Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie pogaduchy


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Przed ewentualnym zamówieniem gdyby ktoś chciał to podam dostępność bo szybko oponki schodzą i może zabraknąć. A nie wiem czy kolejna partia będzie w takiej samej cenie, a może taniej lub drozej. To zależy od hurtowni w jakiej cenie oni wystawią, dlatego przed każdym zamówieniem podaje DOSTĘPNOŚĆ I CENĘ.

UWAGA:

Nie bawię się w wysyłki (ponieważ ja na tym nie zarabiam, mam swoje inne zajęcia i obowiązki po robocie) dlatego macie ceny hurtowe, odbiór w Pyrzycach lub mogę podrzucić do Szczecina ul. Mieszka I .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

patrz kolego mogliśmy wczoraj live pogadać o oponkach :P ale bedzie jeszcze okazja :)

widzisz nowy jestem, a wczoraj byłem na spocie i stałem moją audi jakieś 4-6auta dalej od tej:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Gdybym wiedział kto jest kim to wtedy przywitałbym się. A tak to dopiero rozkminiam , która osoba jakim autem śmiga.

Na pewno będzie jeszcze okazja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wcisnełem sie za nią na poczatku po lewej była A8 Matineza i a6 Kosiniaka jak sie nie myle ;) coś sie zimowo ogarnie regionalnie to się zapoznamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wcisnełem sie za nią na poczatku po lewej była A8 Matineza i a6 Kosiniaka jak sie nie myle ;) coś sie zimowo ogarnie regionalnie to się zapoznamy ;)

to teraz będę śledził temat o spotach

Macie jakiś namiar (e-maila lub może ma konto na tym forum) na Leoparda ze Szczecina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan:JAZDA:banan:

---------- Post dopisany 17-11-2012 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 20:27 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym poinformować że od 1 grudnia rusza nowy punkt w Szczecinie z PlastiDipem ze skromnym moim udziałem:) Gdyby ktoś widział mnie na mieście to proszę nie krzyczeć bo samochód przeszedł sporo prób dipa i niechcący przy jednej załoga odcisnęła swoją ręka na mokrej farbie:) A tak kilka fot po wyjechaniu z pod pędzla. Dla klubowiczów przewidziane oczywiście rabaty :) Więcej informacji co jak, gdzie, za ile bliżej grudnia.

dsc0066zb.th.jpg

dsc0063fq.th.jpg

dsc0061dr.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie zobaczył bym na zywo:) ciekawe jaki koszt tego będzie i na jak z trwałością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA:

Chłopaki z tego faktu, że pracuje w biurze i moim zadaniem jest komunikowanie się z Niemcami:naughty: itd.

To znam łepków z Niemiec, którzy mają własne firmy , a z tego faktu , że z nimi współpracuje dogadałem się , że bez problemu mogą załatwić części z Niemiec (używane, nowe zamienne, nowe oryginalne). Także części do tzw. "tjuningu":banan:. Jeżeli ktoś miałby kiedyś jakiś temat to dajcie mi znać a ja do nich zadzwonię i pogadam czy daną część załatwią i w jakiej cenie.

Wiadomo jeżeli zapytacie o jakąś nakrętkę czy śrubę o wartości 5,00 € to nie będę im tyłka zawracał. Jeżeli ktoś coś potrzebuje ALE tak naprawdę, a nie tylko z ciekawości to pisać do mnie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie części masz na myśli ?

dobrze by było jak byś podał jakieś przykłady bo pojęcie tuningu jest dość szerokie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie części masz na myśli ?

dobrze by było jak byś podał jakieś przykłady bo pojęcie tuningu jest dość szerokie ;D

Nie tylko do tuningu.

Wszystkie części. Amory, tarcze, klocki, filtry, lampy ... itd. Czasem jest tak, że coś można kupić taniej lub u nas ciężko coś dostać.

Np. Kupowałem klocki ATE 110zł taniej niż u nas w PL (kupiłem w cenie hurtowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, poradźcie gdzie podjechać z audiczką do jakiegoś ogarniętego mechaniora, bo do Kołczewa mi się nie chce jechać... Ewentualnie czy ktoś z was mógłby spojrzeć na logi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, poradźcie gdzie podjechać z audiczką do jakiegoś ogarniętego mechaniora, bo do Kołczewa mi się nie chce jechać... Ewentualnie czy ktoś z was mógłby spojrzeć na logi...

Ja znam dobrego mechanika, ale z Pyrzyc (robiłem u niego golfa III, golfa IV, teraz moją A4 i VW Tourana. Nigdy nie miałem sytuacji , żebyś z czymś sobie nie poradził)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki, zobaczymy co polecą inni. Jak coś to będzie delegacja do Pyrzyc :D

Podobno na Dąbrowskiego są ogarnieci no i za Platanem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje zrobić mini spota, namówić kogoś od nas ze szczecina na zabranie kompa a potem logi wrzucić na forum i tutaj ci już wszystko powiedzą :decayed: ale mogę ci również polecić kogoś ze szczecina ale to już na PW jak byś był zainteresowany bo nie będe prywatnego numeru tu wrzucał ;) wszystko zależy od tego co chcesz zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ja jestem otwarty na propozycję spota, nawet po to żeby pogadać o pierdołach :)

lapka mam, kabel też, tyle że bez baterii przez co jest mało mobilny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...