Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40


maja-m

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

A więc jest to moje pierwsze autko i ciesze się z niego jak tylko mogę :naughty: wcześniej jeździłem autkiem mamy Golfem 4 1.4 miało to zaledwie 74 kuce. A tu miód żyć nie umierać jak dla mnie przesiadka na + :good:

Jak doszło do zakupu

Kumpel z osiedla sprowadza uszkodzone i porozbijane autka z Niemiec.

Autko po dzwonie w dupcie nie aż takim tragicznym bo do wymiany był jedynie tylni zderzak z belką żadnego klepania i niestety wydech którego jeszcze nie udało mi się dorwać :angry: (ale nic tragicznego powyginana sama końcówka).

Autko w całości sprawne silnik chodzi jak audi :slina: wszystkie płyny, olej, paski powymieniane jedynie nad czym bardziej główkuje i oczekuje pomocy od was to to że nie mam pojęcia jaki kupić wydech, bo jak na razie nie spieszy mi się do wycinania katalizatorów a chciałbym mieć lekki basik oczywiście nie taką wieś jak to w bmw :polew: (nikogo nie obrażając).

Do czego chcę doprowadzić

- Na pewno założenie centralnego zamka z pilota bo go nie ma a to duży - jak dla mnie :thumbdown: tragednia każdemu z osobna otwierać drzwi.

- Przednie lampki

- Poślady też by się przydały jakieś ale nie mam pojęcia jakie szukałem na allegro coś konkretnego i spotkałem coś takiego co o tym sądzicie :mysli:

http://moto.allegro.pl/item908197437_lampy_tylne_audi_a4_sedan_crystal_red_white_95_99.html

- Wymiana kiery na trój ramienną

- Nowy mieszek i tak się zastanawiam nad chromem koło niego u niektórych z was nawet całkiem to wygląda

- Podłokietnik

- Ramki zegarów, chciałem białe zegary ale wyczytałem na forum że nieco oślepiają w czasie jazdy nie wiem czy to prawda

- Wynalazłem taki mały spojlerek, co o nim sądzicie bo jak dla mnie szał byłem się dowiadywać za pomalowanie 60zł u lakiernika

http://moto.allegro.pl/item917300879_spoiler_na_klape_bagaznika_audi_a4_b5_95_01.html

- Wymiana paru plastików w środku bo niektóre to przeżytek :polew:

- Prawe lusterko z anglika

Jak będą dolary a to nie prędko, trzeba odłożyć

- Jakieś aluski by się również przydały i będę się chyba przymierzał nad takimi BBS co NOSB ma :slina: lub miał nie wiem :tongue4:

- Zderzak poliftowy jakoś nie podchodzi mi ten od eski a od RS nie wiem czy by wszedł

- Skórka w środku

A tu coś dla oka

Tu na zewnątrz.

kTKLS.jpg

Dokładka od starego zderzaka nie jest rewelacyjna ale będzie nowa.

juqhJ.jpg

juFfA.jpg

Autko jest obniżone troszkę czy stoi jak seria? bo się na tym niestety nie znam :mysli:

ylbA.jpg

A tu wewnątrz.

Nowa kiera była 4 ramienna teraz jeszcze tylko tą obszyć.

kYK2S.jpg

jvfFJ.jpg

l1swi.jpg

Silnik.

l27VJ.jpg

A tutaj dorwałem ori fele 16 od kumpla za grosze bo moją już kupiłem ze stalówkami na zimówkach. (Założę po zimie bo na razie nic innego ma) ;(

BZFJ.jpg

L_sSS.jpg

A tu dorwałem nowe gogle dla mojej lalki ale jeszcze nie założone ;(

F6J0.jpg

FgHA.jpg

Czekam na waszą pomoc co jak gdzie i kiedy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm no powiem ze te lampy tyl co sa na fotach to nie wyglada to za fajnie te z allegro duzo ladniejsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już widziałeś auto Nosb'a to kup takie lampy jak on ma u siebie, albo te po 2gim lifcie. Z wydechem bym nie kombinował, raczej kupowałbym ori, a zawieszenie masz na moje oko seria, zobacz na wlepce w bagażniku (obok koła zapasowego). Jeśli 1BE - -20mm, jeśli 1BA - standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak byś jej założył na tył lampy po II lifcie... :wink4:

Ogólnie ładna nawet kolorek zbliżony do mojej A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konradzed dlaczego te chromy nie na miejscu?

