Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Czy dokładka s-line sie zmieści

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

najwyżej skujesz próg :kox:

albo dolejesz trochę betonem przed drzwiami taki lajtowy klin :decayed:

Opublikowano

Najpierw zamontuj później się przejmuj.

może być problem ale o ile lepiej będzie wyglądać niunia :gwizdanie:

Opublikowano

będziesz stał na polu samochodem a ja jak do ciebie wpadne to w garażu zaparkuje :kox:

Opublikowano

Na takim obniżeniu jak masz na aucie to spokojnie wejdzie :good: śmiało zakladaj

Opublikowano

Kolego ale masz problem :naughty: moje wejdzie bez zadnego problemu :)

Opublikowano
  • Autor

auto przy wjedzie jest dosyc spor pochylone :( org dokładka ja patrzysz od boku jest zaokrąglona a sline masz jakby wystającą do konta i jeśli auto ma d*pę wysoko u góry to przód automatycznie idzie sporo w dół i właśnie w takim momencie przechodzi przez próg dokładka.

Na filmie nie widać całego wjazdu niestety :kwasny:

Opublikowano

Nie ma co paniki robić :wink4: gorsze są progi na drogach i trzeba jeździć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tylko tak trochę wstyd rozj...ac swoją dokładkę w swoim garażu :embarrassed::decayed:

Opublikowano

Nie ma co paniki robić :wink4: gorsze są progi na drogach i trzeba jeździć :decayed:

Też jestem tego zdania, ja zakładam zderzak s-line a potem będę sie przejmował jazdą :)

Opublikowano

Nie ma co paniki robić :wink4: gorsze są progi na drogach i trzeba jeździć :decayed:

Też jestem tego zdania, ja zakładam zderzak s-line a potem będę sie przejmował jazdą :)

Dokładnie tak samo myślę. Załóż a później będziesz ewentualnie kombinował. :good:
Opublikowano
  • Autor

w tym roku będę dorabiał kostkę na podwórku to przy okazji przerobie sobie wjazd do garażu :decayed:

Opublikowano

w tym roku będę dorabiał kostkę na podwórku to przy okazji przerobie sobie wjazd do garażu :decayed:

no i będzie po problemi.Pozostaje tylko uważać na drodze :)

Opublikowano

jak jade do AUCHAN to sa takie 2 progi , ze zawsze zachacze o spod :thumbdown: zawias -40 mm mysle ze nie bedziesz mial problemow przy normalnym zawiasie :>

Opublikowano

to zaczniesz parkować tyłem auto w garażu i po problemie :decayed:

Opublikowano

:polew::lol1::buhaha: tylko 8 cm od ziemi , ale zderzak to juz historia teraz S LINE BLACK :decayed:

prog to moj wrog :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

przy normalnym zawiasie napewno nie bedziesz mial problemow,moj jest 40 w glebe przy standardowym zderzaku i raczej nie mam problemow. poczatki byly ciezkie zwlaszcza przy parkowaniu. kwestia przyzwyczajenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.