Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Najlepsza opcja na CD w B5


Rekomendowane odpowiedzi

witam ja próbuje się uporać z problemem w b5 (z licznikiem Pełny FIS zegarek tarczowy) takim iż nie zawsze mi się załączają przednie głośniki raz grają a raz nie jest na to jakiś sposób czy to jest wada radyjka? Radio chorus II system nagłośnienia mam chyba NOKIA sżdze po tym bo z tyłu na tubie jest NOKIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja próbuje się uporać z problemem w b5 (z licznikiem Pełny FIS zegarek tarczowy) takim iż nie zawsze mi się załączają przednie głośniki raz grają a raz nie jest na to jakiś sposób czy to jest wada radyjka? Radio chorus II system nagłośnienia mam chyba NOKIA sżdze po tym bo z tyłu na tubie jest NOKIA

Podesłałem Ci już link do postu w którym jest odpowiedź, a wciąż pytasz :wallbash: :wallbash:

:szukaj:

Przed ostatecznym zamontowaniem należy jeszcze odłączyć/odciąć przewód z pinu nr 1 (oznaczonego jako GALA). Jeśli tego nie zrobimy to czasem po włączeniu radia będzie słychać tylko głuchą ciszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dostałem linka ale nie było tam napisane ze jak odetnę gale to rozwiąże to problem przednich głośników !!

Ja nie mam głuchej ciszy bo gra mi tył wiec nie sądziłem ze jest to ten problem

udałem się do auta odciąłem tą GALE i poszło dzięki michal_s87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...