Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. MartineZ :D

2. micak :D

3. trooky

4. Suchy

5. Kazikboy

6. Kosiak

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest dzisiaj spot? bo może uda mi się podjechać:decayed:

Opublikowano

offcourse ja powoli sie zbieram :) i czekam na Was Panowie :D

Opublikowano

To gites majones. Wpadne na chwilę. bo będę przelotem. Wiec jak będziecie widzieć gdzieś przejeżdżającą moją audi to mignijcie światłami gdybym nie rozpoznał (bo nikogo nie kminie).

Opublikowano

jak zobaczysz duzo C4 to podlatuj :D

Opublikowano

Chciałem podjechać i ja, poznać Panów i Panie...ale niestety autko odmówiło posłuszeństwa - szarpie, prycha, ledwo da się jechać...Świece wymienione, był olej na świecach i fajce przy cewce /2 i 3 cylinder/- mechanik mówi uszczelka pod pokrywą przepuszcza - wymieniłem. Dojechałem do roboty i zostawiłem na parkingu w centrum, na prawobrzeże do domu bałem się jechać, moje odczucia - niepali na wszystkie cylindry. Jutro jadę sprawdzić kompresję. Cewki wydają się ok, na vag-u błędów brak, może to moduł zapłonowy, przepływka? Jutro będę walczyć dalej...

Macie jakieś opinie o mechaniku za platanem? Car service na dąbrowskiego ok ale ceny i masę roboty mają...Więc może platan jak ten mechanik sobie nie poradzi...

Pozdro i do zobaczenia na następnym spocie.

Opublikowano
Chciałem podjechać i ja, poznać Panów i Panie...ale niestety autko odmówiło posłuszeństwa - szarpie, prycha, ledwo da się jechać...Świece wymienione, był olej na świecach i fajce przy cewce /2 i 3 cylinder/- mechanik mówi uszczelka pod pokrywą przepuszcza - wymieniłem. Dojechałem do roboty i zostawiłem na parkingu w centrum, na prawobrzeże do domu bałem się jechać, moje odczucia - niepali na wszystkie cylindry. Jutro jadę sprawdzić kompresję. Cewki wydają się ok, na vag-u błędów brak, może to moduł zapłonowy, przepływka? Jutro będę walczyć dalej...

Macie jakieś opinie o mechaniku za platanem? Car service na dąbrowskiego ok ale ceny i masę roboty mają...Więc może platan jak ten mechanik sobie nie poradzi...

Pozdro i do zobaczenia na następnym spocie.

CO do tego za platanem to wiem że elektrykę chłopaki robią dobrze więc myślę że i inne sprawy ogarniają.

Opublikowano

Cewka :wink:

Opublikowano

Panowie, melduję się w domciu :D WIELKIE DZIĘKI za spotkanko :D było fajnie no i super widok kilka audiczek ramie w ramie :D

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

kandrzej nastepnym razem :D

Opublikowano

Ja także, już zameldowany w domku.Teraz to chociaż ludzi na mieście będzie można poznać z widzenia.:decayed:

Opublikowano
:D dokładnie :D
Opublikowano
  • Autor

fajnie że w koncu wypalił nam spot z tyloma osobami :banan: mam nadzieję że teraz bedzie już tylko lepiej.. :decayed:

Opublikowano

dawać foty!! :decayed::decayed:

Opublikowano

Witam,

Po lekturze wielu wątków na forum i diagnozach forumowych kolegów problemem w aucie jest prawdopodobnie moduł zapłonu. Czy znacie może kogoś ze Szczecina kto ma na sprzedaż taki moduł lub mógłby użyczyć sprawny celem sprawdzenia czy to na 100% on jest zepsuty - choć wszystko na to wskazuje. Mogą to być również cewki. Tu kolejne pytanie czy warto kupić używki, czy też będzie to loteria jeśli chodzi o ich sprawność.

Jeśli chodzi o moduł na allegro znalazłem dwa /w dobrej i xedosie/ale nie od tego silnika i o innym numerze.

Pozdro.

Opublikowano
Witam,

Po lekturze wielu wątków na forum i diagnozach forumowych kolegów problemem w aucie jest prawdopodobnie moduł zapłonu. Czy znacie może kogoś ze Szczecina kto ma na sprzedaż taki moduł lub mógłby użyczyć sprawny celem sprawdzenia czy to na 100% on jest zepsuty - choć wszystko na to wskazuje. Mogą to być również cewki. Tu kolejne pytanie czy warto kupić używki, czy też będzie to loteria jeśli chodzi o ich sprawność.

Jeśli chodzi o moduł na allegro znalazłem dwa /w dobrej i xedosie/ale nie od tego silnika i o innym numerze.

Pozdro.

Niestety w tej kwestii nie pomogę :/

Spiidy ja też mam taką nadzieję :D Fajnie było sie spotkać :D i kilka super fot w jakości :D 99Mpixeljuszowego telefonu :) fajnie ze choć udokumentowane :D nad morzem bedzie juz sesyjka z lusterka :D

WP_000578.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000579.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000580.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000582.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000583.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000584.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000585.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000586.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

WP_000588.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Opublikowano

Martinez a gdzie foty moich świecących pałąków od zagłówków? :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

hahahah chciałbyś :D sam sobie zrób :D w końcu są Twoje i masz je na co dzień :D

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

PS. musisz mnie przewieść tą V'ką 3 litrową :D ciekaw jestem jak sie to zbiera :D

Opublikowano

No problimo :D

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Jak tam leci ktoś nad morze :D ?

Opublikowano

A to jutro lecicie? Nie w niedziele?

Tapnięte z SGS III

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.