Po 2 lifcie lampki kozackie ale te diodowe tez niczego sobie :slina:. A co do tej wlepki to już jutro zlokkam pod turban bo dziś już ciemno jak w dupci.

KoDi szalałem za takim jakby brązem ale dostać B5 w tym kolorze to szał miał :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No silniczek w niej to pierwsza klasa szkoda ze tylko w mojej jest bez T... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tych brzydkich końcówek, po prostu, kup inne, większe np. 65mm podwójną i daj założyć :)

od razu pozbędziesz się defektu a na wyglądzie znów zyska :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ale chodzi ci o same końcówki czy całe rury od wydechu bo nie kumam chyba jestem za tepy :wallbash:? Ale jak same końcówki to nie wiem czy da rade nałożyć na te bo są powyginane.

Chyba że źle Cię zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek ale chodzi ci o same końcówki czy cały rury od wydechu bo nie kumam chyba jestem za tepy :wallbash:? Ale jak same końcówki to nie wiem czy da rade nałożyć na te bo są powyginane.

Chyba że źle Cię zrozumiałem.

upierlodic te i przyspawac do tlumika nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeżeli chodzi o lampy na tył to tylko po II lifcie lub te są lux http://tuning-tec.pl/index.php?sb=2&sm=6&sc=20&link=1&s=0&p=1&id=1361

Mam je u siebie i naprawdę poprawiają wygląd autka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły do mnie alu ramki na zegarki, cieszyłem się jak głupi :buhaha:

rYujJ.jpg

Ale niestety przyszło co do czego i zacząłem się zastanawiać jak to wszystko zamontować :mysli: aż w końcu wyszedłem z siebie bo nie mogłem nic znaleźć na forum (jestem tragiczny :wallbash:) i wybrałem się do mojego kumpla z osiedla bo ma troszku pomodzoną A6 i on mi to wszystko poskładał.

Sorry za foty ale zrobiłem fonem. Wyszło tak :yeah:

rYBO9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie ogólnie zaczęło robić się ciepło i pomyślałem że pozrywam ze swojego autka ten super zjemadafucka chrom :travolta: ale skończyło się na tym że oderwałem kawałek i zostało mi w cholere kleju woda ni rusz czym ja mam to chycic bo wieś tak jezdzić. Rozpuszczalnikiem? pytam bo sram o lakier. I nie mogłem znaleźć w :szukaj:

Zdjąłem alu ramki z zegarów bo mi nie podeszły za bardzo. Wczoraj szorowałem felunek bo zakupiłem nowe kapcie 16, 205 55 chyba jak dobrze moja głowa pamięta.

Dziś wstałem z chęcią umycia mojej nuńki bo już wszystko pozakładane a tu jak pizło z nieba...

Co myślicie o takim bajerku? Znając życie pewnie "wieś tuning" :cool1: ale kiera jest naprawde super jezdzi się jak miodzio kumpel ma ją w a6 tylko mówił że jeszcze trzeba kupić dobra nabe czy coś takiego nie pamietam dokładnie i wejdzie jak ulał (dobra naba 170zł). Czekam na opinie a niedługo wypucuje autko i wrzuce jakieś fotki.

ytMKJ.jpg

ytWJi.jpg

ytZdr.jpg

Oczywiście znaczek audi by się wpsowało w klaksonik (bo lezał gdzieś obok) Kiera firmy MOMO moge ją wyrwać za naprawde dobry chajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...