jest ogromna, na zdjęciu tego nie widać).:naughty:

ŻARÓWKA LED H11 SMD BIAŁA 11W CREE NOWOŚĆ !! (2860879627) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

http://s8.postimage.org/5d69cu3rl/BUGSa4b6.jpg

<br /><br />

elegancko to wygląda ;) wiem bo też tak mam hehe :decayed:

wróciłem przed chwilą do domu i na spocie chętnie się pojawie ale miałem nie przyjemną przygodę bo szyba tylna rozpadła mi się po zamknięciu klapy bagaznika i z czech wracałem bez tylnej szyby do jeleniej góry a dalej z zaklejoną dziurą, folią z castoramy :( i jak zdążę wymienić jutro to podjadę audikiem a jak nie to nei obiecuje :(

micak co do postojówek, możesz dać diody smd i na zewnątrz lampy opornik co by miał lepsze chłodzenie ;)

MaciejK na twoje pierwsze pytanie.. gleba to coś bez czego auto nie wygląda :decayed: no chyba że masz coś do latanie w terenie , wejdź na stronkę szanuj-się.pl jest to forum z kilkoma ciekawymi projektami właśnie " na glebie" ;)

Opublikowano

spiidy miałem to samo :D amorki nie dają rady w klapie :D ?

Opublikowano

Spiidi jakbyś nie zdążył to mogę po ciebie podleciec i pojedziemy razem, i tak muszę zdjąć od ciebie wymiar :D

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Tak wogole to ktoś z was widział może w Sz-nie żarówki h6w Philips blue vision?

dorezałem w weekend bixy i postojowki wyglądają tragicznie

Tapnięte z SGS III

a czasem nie masz u siebie w audi w5w?

Opublikowano

W bixach jest h6w, niestety

Tapnięte z SGS III

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.