Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Na Dąbrowskiego jest car service vag zapytaj tam może ogarna ;-)

Martinez no ona ładna jest i z dziurami ale wstyd przed kolegami był :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na mierzynie jadać od szczecina po prawej stronie za światłami jest gościu polecany przez wiele osób, nie ma reprezentacyjnego warsztatu tylko zwykły stary garaż ale wydechy robi dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie koś może co mogło stać sie z moim profilem na tym forum ? Kurde jestem tutaj 4 lata a wyresetowało mi cały profil nawet avatara ? wie ktoś moze o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V8 4.2 bardzo fajnie jezdzi i mruczy na opruznionych katalizatorach przelotowym wydechu tylko na końcu zostawione wydechy. jeżdzi po szczecinie chojny taką czarna A8 (no mruczy bajecznie) z tak zrobionym wydechem. miałem okazje w niej kiedys sondy wymieniac...

co do takich remontów - kiedys miałem sentyment do mojego byłego golfa 3 - takze postanowiłem go ,,odrestaurować" wymiana blach i całosciowe malowanie. po pół roku przy stłuczce wyszedłem na tym....az szkoda gadac- rzeczoznawce czy ubezpieczalnie to wogóle nie interesuje... wolałem sprzedac go niz naprawiac bo zeby porzadnie to zrobic musial bym drugie tyle dołozyc od siebie. ale przez to stałem sie posiadaczem A4 b5 a teraz kolejnej B7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mierzynie jadać od szczecina po prawej stronie za światłami jest gościu polecany przez wiele osób, nie ma reprezentacyjnego warsztatu tylko zwykły stary garaż ale wydechy robi dobrze:)

może i dobrze robi tylko byłem u niego i jakoś chęci i zapału do takich modów nie widać, wszystko skwitował " po co przerabiać" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Ty przez Bejrut goniles :D

---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

najpierw Ty Marcinie pomalujesz później ja swoją będę malował :)

A Ciebie co na malowanie wzielo :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto i po dwóch miesiącach przez Choszczno przeszło gradobicie wielkości piłek golfowych pierwszy raz od 100 lat:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja muszę pomalować auto bo jak będę wymieniał zderzaki i progi to w sumie zostanie mi nie wiele elementów do nie pomalowania więc zdecydowałem się pomalować całe auto a Ty ile płacisz za całe auto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na gumiencach jest Pan który takie wgniecenia prostuje bez malowania...

MG-AUTO Marek Gościniec - O firmie

widziałem jego robote i efekt koncowy.bede do niego jechal osobiscie aby mi w mojej 2 punkty i 1 wgniecenie na rancie błotnika zlikwidował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim planie budżetowym brak było przeznaczonych funduszy na zrobienie tego dlatego brat za friko maluje ;-)

chociażby z tego względu ze maska miała mnóstwo odprysków od kamieni i jedna paskudna ryse do metalu dlatego malowanie a nie wyciąganie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...