Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, bartek1605 napisał:

często to się dzieje, spadki mocy?

masz dalszy ciąg zamrożonych wartości?

Narazie mocy nigdy nie odjęło ale obawiam się że to nastąpi.

 

1 Fault Found:

7934 - Turbocharger Boost Control Position Sensor Circuit 
          P2563 00 [036] - Implausible Signal
          Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00000001
                    Fault Priority: 2
                    Fault Frequency: 3
                    Mileage: 146281 km
                    Date: 2017.12.27
                    Time: 18:44:16

                    Engine speed: 811.00 /min
                    Normed load value: 45.9 %
                    Vehicle speed: 0 km/h
                    Coolant temperature: 88 °C
                    Intake air temperature: 16 °C
                    Ambient air pressure: 980 mbar
                    Voltage terminal 30: 14.320 V
                    Unlearning counter according OBD: 40
                    Accelerator position: 0.00 %
                    Charge Pressure Actuator: activation: 100.00 %
                    Charge Pressure Actuator: acknowledgment: 90.59 

 

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 175,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wygląda to na początek końca gruchy przy turbinie

Opublikowano

Witam, orientuje się ktoś czy w Szczecinie są jakieś szroty, części używane do audi. Szukam konkretnie dwie przednie lampy- zwykłe do a4 b7. 

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Chyba lepiej poszukac na allegro lub wstawic info w dziale kupie na forum. Z czesci z grupy vag to xedos ale tanio nie jest.

Opublikowano
Witam, orientuje się ktoś czy w Szczecinie są jakieś szroty, części używane do audi. Szukam konkretnie dwie przednie lampy- zwykłe do a4 b7. 
Wrzuć temat na fb na grupę Audi A4 B6B7 to na bank się ktoś znajdzie w okolicy. Ja sam tak kupiłem parę drobiazgów których nawet na allegro nie było.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ok, dzięki

Opublikowano

Dzięki 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Za kim jechałem w sobote w Szczecinie Obotrycką ok. 13, czarne B6 Avant ZS ....EH :hi:

Opublikowano

Witam Panowie.

 

Jest ktoś może kto ma A4 B7 2.0 TDI o oznaczeniu BPW? Lub ustawi mi pompki tak jak trzeba... [emoji848]

 

Pozdrawiam

 

Skrobnięte z Szajsunga S7

 

 

 

Edit/ sam ogarnąłem temat.

Opublikowano

cześć.. koledzy jestem gościnnie w waszych stronach konkretnie Gryfice .. może macie jakiś zlocik w planach w okolicy bądź ktoś chętny postać na mrozie??

Opublikowano
12 godzin temu, Tposejdon napisał:

cześć.. koledzy jestem gościnnie w waszych stronach konkretnie Gryfice .. może macie jakiś zlocik w planach w okolicy bądź ktoś chętny postać na mrozie??

Bedziemy robic spota 17ego marca w Nowogardzie, jakbys mial czas to zapraszamy (AUDI POMORZE ZACHODNIE). 

 

Opublikowano

fajnie by było tylko że jestem jeszcze tylko 3 dni  w waszych stronach i wracam .. no nic szkoda ale może w wakacje znów zawitam na dłużej to się odezwę

Opublikowano

może mały spontan :eusathink:

Opublikowano

28276622_1020044154829509_1110721968861762189_n.jpg

Opublikowano
Bedziemy robic spota 17ego marca w Nowogardzie, jakbys mial czas to zapraszamy (AUDI POMORZE ZACHODNIE).   

 

Wpiszę w kalendarz [emoji4] [emoji6] 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Opublikowano

Jeszcze jedno... Który warsztat w Szczecinie ogarnie wypoziomowanie bi Xenon -ów bo robiłem przednie zawieszenie i światła świecą mi w podłogę teraz. Wiem że trzeba to z kompa załatwić a warsztaty po których dzwonię udają że to czarna magia...

 

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

10.03.2018 zlot godz 13.00 Bulwary Szczecin

Opublikowano
W dniu 7.03.2018 o 22:00, marcinch001 napisał:

10.03.2018 zlot godz 13.00 Bulwary Szczecin

ZLOT ???

Opublikowano

Spot z przejazdem przez miasto i ogniskiem .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.